Królewski ciekawostki

Królewski ciekawostki

Historia kanału Królewski zaczyna się w dniu 2014-10-23 17:25:27.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 0 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 0 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 26433 użytkowników.

PODATEK DLA KUŁAKÓW i dziurawe kieszenie wędrującego ludu | J....Wsparcie finansowe: Kanał zastępczy: BLUZY, KOSZULKI, KALENDARZE I CZAPKI: Kanał na CDA: Portal: Blog: Twitter: PODATEK KUŁAKÓW dziurawe kieszenie wędrującego Międlar

Najlepsze komentarze:

Jacek M... Prosiliście o krótki film. Proszę :-).
Nie zapomnijcie o subskrypcji :-).
Mona Li... Powinni budować muzea w Niemczech i u siebie Polska była napadnieta i zniewolenia przez Niemców więc dość tej szopki politycznej na której traci Polska i Polacy cd interesów na Polsce trwa
A A... A NO MAMY W POLSCE ŻYDOWSKI RZĄD I PREZYDENTA, TO I BĘDZIEMY RABOWANI NA WSZYSTKIE SPOSOBY. BUNTOWNICY ZACZNĄ POPEŁNIAĆ MASOWE SAMOBÓJSTWA I TRAFIAĆ DO WIĘZIEŃ. PRZECIEŻ PASOŻYDY SĄ PANAMI WSZECHŚWIATA. JEZUSA CHRYSTUSA PRZEŚLADUJĄ, KRZYŻE WYWALAJĄ A CHRZEŚCIJAŃSKIE ŚWIĘTA OKULTYSTYCZNYMI CHANUKAMI ZASTĘPUJĄ !
NARODOWCY - DAJCIE NAM POLSKI RZĄD I POLSKIEGO PREZYDENTA !!!
ArturMs... Podatek miał by być płacony od zarobków powyżej 1 mln PLN i dotyczy tylko ok. 20 tysięcy osób więc nie ma o co płakać bo dotyczy ludzi o mega zarobkach nie szarego obywatela. Pomijając temat na co miał by być przeznaczony ten podatek zastanawiam się jak i gdzie ciężką pracą UCZCIWIE można zarobić ten 1mln/ rok w państwie gdzie roczna średnia krajowa wynosi ok 60tyś (czyli ok. 17 razy mniej) a minimalna roczna płaca brutto wynosi ok. 25tyś czyli 40 razy mniej? Osoba zarabiająca najniższą krajową musi pracować 40 lat żeby ten milion wyciągnąć czyli praktycznie całe swoje życie zawodowe. Ciekawe jaki % osób z tych 20tyś w Polsce które zarabiają ten milion na rok zarobił tą kwotę uczciwie ? jak ktoś ma namiary na pracę gdzie rocznie da się 1 mln brutto wyciągnąć i uczciwie go zarobić nie dorabiając się na krzywdzie i dojeniu za "miskę ryżu" innych ludzi (bliźnich) to proszę dać znać chętnie też tak ciężko przez kilka lat popracuję i z przyjemnością zapłacę ten podatek od kwoty powyżej miliona. Mogę się założyć że większość z tych zarabiających teraz powyżej 1mln to spadkobiercy lub potomkowie osób które dorobiły się w poprzednim systemie i zaraz po upadku PRL. Poza tym jednym tematem cały kanał jak na razie OK i z całego serca popieram ale w tym temacie musiałem zabrać głos. Pozdrawiam
Lucjan ... Efekt będzie tylko taki, że nie będzie w PL takich którzy zarabiają 1mln. rocznie. I taki jest właściwy i jedyny cel tej "reformy".
Jan M... Morawiecki zamiast dla żydów to daj na dzieci niepelnosprawne przecież udajecie katolikow a bardziej faworyzujecie zlodziejskie diaspory zydowskie jak polski naród.
Frydery... oczy zamykam i uszy zatykam ze trzeba walczyc nadal z faszyzmem zydowskim
LavaPop... Alez, oczywiscie, teraz rozmawiamy – lichwie ani grosza, i tak jak postuluje Janusz Zagorski („Brońmy polskiej własności przed żydowskimi roszczeniami - 24 maja 2018 Bochnia”) w trybie natychmiastowym utworzyc Komitet Obrony Wlasnosci Polskiej z prawnikami i rzeczoznawcami jak np Robert Majka z Partii II PR.
Tomasz ... zydom wara
ch mnie obchodzi czy istnieją uczciwi
tak samo jak ch obchodzi ich ze istnieją Polacy nie antyzydowscy
zapraszamy
na mój kanał
Tomasz Barbarewicz
ja chcę powołać partie
niekoszerni
i partia jest dla wszystkich
nie chce tu robić monopolu jak pan Jacek Miedlar
czy Braun
u mnie wierzący i ateista oraz lewicowe staną do walki o pozbawienie przywilejów
zydostwa w Polsce i wykluczenia ich z polityki
jan kow... Kaczyński was wydymał, to zaczynacie pluć na niego a 2 lata temu mieliscie za daleko do mózgu i zagłosowaliscie na tego żydowskiego homusia. Faktycznie elektorat PIS można robić w konia byle obietnicami bo to pospolite szambo.
Jan Zg... Dodać do tego trzeba 240mln. na emerytury dla żydków w izraelu.
pani Te... Te baby glupie jak but.
Ks.Jacku popieram ale te baby chca dla siebie a nie dla dzieci.Nikt normalny nie naraza tsk swoich dzieci.
Zydow nie cierpię.
Babcia ... Witam Jacku :-) Masz racje! Niech rozlicza Dubienieckiego/ ziec L. Kaczynskiego! / oskarzony: Szef Mafi, Pranie pieniedzy,
Okradl wlasnie Fundacje dla NIEPELNOSPRAWNYCH NA 147,5 mil. Dubieniecki jest dalej na wojnosci, splodzil dziecko I rozbija sie super autami. I ma Wszystko w d......e! Kaczynski I Ziobro go chronia!!! A bylo by. 147,5 mil.Pozdrawiam.
tadeo... polityczny polityczny! dać im po plerach i do roboty! sejm to nie burdel niech protestują w siedzibie platformy! a to muzeum żydowskie rozebrać w piździec!
Teresa ... nie w geście a w gestii
Bonzo T... katolik zły, żyd zły to pierwsze nic się nie stało to drugie o mój Boże antysemityzm.
Zuzanna... Jacku, moja opinia na temat protestu znajduje się tutaj: https://wrealu24.tv/film/czy-protest-rodzicow-osob-niepelnosprawnych-jest-ustawka-jak-pomoc-takim-osobom-live
Jestem dorosłą osobą niepełnosprawną, więc sprawa dotyczy mnie bezpośrednio.
Arron... 447 nas Polaków pogrzebie
Proroct... P. Jacku proszę w następnym filmiku obnażyć obłudę PO związaną z protestem w sejmie. 8 lat rządzili, guzik im dali, a teraz wychodzą z nimi na spacery w sejmie i wożą przed kamerami TVN-u.
Rafal S... Z urzędującym prezydenten nie da się tego zrealizować.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCxOqelhdkXRpxEA8_q2F5mg