PRZEMOC W ZWIĄZKACH MOJA HISTORIA BEZ TABU 3 TRENER POBIŁ...

►ZOSTAW SUBA ►WBIJAJ NA: ✩Instagram: ✩Snapchat: noemisparkle ✩Facebook : ►Książki o których mówię: 1) Projekt miłość Karolina Krauze 2) KOCHAJ, 50 lekcji jak pokochać siebie, swoje życie i ludzi wokół Regina Brett ►Źródło zdjęć: Profil @prawda_ na instagramie: ► Instagram Trenera Miłosza byłego partnera poszkodowanej: ►Instagram poszkodowanej Katarzyny Dziedzic: ►Grupa na FB: ►Koszulki Noemi: ►Nie zapomnij zostawić łapki w górze i wpaść na inne moje filmy o różnej tematyce, które znajdziesz na kanale. :)PRZEMOC ZWIĄZKACH HISTORIA TRENER POBIŁ DZIEWCZYNĘ


Najlepsze komentarze:

NOEMI... Zapraszam do dyskusji. Co sądzicie o całej tej sprawie? Czy byliście ofiarami przemocy? Czekam na komentarze!
Figowy ... Wiem ,że data komentarza ale jesteś śliczna <3Co do przemoc kompletne STOP! Tacy ludzie powinni dostać co najmniej 20 lat więzienia :)
Patryk ... Same sobie wybieracie takich facetow same sobie jestescie winne tyle w temacie
Christi... Oj nie przesadzaj ;)
usto og... Pani Kasia to moja ciocia ??
Milka M... Jeju nie poznałam cię ? pierwsza myśl wtf? Kto To? I czy to twój kanał ?
Chyba sobie przytylas? ?
Super❤
Kami sa... Przemoc psychiczna jest o wiele gorsza. Mój były był ideałem dla wielu... Szkoda, że dla mnie był tyranem :) zabranianie wszystkiego, sprawdzanie kont na portalach społecznościowych, nienormalna wręcz zazdrość i wmawianie mi, że to ja jestem najgorsza. Zawsze wszystkiemu byłam winna ja :) Jakiś czas temu się uwolniłam. Czuję się okropnie... I to jest właśnie najgorsze. Wiesz, że to była katastrofa, ale nadal kochasz.
xrxaxkx... Ślicznie wyglądasz ?❤?
Monika ... Widziałam wiele filmów o toksycznych związkach. Chcę powiedzieć Ci, że jeszcze nikt nigdy nie dał mi do myślenia tak jak Ty w swojej wypowiedzi. Dziękuję..
Pracu? ... Na poczatku taki brutal jest pociagajacy sexualnie az w koncu auaauaaua tel do mamy i spowiedz ps niedojrzale emocjonalnie dziewczyny wybieraja takich typow
Geronim... Moja mama przez 10 lat tkwiła w związku z alkoholikiem, który znęcał się nad nami psychicznie i fizycznie. W końcu uciekła ze mną i dwójką mojego rodzeństwa. Było ciężko. Mimo, że jestem najstarsza z rodzeństwa to właśnie mnie chwyciła się depresja, na którą leczę się już około 5 lat za pomocą terapii i tabletek.
Mama nie chciała wchodzić już w żadne związki. Do pewnego momentu. Właśnie niedawno urodziło im się dziecko. Po raz pierwszy ojciec pomaga dziecko kąpać, przewijać. Wszyscy uwielbiamy obecnego partnera mamy. Pomaga, motywuje wszystkich do działania. Dzięki niemu mama stała się pewna siebie, po raz pierwszy czuła się w ciąży naprawdę szczęśliwa, bez obawy czy dziecko przeżyje, bo ktoś ją uderzył w brzuch. Niby samotna matka z trojgiem dzieci, niemłoda, a jednak odnalazła swoją miłość.
I wszystko pięknie, ale nigdy nie wybaczę sobie, że ani razu nie odważyłam się zadzwonić na policję kiedy tamten ją tłukł. I nie wiem też czy kiedykolwiek przestanę słyszeć krzyki i płacz dzieci, gdy widziały co się działo. Były jeszcze takie malutkie...
Nie chcę żeby kogoś spotkało to co nas. Nie tylko matka cierpi, ale na dzieciach też to się odbija. Reagujmy na takie coś, bo prawdopodobnie ofiara przemocy sama się na to nie odważy. Tutaj chodzi o życie. Jeśli ten damski bokser nie zabije, to być może przyjdzie depresja, która do tego popchnie - moja mama próbowała, potem ja. Na szczęście jesteśmy całe i w coraz lepszym stanie.
dead gi... Uwielbiam cię dobrze że poruszasz takie tematy ??
Julka W... słyszałam o niej w kwietniu
Teresa ... Gorzej jak Ty na prawdę go kochasz, a on nie ma do Ciebie szacunku.. nie znam słów, które wyraziłyby okropieństwo tego zjawiska..
Marysia... A ja myślałam ze ta dziewczyna na miniaturce to ty heh
Emilia ... Bardzo mądrą i inteligentna kobieta jesteś. :)
Aleksan... Super film ❤️
Lustrza... Ale bym ci wjebał za wygląd
Monsun ... Noemi dziękuję że poruszyłaś taki ważny temat
NaomiSm... Podziwiam za odwagę! Życzę ci by się lepiej tobie powodziło w życiu! Zmienię troszkę temat ale muszę skomentować jak bardzo ładnie w tym filmiku wyglądasz! Mam pytanko gdzie kupiłaś bluzkę? Może dałabyś link do tej bluzki jeśli kupiłaś ja przez internet?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCjUYZsjGb2Lzjfq9tjeIg3w