Rewolucja w psychologii? Agnieszka Zell

Transmisja na żywo ze studia NTV w Sobótce. Wspaniali widzowie NTV, Nasz projekt utrzymuje się z darowizn. Drodzy widzowie, wesprzyjcie nas przelewając dowolną kwotę na Fundację Alterpedia nr konta: 05 9585 0007 2014 0220 0625 0004 w PLN, 59 9585 0007 2014 0220 0625 0002 w EUR, 32 9585 0007 2014 0220 0625 0003 w USD. DZIĘKUJEMY :) Muzyka: audionautix.comRewolucja psychologii? Agnieszka


Najlepsze komentarze:

maxblac... Bardzo ciekawy materiał.Dziękuję.
hubkuli... Rola ciała w terapii i blokady, które powstają w nim w trakcie traum to nic nowego ani rewolucyjnego. Wiadomo już o tym od czasu Wilhelma Reicha, który był uczniem Freuda. Od tamtych czasów powstało wiele szkół i technik psychoterapeutycznych opierających się na pracy z ciałem, min. bioenergetyka Lowena, rebirthing, Gestalt, Psychologia Zorientowana na Proces i wiele innych. Niemniej doceniam popularyzację tej wiedzy.
JoannaB... Aga, jak zwykle ciekawie. Dobrze, że robisz swoje <3 A jak się komu nie podoba to przecież nie ma obowiązku.
Bartosz... Wszystkim polecam "Rozmowy z Bogiem" Neale Donald Walsh
Marta C... Refleksje trywialne, wtórne i w pełni zgodne z mainstreamem. Żadnej rewolucji tu nie widzę. Nadmieniam, ze jestem psychologiem.
Janusz ... Bóg nikogo nie karze a tylko człowiek przerabia swoją karmę. A ponieważ człowiek ciągle czyni zło więc co wysyłasz to zbierasz i dokąd z tego nie wyjdziesz to historia będzie się powtarzać w nieskończoność.
KK OO... Dziękuję za ciekawy program. :)
1BEATTA... ja polecam innym dekodykę, ntv powinna kiedyś zaprosić Danielę Czarską
Błędofobia (lęk przed popełnieniem błędu / porażką)
https://www.youtube.com/watch?v=tYr966od0RE&t=9s
zapisaw... Czemu ta pani ciągle tak mlaska?
zapisaw... Jeśli chodzi o rozkminianie ideologi to my mamy swojego Petersona - pana Krzysztofa Karonia
VeganVo... Psycholog: Cywilizacja moich ludzi z plasteliny

Cały kłopot z małą skutecznością samej psychologi, Pani Agnieszko, polega na tym że każe ona skupiać uwagę na ciele (koniecznie czytaj – na ego -- to ciele https://waldorfus.wordpress.com/2017/05/04/zbydleciala-bogini-ze-starego-swiata-dzis-mamy-tylko-mleko-sojowe/ ). A rozwiązanie zagadki problemu z własną traumą, jest w zasadzie dziecinie proste. Wystarczy tylko uporać się z własnym sumieniem, naprawiając krzywdy wyrządzone innym czującym istotom. Jedynym kłopotem z tym uporaniem się z własnym sumieniem, jest zupełnie co innego. Coś co z psychologią ma o tyle wspólnego, że inżynieria społeczna się właśnie tą psychologią posługuje. A posługuje się w taki sposób, abyśmy ten (swój – ego) sukces, uzależniali od bycia oportunistami.
Albert ... Jesteś przepiękna Agnieszko..
Joanna ... Bóg jest miłością i kocha wszystkie swoje stworzenia, nie tylko ludzi. Gdyby tak nie było to zatłukłby szatana w raju w tym samym dniu, w którym skusił Ewę i wydał ludzkość na poniewierkę na tym świecie. Wolał się wycofać pomagając z ukrycia i nie odbierając ludziom wolnej woli.
Joanna ... Co ten pan Piterson pieprzy o roszczeniowych noworodkach i nadmiernej ochronie dziecka przez matkę. Podam przykład zwierzęcia: moja wierna sześcioletnia suka jak urodziła szczeniaki to warczała na mnie, gdy chciałam je dotknąć. Co ten pan na to by powiedział ? Po co warczała znając moje dobre nastawienie do niej?
Kasia K... Pani Agnieszko Bessell zostal odsuniety nie z powodu swojej teorii a z powodu negowania potrzeby psychotropow. Psychiatra bez lekarstw nie istnieje wiec wykopali go bo im zagrazal
Kasia K... BVD Kolk jest aytorytetem w dziedzinie traumy od 20 lat. Zaden psychatra nie ujmie mu racji bo jest za duzo dokumentacji potwierdzajacej jego teori pamieci somatycznej. Terapeuci w USA ktorzy chca byc brani powaznie ucza sie u niego
Kasia K... Ciekawe ze to mezczyzna ocenia kobiety. Dlaczego nie skupic sie na zlym wychowywaniu dzieci przez ojcow? To nie bog jest trauma tylko religia. Tak wierzacy jak i ateisci cierpia. Dlaczego nie wlaczyc do psychologii aspekt duchowosci?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCqCGGi7HtqbaTh5iLSwXjCw