Co MUSISZ zrobić, żeby MNIE POKONAĆ? devstyle vlog 155

⭐Zobacz moją KSIĄŻKĘ "Zawód: Programista": ➡ ⬅ webinar o RODO: kalendarium: wszystkie odcinki VLOGa: blog: podcast: facebook: twitter: snapchat: instagram: kontakt: Muzyka: Leonell Cassio: MUSISZ zrobić, żeby POKONAĆ? devstyle


Najlepsze komentarze:

Grzegor... Dzięki Maciek za inspirację. Po przeczytaniu Twojej książki postanowiłem wrócić do pisania. Tak oto powstał blog www.drogowskazyit.pl. Jeszcze raz dzięki.
W?adimi... Czy ten kurs Git'a będzie ogólnodostępny, płatny czy jak? I kiedy planujesz go wydać? :)
Kamil S... Glosal Spray polecam na zmęczone gardło! :)
Moto- -... Hm... Wiesz co ? Nic mi się nie chce. Nie mam na nic wpływu. Ty myśl. Inaczej zrobią to za Ciebie. Życie nie wygląda tak jak tego chcę. Nawet ostatnio jakiś robak mnie ugryzł podczas przycinania żywopłotu, teraz mam czerwoną plamkę z rumieniem i swędzi ale to raczej nie kleszcz. Ale wiesz co Maciek ? Widzę że, zachrypłeś, ja natomiast parę dni temu byłem przeziębiony chwileczkę. Tobie zmiana życia wychodzi lepiej niż zgodnie z planem. A powyższe to niewątpliwie podobieństwo, to pewnie znak że, mi też zacznie wychodzić lepiej niż to sb. wyobrażam ? Tylko jeszcze troszkę muszę poczekać bo Tobie wychodzi teraz bo jesteś starszy a więc mi za chwilkę ? Pewnie dorobię się na lisie albo czymś i będę jeździł złotym rowerem ?? Chciałbym być milionerem ? nic nie robić ? spać do południa ? leżeć w cieniu pod jabłonią ? jeździć cały dzień na moto ? O nie! ku*wa! To był tylko piękny sen! jutro znów do roboty! ? Chciałem dać coś od siebie, dałem... w życiu tylko dupy. Los okrutnie ze mnie drwił, gorzkich batów nie oszczędził mi. Chciałem wnieść coś nowego. Przemierzyłem cały świat. Nie żałuję dziś. ? Taka aluzja do "Krawczyka - Chciałem Być" ??
Andrzej... Zabrałeś moje serce za gościa z Grajewa. Co do reszty : kurde nie rób z siebie ofiary 24-godzinnej pracy. Tak wybrałeś. A jeśli uważasz, że masz tą wiedzę żeby ją przekazywać dalej to wystarczy tylko ubezpieczenie od czynności zawodowych i cywilne.
Kamil L... Clickbait na miarę Miraska ?
Rados?a... Maćku Ty to chyba codziennie jesz avokado :P
Weronik... Czy ten odcinek jest faktycznie dość cichy czy to moje zapalenie ucha?
Daniel ... Maćku jeszcze raz wielkie dzięki, że przyjechałeś i podzieliłeś się swoją wizją szczęśliwej kariery IT :)
TheLukC... Mnie zastanawia jedno. Cały czas wrzucasz nowe materiały, znajdujesz ciągłą motywację do robienia nowych rzeczy. Nawet mając tak mała gromadę subskrybujących. PODZIWIAM!
Dev Dey... Po pierwsze, dziękuję, że specjalnie dla mnie nagrałeś odcinek (bo raczej o mnie chodziło). Widzisz, mi się podoba ten świat IT, ja nie muszę nic robić, bo jest po mojemu. Masz cel: "zmiana IT na IT wg. Aniserowicza". Po raz kolejny pytam! Czy zmiana na "IT ala Aniserowicz" to zmiana dobra, potrzebna? Czy dzięki niej IT będzie lepsze? Czy to po prostu Twoje widzi mi się? Patologia, o której piszesz w książce i o której mówisz, że chcesz zmieniać będzie zawsze i w każdym zawodzie. Zostawiam Cię z tym. Zamiast zmienać IT pokaż co potrafisz w tym IT! Bo od jakiegoś czasu to tylko czcze gadanie. P.S Pamiętasz jakie cechy ma cel? Ma być osiąglany. Czy Twój jest?
kalapit... dziękuje za odcinek
Marcin ... 7:20
Znam tą drogę na pamięć, jeździłem tędy swojego czasu codziennie :)
Wyzwoli... Są kryteria.Jest coś takiego jak lobbing.Jest współpraca (czy indywidualizm i walka?)I jest racjonalne uzasadnienie.I jest ocena.Czy coś pominąłem?
Micha?... Co tak wcześnie dzisiaj? :D
Micha? ... Żeby zmienić trzeba robić, bardzo się z tym zgadzam Niekiedy wystarczy zasiać idee w ludziach i nawet jeżeli Ty tego nie zdążysz zrobić idea może dalej kwitnąć i przynosić kolejne efekty.
Emil Sz... Dzień dobry :-)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCACp5rqV3Ki0SNdXWDBLhRA