niezaleznatelewizja ciekawostki

niezaleznatelewizja ciekawostki

Historia kanału niezaleznatelewizja zaczyna się w dniu 2011-05-26 13:28:19.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 7597 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 111395012 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 204000 użytkowników.

Słowiańscy uzdrowiciele, a dzisiejsza medycyna Władysław...


Transmisja na żywo ze studia NTV w Sobótce. Wspaniali widzowie NTV, Nasz projekt utrzymuje się z darowizn. Drodzy widzowie, wesprzyjcie nas przelewając dowolną kwotę na Fundację Alterpedia nr konta: 05 9585 0007 2014 0220 0625 0004 w PLN, 59 9585 0007 2014 0220 0625 0002 w EUR, 32 9585 0007 2014 0220 0625 0003 w USD.

Najlepsze komentarze:

Janusz ... Program ok. Natomiast niedostępny e-book albo audiobook. Dla osób niewidomych bariera.
Reniak5... Leczniczy dotyk to sprawa wydzielania oxytecyny, chormonu milosci,inaczej czucia sie dobrze. Taki delikatny dotyk powoduje wydzielanie oxytecyny. Sa ksiazki o tej tematyce ,o oxytecynie.
Ophioph... Najgorsze jest to, że pan Batkiewicz opowiada tak, jakby on odkrył układ współczulny. Władziu, wydalanie toksyn nie odbywa się w całości przez układ moczowy, ale nie zdradzę ci tej tajemnicy, musisz się sam pouczyć trochę, żeby mentorskim tonem uczyć innych.Więcej pisać nie będę, bo więcej wiedzy o fizjologii człowieka ludzie zdobyli w ósmej klasie wg starego systemu edukacji, niż pan Batkiewicz jest w stanie tu przedstawić. To jest niestety podstawowa wada polskiej sceny ezoteryczno-uzdrowicielskiej - rozbuchane ego i pycha. I jeszcze jedno, nie znam ciebie ze stanu ciepłego serca, pamiętam ciebie jako wyrachowanego człowieka szukającego możliwości dobrego zarobkowania i cieszę się, że znalazłeś.
Jadwiga... ...i takie to proste, łatwe i przyjemne. ...ważne dla relacji MATKA - DZIECKO ......wdzięczna jestem za informacje, pozdrawiam z przestrzeni SERCA mego życia. ......
Szczepa... Proszę o Książkę. ...I nr Konta. Szczepan Pestka FB,
Tadek W... B.dobry wyklad ,super ze ludzie lubia dzielic sie swoja wiedza,czesto pomagaja innym w potrzebie
soverei... Jeszcze ja sobie wydam książkę, a potem może być potop. Ludzieeee, udowodnimy, że medycyna ludowa to ...to i tamto. Sprzedam ciężarówkę książek o panslawistycznych sztukach magicznych. Korzec jagód z centralnej kniei na prastarym kontynencie MU, zalać spirytusem nalewkowym ...zwalcza wszystko.
Krystyn... nasza podświadomość nas leczy .Wszystko jest stanem umysłu.
Leszek ... Włączamy myślenie / wyłączamy milczenie. Inspirująca Wiedza warta rozdawania. Autorom podziękowania ślę serdeczne . Budzimy ŚWIATŁO WIEDZY w sobie by je rozdawać . Sprawdzaj, doświadczaj. Polecam .... podaj dalej.
Marek V... same gwiazdki tak trzymajcie dewasko
juist... Bardzo dobra prowadzaca i dobry wykładowca ?
halina ... Super! Dziękuję :)
S?awomi... Doskonałymi i skutecznymi masażystami leczącymi dolegliwości brzuszne są... Koty.
S?awomi... Człowiek jest przecież istotą psychofizyczna więc słusznie moim zdaniem powiedział pan Władysław o tym że na przykład różnego rodzaju dolegliwości brzuszne powstają doświadczania negatywnych stanów emocjonalnych więc sama zmiana polegająca na aplikowaniu określonego rodzaju substancji chemicznych czy to w postaci naturalnej w postaci żywności czy też w postaci skondensowanej jakiegoś lekarstwa może zupełnie nie zadziałać pozytywnie albo zadziałać objawowo nie znajdując ani nie usuwając przyczyny występowania dolegliwości czy chorób brzusznych zazwyczaj powstałych właśnie z negatywnych emocji czy uczuć oraz Niezależnie od tego jakiś złych czynników przemiany materii w organizmie czy i niewłaściwego żywienia. Myślę że praktyka dowodzi wielu tego rodzaju przypadków.
Kolejna sprawa z którą się zgadzam z panem Władysławem to ta że na przykład masaże czy inne zabiegi medyczne należy wykonywać ze znawstwem nie tylko anatomii ale też psychologii człowieka a nawet socjologii i zabiegi wykonywać mądrze z rozsądną empatią i pozytywnym spokojem harmonią umysłu i ducha.

Ps: jeśli ktoś jest chętny do złożenia mi jakiejś jak to mówią w radiu Maryja ofiary serca to chętnie przyjmę bo jest mi potrzebna.
Grander... Ciekawy program.
Marcus ... Czy dobry "wewnętrzny" masaż brzuszka jest wskazany i jak często go stosować. Czy można go uciskać według zasady brzuszek - brzuszek czy raczej jest wskazana odwrotna symetria ??
Greg Pa... Co za konował dał łapkę w dół ??!!! heheh
Andrzej... Troszkę głośniej można prosić...
Ania An... Czy będzie audycja na temat tego, co właśnie dzieje się z noworodkiem i jego rodzicami w jednym z warszawskich szpitali? :(
S?awomi... W tym momencie dopiero audycja zaczyna się odtwarzać normalnie. Ale opisany przeze mnie kilka minut temu problem Niestety występuje i wymaga usunięcie.
Poza tym zauważam pozytywną zmianę ale NTV polegającą na tym że od pewnego czasu nie wyświetlają się irytujące reklamy podczas odtwarzania programów nadawanych przez NTV.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=HwxUb4RadYA