Niezwykłe nagranie z ISS. Dwa UFO opuszczają ziemską atmosferę!

Niezwykłe nagrania wykonane z pokładu Międzynarodowej Stacji Kosmicznej nie należą do rzadkości. Właśnie sieć podbija kolejny film z ISS przedstawiający zaskakującą anomalię. ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: LINK DO PATRONAITA: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: LINKI DLA ZAINTERESOWANYCH: Oryginał: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: SOCIAL MEDIA: Facebook główny: Facebook kontaktowy : Twitter: Snapchat: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Niezwykłe nagranie opuszczają ziemską atmosferę!


Najlepsze komentarze:

Szybki ... Jakie ty głupoty na tym swoim kanale pierdzielisz to aż szkoda patrzeć
11kimcz... to po prostu robak przelecial przed obiektywem
Lysiode... Lel po prostu temu Gostkowi od płaskiej ziemi udało się wylecieć w kosmos z kolegą :V i tyle XD cały fenomen :')
Wezwani... "Inne medium" ne wiem czy wiesz, ale to zwykły bąbelek który chciał się wydostać z akwarium ;) To całe gówno kręcą w akwariach, a wy ludzie wierzycie w jakiś kosmos i stację iss :D Gratuluję wiedzy
morsik... wez ty atencjuszu skoncz nagrywac takie bzdety, bo nasa ma mikrofalowki gdzie jest jakos 360p
PLEJER1... to piłka Ramosa :)
Jan Now... Ludzie to maja wyobrażnie
Motopas... pewnie jakis Polak w UK wyjebal muzioli z sierpowego w kosmos ;ppp
geniusz... A NASA dalej robi kamery i aparaty z ziemniaków?
Czarnel... Na swoim kanale mam nagranie ufo
Retro T... Nawet Ufo stąd spierdala !
Radioma... jest to jeden obiekt o podwójnym układzienapędowym
Monte V... Przylecieli na ziemie i jeszcze szybciej z niej odlecieli
moncyn1... Dlaczego widzimy takie wideo? dlaczego nikt nie ma dobrego wytłumaczenia? dlaczego obiekty są dwa? czy z kosmodromów odpalane są dwie rakiety zwykle czy jedna w jednym czasie? kto to leci? kosmici? mieszkańcy wnętrza ziemi? ludzie? przecież to jest światowa sensacja, dlaczego o tym się nie trąbi w wiadomościach?
fiszi... Kórde kiedyś to było a teraz to wzrko jakiś nie taki.
Bag Str... Science doesn't want to explain why I can't take a shit in my own bathroom without someone watching. This usually happens when someone is using technology to connect themselves to me in some way, by sound recording or video, in secret, when they haven't informed me what they're doing and/or when it's outside of my consent.
max... Ale bzdura. Wartość merytoryczna zero całkowite. Jakie obiekty?! Po co te domysły ?! To były statki klingońskie które przyleciały do ziemskiego burdla. Dno totalne.....
dawd da... jak to kutas
BLIX TV... Mają rozmach skur****ny
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCgS9WSzo2n79SVctgJrQP9Q