Polscy Kierowcy 112

Polscy Kierowcy #112 ►Patronite► ►Facebook► ►Subskrybuj► ►Steemit► polscykierowcy ►Wszystkie Odcinki► Kierowco tworzę tę serię Polscy Kierowcy. Chcę by była to seria edukacyjna, by każdy kierowca jak również Piesi zrozumieli, że na drodze trzeba być rozsądnym, skupionym i przede wszystkim ostrożnym ! Seria ma na celu przedstawienie scen: Zachowanie Kierowców na drodze, stłuczki, wypadki oraz kolizję wszystko co tu zobaczysz będzie działo się w Polsce, dzięki nagraniom przez wideorejestratory, telefony, kamery. Obejrzyj wcześniejszy film : Materiały, które wykorzystałem w kompilacji pochodzą z YouTube. Playlista Odcinek 112: Polscy Kierowcy


Najlepsze komentarze:

Polscy ... Dawno nie było, ale wracamy !
https://www.facebook.com/PolscyKierowcy/
dajanos... 1:28 i to wejście na przejście...
Nowy S?... 2 x z nowego Sącza w odległości 200 m :) filmiki
Mateusz... przez takich debili ku**a stoję w korku na wisłostradzie. nie może jechac normalnie tylko spierdolić dzień sobie i innym. jestem za tym żeby takie kolizje z winy kierowcy były karane mandatami w tyś zł a nie w setkach.
EvillPu... Uwielbiam kiedy po zwykłej kolizji (stłuczce) od razu pierwsze co jest powiedziane to "policja"... Wystarczy zwykłe oświadczenie, a ty tak czy siak bd miał odszkodowanie... Rozumiem wtedy gdy są nie jasności itp, albo jak jest coś uszkodzone z otoczenia, ale zwykła stłuczka. Tego też powinni uczyć, żeby nie wzywać policji do każdej pierdoły.
cyga... Witamy po przerwie! :)
Optimus... nie długo takim debilizmem na drodze będziemy upodabniac sie do ruskich
Th3Remi... 3:18 Toruń :)
metiu20... 2:30, czy kierowca MAN'a coś dostanie waszym zdaniem?
Kaioken... Dlaczego większość hamuje klaksonem ?
Q?... GA GD i słupskie... kurwa w każdej kompilacji ta patologia
mat 28... Kurwa niektórzy to wogole nie powinno wyjeżdżać na drogi
Vectri ... No PK !!! Już myślałem że się poddaliście. PD was zrobiło w dupę i ma więcej odcinków filmu akcji :D Ile subów straciliście ??
MrMateu... Jak nie masz czasu robić filmików, to spoko, ale jak już robisz, to wrzucaj nowe rzeczy, a nie nagrania, które okrążyły podobne kanały już co najmniej 2 razy. U Ciebie zobaczyłem teraz może 2-3 nagrania, których wcześniej nie widziałem. Reszta jest po prostu stara.
admineq... zlepek starych filmów, nie warto oglądać z innych kont/portali
Józek ... 3:06 uporczywa jazda lewym pasem
Rakowy_... 3:14 niebo jak z gry :v
Mariusz... Efekt zwlekania z dodanien filmu - wszystko widziane juz na stop cham itp..
Nikodem... Co drugi film to samo. :(
Cazzore... 1:09, gratuluje refleksu szachisty.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCPX5smy7RVy9FpMPTeYZctw