Zagrajmy w God of War 2018 100% odc. 4 Okropny upiór

Oto czwarty odcinek mojej serii Zagrajmy w God of War 2018 (lub jak kto woli: Zagrajmy w God of War 4 PL). Tym razem kontynuujemy misję fabularną "Droga w kierunku góry". Produkcja została stworzona przez zespół Sony Santa Monica Studio, a ja gram na PlayStation 4 Pro. Kolejne odcinki będę starał się wypuszczać codziennie. God of War to kolejna część popularnej serii slasherów w klimatach mitologicznych. Mimo braku numerka w tytule, dzieło zespołu Sony Santa Monica Studio jest kontynuacją historii Kratosa znanego z poprzednich odsłon cyklu. Tym razem głównemu bohaterowi towarzyszy syn Atreus, a motywem przewodnim są klimaty mitologii nordyckiej. W mojej serii "Zagrajmy w God of War 2018" pokażę Wam przejście całej gry na 100%, a więc nie ograniczę się tylko do samego wątku fabularnego. Premiera gry God of War na świecie miała miejsce 20 kwietnia 2018 roku wyłącznie na PlayStation 4. W naszym kraju tytuł został wydany w pełnej polskiej wersji językowej (dubbing). Spis moich wszystkich serii "Zagrajmy w" wraz z linkami: Sarge na Facebooku: Sarge na Twitterze: Zagrajmy Okropny upiór


Najlepsze komentarze:

dmk ofi... Dobre walki są w tej grze i wszystko takie realistyczne
Cirilla... Już kocham tą grę za te epickie walki.
xsardas... Ta seria chyba się przyjęła :P
Poradni... 333 komentarze!! Czy to przypadek? Nie sądzę
Domin Z... Super odcinek Sarge ta gra jest naprawdę świetna
Bend?am... Jesteś mistrzem w robieniu serii God Of War. U nikogo nie oglądam po tyle razy jak u ciebie


PS. Zacząłem Cię oglądać od Serii gta 5 :)
Travis... A na świecie istnieją jeszcze ludzie którzy mówią że xbox ma lepsze exclusivy.
m?ody ?... Jak zwykle sarge najlepszy youtuber
Koki 23... Ciekawe czy w trakcie rozgrywki Atreus będzie dorastal
EmCIO X... Czekałem na odcinek!.. ??
Ciri Ri... Świetny odc oby tak dalej❤
Gussi X... Kocham tę serię
karmele... Sarge robisz dobrą robotę, sam gram w God of War 4
Fan bts... Super filmy
Karol N... Za niedługo 500,000 subów. Mam nadzieję że będzie jakiś special?
Bia?y W... Fajny odcinek
vaper f... Oglądam cię od czasów GOW 3 i ogromnie cię szanuję za to że nie przeklinasz:) w przeciwieństwie do 99% youtuberów :)
Wojtek8... Kurde właśnie obejrzałem ten odcinek a muszę się pochwalić że gdy tylko zobaczyłem pierwszy odcinek najpierw poszedłem obejrzeć całą serie 1,2,3,wstąpienie,duch spraty,change of olympus PIĘKNO
Mateusz... Pełen podziw jak potrafił ogarnąć wszystkie trzy gry naraz, jak Far cry 5,GoW czy Horaizon w tak krótkim czasie.I do tego jeszcze co lewdo ukończyłeś Assassina.Gram tyle lat w gry a sam nie byłbym wstanie tego wszystkiego ogarnąć.
krzyszt... Sarge jesteś moim ulubionym Yutuberem jeżeli chodzi o kwestię walkthrough gier. Sama odsłona tej części God of War po tych 4 odcinkach dla mnie osobiście fenomenalnie się zapowiada( walka z bossem w 3 odcinku epicka ) i będę ją śledził z zaciekawieniem na twoim kanale. Pozdrawiam i trzymaj tak dalej- ps dałbyś rade umieszcza 2 odcinki dziennie z tej serii zagrajmy w.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCGkgDU4KizOIvpV2I-4VYRA