Studiuję YOUTUBE! Jak wyglądają moje studia?


Dzisiaj opowiadam o moich studiach, bo studiuję coś.. innego. INSTAGRAM: FACEBOOK: Podziel się swoim kreatywnym/ ciekawym zdjęciem na Instagramie z #przegladinstagrama * Film nie jest sponsorowany.Studiuję YOUTUBE! wyglądają studia?

Najlepsze komentarze:

Obudubu... jest wreszcie randka z Olą :)
Murphos... Ja myslalam ze ty w Londynie jestes nadal i tam mieszkasz ☹️
Anna Za... Można wiedzieć jakie kierunki wcześniej studiowałaś? ;) i ile musiałaś ich przejść żeby znaleść ten wymarzony :)
Asdfgh... no to dzisiaj kartkoweczka z robienia dram na yt
Niezdec... Ola może nagrałabyś filmik o skokach w łyżwiarstwie? Dopiero zaczęłam interesować się jazdą figurową i totalnie ich od siebie nie odróżniam, bo dla mnie wyglądają tak samo a chciałabym to zmienić ?
Pia Hig... Współczuję że masz zajęte weekendy
Nicole ... Czy nagrasz jeszcze filmy o rolkach, trikach itp? ???
Hej, KA... Ciekawy kierunek :)
Xcc Xcc... Ola, a ze 'starych' studiów na państwowej uczelni przepisali Ci jakieś oceny? Coś się pokrywa?:)
-Gabbie... mam do Ciebie pytanie odnośnie rolek figurowych - czy uczyłaś się jeździć sama , czy chodziłaś do jakiejś szkoły czy coś ,bo bardzo podoba mi się to jak jeździsz i jestem ciekawa ( może nagrasz o tym jakiś odcinek :>) :*
Aleksan... A jeśli mogę wiedzieć, co skłoniło cię do wyboru tego kierunku? Wyobrażasz siebie później w kreowaniu swojej marki na youtube? I jeszcze jedno, czy wiedza, którą zdobywasz jest faktycznie przydatna? Tj. uczysz się rzeczy, których dotąd nie wiedziałaś, a są pomocne? Dzięki za odpowiedź, pozderka ;)
Wiktori... Będzie może niedługo jakiś film rolkach? A tak poza tym to super film❤ Bardzo fajnie, że chcesz się rozwijać.
Asorx 1... Trochę podobny kierunek studiujesz jak Mediaworking w Collegium da Vinci w Poznaniu. Ja studiuje grafikę i po prostu kocham ta uczelnie. <3 Pozdrawiam Cię
Natalia... Muszę obejrzeć drugi raz, bo w pewnych momentach podświadomie odpłynęłam z podkładem :D
Malwa B... Nagrasz film w którym mówisz o zwykłych rolkach??? Ja jeżdżę na zwykłych rolkach. Może pokażesz jak ty jeździsz??? Proszę nagraj taki filmik!!!
P.S Jesteś najlepszą youtuberką na świecie!!!!
Draco??... kiedy vlog???
Ania z ... Właśnie chciałam studiować na CC, ale na drugim stopniu. Życie zweryfikowało moje plany, bo pracuję w agencji, więc studia nie są mi do końca tak potrzebne, ale ciekawa byłam, jak wygląda ten kierunek ;) Myślę, że to fajna opcja (może nie na 5 lat, ale chociaż 3) i dobrze, że o tym mówisz ;)
poradni... Nie wiedziałem, że są takie studia, to ciekawe :) chętnie posłuchał bym więcej o czym się tam uczycie i czy rzeczywiście nauczyłaś się o YT więcej niż we własnym zakresie
Woodkid... Nie na temat, ale: ładnie wyglądasz! ;o
Novak... Żeby studiować YouTube to tak jakby studiować jak....to jest aż ciężko określić. Powiem tylko dla twojego dobra droga Youtuberko IDŹ NA NORMALNĄ UCZELNIĘ WTEDY DOWIESZ SIĘ CO TO ZNACZY ZAPIERDALAĆ A NIE OSZUKIWAĆ SIĘ. Dziękuję
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC-nQjT8S_fVSd1OuaOJ_NlQ


Aleksandra Szejnoga ciekawostki

Aleksandra Szejnoga ciekawostki

Historia kanału Aleksandra Szejnoga zaczyna się w dniu 2013-09-06 22:12:23.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 140 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 16688255 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 191586 użytkowników.