Video Blog Tech ciekawostki

Video Blog Tech ciekawostki

Historia kanału Video Blog Tech zaczyna się w dniu 2015-01-26 10:09:57.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 672 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 13200771 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 67757 użytkowników.

Trust Dion 7.1 GTX383 słuchawki z wibrującym basem test VBT


** CENA ** z FarCry 5 solo Słuchawki dla gracza z wibrującym basem? Czy to ma w ogóle sens i jak działa w praktyce? Czy warto i jak z jakością dźwięku w tych słuchawkach. Gamingowy Headset do Trusta Dion 7.1 GTX383, Zapraszam do testu. #Trust #Dion #GTX383 #headset #słuchawki #wibracja #dlaGracza #test #vbt #videoblogtech www.vbtpc.pl inne podejście do modernizacji komputerów. * Jak zamówić u mnie komputer? * Jak zmodernizować u mnie komputer? * Forum VBT kupię / sprzedam podzespoły, porady i inne: Możesz zaglądnąć również: * do warsztatu /poradnika komputerowego: * testy / recenzje /opinie / unboxing: Zapraszam również do śledzenia mnie na: * Instagramie: * Twitterze: * Facebooku: * Bloggerze: Trust GTX383 słuchawki wibrującym basem

Najlepsze komentarze:

riper p... działają w xbox one przez spdif?
Tomek68... Posiadam podobne słuchawki od tej samej firmy Trust GXT 353, i mogę powiedzieć, że są niesamowite, a przedewszystkim ten wibracyjny bass. Polecam.
Marcin ... Nikomu nie polecam słuchawek mających muszle z ekoskóry. Mogą być ze złota. Siedzenie w takich słuchawkach dłużej kończy się tak jak siedzenie na fotelu z ekoskóry. Skóra Masakrycznie się poci. Jak ktoś się na takie słuchawki decyduje, niech szuka od razu materiałowych zamienników muszli. Za pewnością się przydadzą.
QuaX... Heh, jeżeli dźwięk jest taki jak opisujesz to jak przy każdych słuchawkach "dla graczy" za tą cenę nie warto
Piotr B... pozdrawiam
Dejmon... Kiedyś miałem słuchawki firmy Bazoo a dokładnie Avalon 5.1 ;) miały po 3 głośniki na jedną stronę oraz silniczki wibracyjne do basu. Robiły robotę ;)
Pawe? H... Koszt ich to 330zł
Gorix P... Proponuję test klawiatury z twojej prawej strony klawiatury Genius GX Manticore albo klawiatury Modecom za tobą na metalowy półkach po twojej lewej stronie.
IGOR... Proponuję test Hyperx Stinger
Miqu 97... Gxt nie gtx
foreste... Fajna bluza z napisem commodore 64 :)
Japetos... GXT a nie GTX ;)
eff3n... To jest GXT a nie GTX
mati 84... Może słuchawki od HIRO?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCFnKqecC7F2HTnWZlEzExbw