P42 ciekawostki

P42 ciekawostki

Historia kanału P42 zaczyna się w dniu 2011-11-04 16:59:47.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 268 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 1475795 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 18295 użytkowników.

Co TAK NAPRAWDĘ działo się przez ostatnie pół roku? | special...


Co czytałem, co oglądałem, co robiłem, gdzie jeździłem i co wpłynęło na moje życie przez ostatnie pół roku, a zwłaszcza przez kwartał nieobecności na YT… Zapraszam na dzisiejszy odcinek serialu P42! XD Zajrzyj tutaj Projekt @EenactusPW Wywiad dla Politechniki MÓJ ZIOMEK ADAM Kontakt: Facebook: Instagram: Goodreads: Snapchat: P42_SNAP TOP 10 MOICH FILMÓW: 1. Fantastyczny UNBOXING & STAŁA CENA książek 2. 18 KSIĄŻEK NA OSIEMNASTKĘ 3. DLACZEGO P42? 4. MATURA 2017 MOJE WYNIKI + UNBOXING z tej okazji! 5. WIEMY O SOBIE WSZYSTKO QUIZY Z MAJA K. 6. KSIĄŻKOWE NIGDY NIE z ALICJĄ i KLAUDIĄ 7. FIRST SENTENCE CHALLENGE z Kto czyta, żyje podwójnie 8. BLINDFOLD BOOK CHALLENGE z Pora na 9. Bookshelf Tour Styczeń 2016 10. GALA NAJLEPSZYCH KSIĄŻEK 2016 ROKU Wszystkie filmy publikowane na moim kanale są moją własnością i są objęte prawami autorskimi. Jeśli chcesz skorzystać z nich w jakikolwiek sposób, najpierw zapytaj.NAPRAWDĘ działo przez ostatnie pół roku? special storytime pytania

Najlepsze komentarze:

natalka...Q&A czy powrócą Kulturalnik42 ?
Katarzy...Widziałam Cię w Arkadii w McDonald'zie!!! Super że wróciłeś na kanał!!!
Martyna...Na serio się cieszę, że znowu można Cie oglądać! Uwielbiam Cię <3
Puchaty...Nawet nie ogarnelam kiedy wrociles, ale widac, ze przerwa dobrze ci zrobila. Jestes pelen energii i takiego flow, swietnie sie ciebie slucha.
Maria z...Pablo ja mam pytanie do ciebie jako weterana.
Matura?
Pomocy?
Błagam?
NARI...Jak widzę Pawła z takim ogromnym bananem na twarzy, to od razu mam większą ochotę do życia i działania! <3
Julie R...Niesamowity - słowo, które nie jest w stanie opisać w pełni jak świetny/cudowny/żywiołowy/fantastyczny jesteś. Stałeś się dla mnie wielką inspiracją, a energię jaką niesiesz ze sobą, gdy opowiadasz o książka, wyjazdach i całej reszcie sprawia że czuje wielką siłę. Mam ochotę rzucić wszystko i wiem, że mogę góry przenosić.
Dziękuje :)
Monia25...Super, że jestes ponownie na YT.
Rothan...Cudowne intro, zastanawiam się czy muzyka w nim zawarta to coś z biblioteki yt czy jakiś inny utwór?
Kultura...Wyjątkowy Pablito ♥
Karolin...Obejrzałam cały filmik, cieszę się, że epizod depresyjny masz już za sobą i że czujesz się lepiej - co widać i słychać :) Rzeczywiście "Most do Terabithii" to bardzo kiepski wybór, gdy ma się taki zły nastrój, ale książka jest świetna. Gdy ja miałam epizod depresyjny to próbowałam czytać "Krainę wódki" Mo Yana - dość dziwaczna książka, nie dałam rady jej doczytać, bo w ogóle nie byłam w stanie wtedy czytać - NICZEGO. I do dziś boję się do niej wrócić, bo ciągle kojarzy mi się z tymi złymi emocjami. W każdym razie ściskam Cię mocno i cieszę się, że jest już dobrze :) <3 I super, że się przekonałeś, że masz takich ludzi dookoła siebie, to jest meeega ważne.
Wredote...Dobrze, że wróciłeś! <3 Fajnie widzieć Cię tak pełnego energii i pozytywnie nastawionego! Oby tak dalej! :)
Joanna ...Ale cudnie Ciebie widzieć z TAKĄ energią! Paweł! tak, studia to najwspanialszy czas w życiu!!!! korzystaj! i do zobaczenia na WTK! Pozdrówka!
Izabell...Wow! ? Z takim optymizmem opowiadasz o studiach (nawet o sesji), że sama nie mogę się doczekać, aż rozpocznę ten okres w życiu ? I baaardzo się cieszę, że znowu nagrywasz ❤??
Natalia...W tym filmiku jest tyle pochlebstw o PW i nagle masz więcej motywacji żeby się tam dostać. :D
Julia K...Jak się czujesz Paweł?
Katarzy...oo tęskniłam ? "Twój Vincent" muszę kiedyś znaleźć i obejrzeć, bo słyszałam dużo pozytywów ?
Anna Kn...Powiem Ci tak, jak dla mnie studiowanie fizyki technicznej samo w sobie jest dużym wyzwaniem i świetnym przeżyciem. Ciesz się, że wróciłeś i trzymam kciuki aby ten dobry nastrój cie nie opuszczał.
Serdecznie pozdrawiam, studentka 3 roku na WFT na politechnice poznańskiej ❤
Puchacz...TO INTRO!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <3 <3 <3
"Most do Terabithi" - o tak, wiem, co czułeś Hah, ja mam "sesję ciągłą" i u mnie to wygląda zupełnie inaczej ?
Tak, wyjeżdżanie do różnych miast jest genialne :D
Iza Ada...11:14...chwilke czy Ty powiedziales pod koniec 2013 roku?! :D
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC0kgxglKyhdoUio0lwOqlog