Słowiańscy uzdrowiciele, a dzisiejsza medycyna Władysław...


Transmisja na żywo ze studia NTV w Sobótce. Wspaniali widzowie NTV, Nasz projekt utrzymuje się z darowizn. Drodzy widzowie, wesprzyjcie nas przelewając dowolną kwotę na Fundację Alterpedia nr konta: 05 9585 0007 2014 0220 0625 0004 w PLN, 59 9585 0007 2014 0220 0625 0002 w EUR, 32 9585 0007 2014 0220 0625 0003 w USD.Słowiańscy uzdrowiciele, dzisiejsza medycyna Władysław Batkiewicz

Najlepsze komentarze:

S?awomi...W tym momencie dopiero audycja zaczyna się odtwarzać normalnie. Ale opisany przeze mnie kilka minut temu problem Niestety występuje i wymaga usunięcie.
Poza tym zauważam pozytywną zmianę ale NTV polegającą na tym że od pewnego czasu nie wyświetlają się irytujące reklamy podczas odtwarzania programów nadawanych przez NTV.
Ania An...Czy będzie audycja na temat tego, co właśnie dzieje się z noworodkiem i jego rodzicami w jednym z warszawskich szpitali? :(
Andrzej...Troszkę głośniej można prosić...
Greg Pa...Co za konował dał łapkę w dół ??!!! heheh
Marcus ...Czy dobry "wewnętrzny" masaż brzuszka jest wskazany i jak często go stosować. Czy można go uciskać według zasady brzuszek - brzuszek czy raczej jest wskazana odwrotna symetria ??
Grander...Ciekawy program.
S?awomi...Człowiek jest przecież istotą psychofizyczna więc słusznie moim zdaniem powiedział pan Władysław o tym że na przykład różnego rodzaju dolegliwości brzuszne powstają doświadczania negatywnych stanów emocjonalnych więc sama zmiana polegająca na aplikowaniu określonego rodzaju substancji chemicznych czy to w postaci naturalnej w postaci żywności czy też w postaci skondensowanej jakiegoś lekarstwa może zupełnie nie zadziałać pozytywnie albo zadziałać objawowo nie znajdując ani nie usuwając przyczyny występowania dolegliwości czy chorób brzusznych zazwyczaj powstałych właśnie z negatywnych emocji czy uczuć oraz Niezależnie od tego jakiś złych czynników przemiany materii w organizmie czy i niewłaściwego żywienia. Myślę że praktyka dowodzi wielu tego rodzaju przypadków.
Kolejna sprawa z którą się zgadzam z panem Władysławem to ta że na przykład masaże czy inne zabiegi medyczne należy wykonywać ze znawstwem nie tylko anatomii ale też psychologii człowieka a nawet socjologii i zabiegi wykonywać mądrze z rozsądną empatią i pozytywnym spokojem harmonią umysłu i ducha.

Ps: jeśli ktoś jest chętny do złożenia mi jakiejś jak to mówią w radiu Maryja ofiary serca to chętnie przyjmę bo jest mi potrzebna.
S?awomi...Doskonałymi i skutecznymi masażystami leczącymi dolegliwości brzuszne są... Koty.
halina ...Super! Dziękuję :)
juist...Bardzo dobra prowadzaca i dobry wykładowca ?
Marek V...same gwiazdki tak trzymajcie dewasko
Leszek ...Włączamy myślenie / wyłączamy milczenie. Inspirująca Wiedza warta rozdawania. Autorom podziękowania ślę serdeczne . Budzimy ŚWIATŁO WIEDZY w sobie by je rozdawać . Sprawdzaj, doświadczaj. Polecam .... podaj dalej.
Krystyn...nasza podświadomość nas leczy .Wszystko jest stanem umysłu.
soverei...Jeszcze ja sobie wydam książkę, a potem może być potop. Ludzieeee, udowodnimy, że medycyna ludowa to ...to i tamto. Sprzedam ciężarówkę książek o panslawistycznych sztukach magicznych. Korzec jagód z centralnej kniei na prastarym kontynencie MU, zalać spirytusem nalewkowym ...zwalcza wszystko.
Tadek W...B.dobry wyklad ,super ze ludzie lubia dzielic sie swoja wiedza,czesto pomagaja innym w potrzebie
Szczepa...Proszę o Książkę. ...I nr Konta. Szczepan Pestka FB,
Jadwiga......i takie to proste, łatwe i przyjemne. ...ważne dla relacji MATKA - DZIECKO ......wdzięczna jestem za informacje, pozdrawiam z przestrzeni SERCA mego życia. ......
Ophioph...Najgorsze jest to, że pan Batkiewicz opowiada tak, jakby on odkrył układ współczulny. Władziu, wydalanie toksyn nie odbywa się w całości przez układ moczowy, ale nie zdradzę ci tej tajemnicy, musisz się sam pouczyć trochę, żeby mentorskim tonem uczyć innych.Więcej pisać nie będę, bo więcej wiedzy o fizjologii człowieka ludzie zdobyli w ósmej klasie wg starego systemu edukacji, niż pan Batkiewicz jest w stanie tu przedstawić. To jest niestety podstawowa wada polskiej sceny ezoteryczno-uzdrowicielskiej - rozbuchane ego i pycha. I jeszcze jedno, nie znam ciebie ze stanu ciepłego serca, pamiętam ciebie jako wyrachowanego człowieka szukającego możliwości dobrego zarobkowania i cieszę się, że znalazłeś.
Reniak5...Leczniczy dotyk to sprawa wydzielania oxytecyny, chormonu milosci,inaczej czucia sie dobrze. Taki delikatny dotyk powoduje wydzielanie oxytecyny. Sa ksiazki o tej tematyce ,o oxytecynie.
Janusz ...Program ok. Natomiast niedostępny e-book albo audiobook. Dla osób niewidomych bariera.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCqCGGi7HtqbaTh5iLSwXjCw


niezaleznatelewizja ciekawostki

niezaleznatelewizja ciekawostki

Historia kanału niezaleznatelewizja zaczyna się w dniu 2011-05-26 13:28:19.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 7324 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 105256540 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 190000 użytkowników.