Artyści nie powinni się angażować? Maja Ostaszewska, 20m2 talk...


✔ SUBUJ: (włącz „dzwonek”, proszę) ✔ FACEBOOK: ✔ INSTAGRAM: ✔ SNAPCHAT: lukaszjakobiak Odcinek powstał dzięki wsparciu sieci Play. Zapraszam firmy i osoby prywatne na moje wykłady motywacyjne. Więcej informacji na www.20wykladow.pl. Kawalerka, kamerka/telefon komórkowy, Gość. Internetowy talk show realizowany w kawalerce czyli nie ma rzeczy niemożliwych. Gościem dwieście dziewięćdziesiątego dziewiątego odcinka jest Maja Ostaszewska. Talk show w nowej konwencji jest odpowiedzią na blichtr wywiadów i sesji, gdzie problemy znikają a rzeczywistość staje się gładka i piękna. Główną ideą jest pokazanie prawdziwych rozmów z prawdziwymi ludźmi. Właśnie dlatego goście zapraszani są do prywatnej, 20 metrowej kawalerki a nie dużego studia i nagrywani kamerką z telefonu komórkowego bez retuszu, make upu i stylisty. Łukasz Jakóbiak, twórca 20 m² Łukasza jest absolwentem Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW. Stworzył ten program, bo wierzy, że nie ma rzeczy niemożliwych. Chciał pokazać, że można zaprosić do siebie, do kawalerki znane osoby i szczerze porozmawiać z nimi na tematy, które niechętnie poruszają.Artyści powinni angażować? Ostaszewska, show, teaser

Najlepsze komentarze:

Joanna ...Pani Maja jest niesamowita osoba, to wspaniale, ze artysci angazuja sie w sprawy spoleczne, bo sa ogromnymi autorytetami. Oby tak dalej, wielki podziw i respekt :) Siła jest kobietą!
grzegor...Poćwiartowanie płodu jest marzeniem każdej kobiety , jej wolnością i niezbywalnym dobrem.
Magda 1...żebranie o suba ....uf łapka wdół
Kimi Ki...Zawsze jak ktoś mi mówi, że jest za aborcją bądź eutanazją podając na przykład powód, że woli zaoszczędzić im męczarni, wieloletniej wegetacji itp. pytam czy sami by tego dokonali. Dużo łatwiej bowiem zabić człowieka rękami lekarza niż swoimi własnymi. I przeważnie wtedy całkowicie zmienia się spojrzenie na te kwestie.
Roman K...Uważam że Pani warsztat aktorski jest na najwyższym poziomie. Polityka - po co to Pani robi. Może inaczej po co manifestować publicznie swoje animozje dla rządzących. Żyjemy w demokratycznym kraju. Wyborcy tak zdecydowali i trzeba to zaakceptować.
daria g...Czekam z niecierpliwością na ten wywiad??
Marti C...czekam, kocham ja!❤
Mireczk...Moja moja , tez czekam
Kuba Te...Każdy ma prawo być lemingiem ale trzeba liczyć się z tego konsekwencjami
Jaro Sz...Już mi się podoba ;-) zresztą jak wszystko co jest Jakóbiaka ;) profesionalizm !
D JJ...Szokujące jest to, ze Pani Maja walczy o życie zwierząt, bierze udział w kampaniach przeciwko zabijaniu karpi „które gdyby umiały mówić by krzyczały”, a popiera aborcje.

Osobiście jestem przeciwko aborcji, zrozumialabym osobę popierająca aborcje, która nie interesuje się życiem czy cierpieniem zwierząt. Jednak postawa Pani Mai jest po prostu dziwna...walczy o życie karpia i możliwość zabójstwa dzieci.
Madrid ...LOVE..XX..
kama w...Uwielbiam p. Maje z serialu "Diagnoza" nie wiedziałam że jest taką świetną osobą :) Pozdrawiam i czekam na odcinek
Tom Lyn...A najzabawniejsi są antyPISowcy bo jak jakiś artysta krytykuje PIS to biją brawo, a jak chwali to mówią "niech się lepiej zajmie swoją robotą a nie komentowaniem polityki". Jak widać dla wielu antyPISowców to czy artysta powinien się wypowiadać zależy od tego czy PIS chwali czy krytykuje.
Dagmara...Uwielbiam pania Maję Ostaszewska, już nie mogę doczekać się całości!
Prowans...Niestety dla mnie bardzo bezbarwna aktorka z kiepską dykcja niestety :(
frozen7...Suber Kobieta, człowiek, aktorka. Pierwszy raz Panią Maję "poznałem" w serialu "Na dobre i na złe". Zagrała istną (za przeproszeniem) żmiję i zrobiła to super. Potem serial na TVN z "żabcią". Cieszę się, że będzie w kawalerce !!!
Delbarw...a w pelnym wywiadzie bedzie o : pecunia non olet : czyli graniu u Vegi ?
Micha? ...ja i moja kobieta Ela oglądamy twój program i czekamy z utęsknieniem na nowe nagranie
Halina ...Lubię panią Maję za to, jakim jest człowiekiem. Przede wszystkim za to.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC8iQVu0b7PZxL_LTl8-c0Kg


20m2 ciekawostki

20m2 ciekawostki

Historia kanału 20m2 zaczyna się w dniu 2012-04-19 09:53:01.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 804 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 110726148 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 395844 użytkowników.