Tomasz Komenda niewinny! Ziobro mocno o działalności Prokuratury!

#Ziobro: Ta sprawa pokazuje, że zmiana ustawy o prokuraturze i wprowadzenie realnej kontroli przez czynniki pozakorporacyjne była zasadna, celna i trafna. Gdyby nie doszło do zmiany ustawy o prokuraturze, to pan Komenda nadal siedziałby w więzieniu.Tomasz Komenda niewinny! Ziobro mocno działalności Prokuratury!


Najlepsze komentarze:

Art Gal... A czemu tą sprawę zamiata Pan pod dywan i zostawia ludzi na śmierć w bezdomności - www.OfiaryWymiaruSprawiedliwosci.pl.tl
El?biet... Ale są inni winni ,gdzieś tam żyją ,może popełniają inne przestępstwa! Tych prawdziwych morderców trzeba znaleźć! Podobno było kilku sprawców?
Arwial ... Nie ma mnie dziś w polityce cały dzień. Nie komentuję wydarzeń politycznych. Wojewoda śląski ogłosił żałobę w całym województwie. Dziękuję za relację z konferencji prasowej. Pozdrawiam.
Raz sie... Prośba do Pana generała Jacka Kitlińskiego Dyrektora Generalnego Służby Więziennej.

Wielce szanowny Panie Generale chciałem Pana poinformować o nie codziennych zdarzeniach jakie mają miejsce na terenie zakładu karnego w Wojkowicach. Osadzeni Andrzej C. syn Jana, Adam B. syn Artura oraz Oskar M. syn Tomasza zostali dotkliwie pobici przez funkcjonariuszy z tutejszego zakładu mimo iż pokazali mi oni swoje obrażenia nie do końca dawałem temu wiarę do momentu aż zwrócili się do mnie przedstawiciele śląskich związków zawodowych SW z informacją, że ich kolega czynny zawodowo funkcjonariusz Służby Więziennej ZK w Wojkowicach od 8 lat prześladowany jest przez kadrę kierowniczą w związku z jego postawa zmierzającą do zaprzestania funkcjonowania patologicznych sytuacji na terenie tutejszego zakładu.

Funkcjonariusz ten przeciwstawia się miedzy innymi biciu osadzonych w związku z czym jest trwale blokowany w rozwoju zawodowym pod pretekstem noszenia przez niego kitki i kolczyków, które jednak do służby zdejmuje.

Opisywane przeze mnie przypadki pobić są świeże a jeśli chodzi o Adama B. to został dotkliwie pobity z uwagi na posiadanie pisemnych pozdrowień kierowanych do jego matki sporządzonych przeze mnie.

Apeluje przy niniejszym do ojca Oskara M. Pana Tomka z Zawiercia o interwencje na rzecz syna, który został wprost zmasakrowany tylko dlatego że prezentował negatywną postawę w stosunku do osadzonego pedofila. Krew leciała mu z ust i nosa przez wiele godzin a jego brzuch był siny.

Oczekuję od Pana Generała solidnej i rzetelnej kontroli tutejszej jednostki bo służba więzienna nie zasługuje na takich funkcjonariuszy w jej szeregach . Proszę przyjąć wyrazy szacunku

Zbigniew Stonoga

Korzystając ze sposobności składam serdeczne gratulację funkcjonariuszowi ZK w Wojkowicach, któremu właśnie urodziło się dziecko.

Do dyrektora Zakładu Karnego w Wojkowicach i jego zastępcy. Każdy kij ma dwa końce nie pozwolę sobą poniewierać w Waszym więzieniu.

Kochani ludzie dobrej woli wklejajcie ten post na strony mediów i na profilu służby więziennej w Warszawie. Proszę Was abyście ten post udostępnili maksymalną ilość razy.
Kozak W... DLACZEGO JESTEŚ TUBĄ PISOŻYDÓW ???????????
Maria J... Rząd nas zdradził z Żydami Polski już
Grzegor... Brawo gdyby sie nie zmenil rzad to nic by sie nie zmienilo i biedak nadal by byl pozbawiony wolnosci...
Panie Darku dziekuje za Pana prace i materialy :)
Bodzio ... Ciekawe ile osób siedzi w pierdlu niewinnie skazanych.!!!
waldize... od 1945 r bolszewicki system morduje Polakow,przypomne Jedwabne,i nie chodzi mi o jakies tam inki czy rotmistrze,o NASZYCH O POLAKOW,Ziobro i reszta tej sitwy tylko i wylacznie gorliwie pilnuje tego bandyckiego zlodziejskiego i prymitywnego bolszewizmu,nie badzcie naiwni
Janusz ... Trudno sobie wyobrazić,przez jakie piekło przeszedł Pan Komenda.Tym sukinsynom,którzy się do tego przyczynili,powinno się zasądzić jak najsurowsze kary i na takie coś nie powinno być przedawnienia.Chyba nikt ,tak naprawdę nie zdaje sobie sprawy ,ile zła wyrządzała i wyrządza nadal,ta nadzwyczajna kasta!Polska nie powinna już w żadnym wypadku(pod naciskiem KE)cofać się ani o krok z drogi reformy Wymiaru Sprawiedliwości!
inny... ale biurwy z Unii nie pozwolą prześladować sędzie z takich sądów ani innych lewych prawników ani policjantów. Wszystko zamieść pod dywan jako kompromis w ramach karania Polski za faszyzm i antysemityzm.
cz?ek... a kto zagwarantuje, że i tym raze przyznanie się nie było wymuszone profesjonalnym katowaniem złapanego przez bezkarnych zbrodniarzy w mundurach policjantów RP.
waldize... spokojnie to tylko chwyt propagandowy z tym Komenda,system dziala nadal bez zaklucen od 1945 r,amen
Tds Sbl... Był tak bity przez bezkarnych policjantów, że przyznałby się do wszystkiego. Aż 4 sądy nie miały wątpliwości, że jest winien 2 gwałtów ze szczególnym okrucieństwem. Tak działają bezkarni kaci Narodu Polskiego i dostają za to te paniusie wiele dziesiątek tysięcy złotych co miesiąc za swoje zbrodnie sądowe.
Również kobiety świadczyły, że to ten jest tym zwyrodnialcem - może teraz one powinny trafić na 25 lat z ostrymi zboczeńcami seksualnymi i codziennie doznawać tortur - tak jak niewinnie skazani mężczyźni doznają.
Panie ministrze zero tolerancji dla takich.
Jewarsz... Zaraz zaroi się od ludzi krzyczących o Żydach i PiSie. Przykro że tak wielu zgłupiało do tego stopnia.
danuta ... Czekam na ,,sprawiedliwość" dla osób , które przyczyniły się do nieszczęścia pana Tomasza .
Ania Go... Której kurwie to Się nie podobało??? Co za ludzie???
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCvsuGPIEIzRam2GfUPiY_Cg