wideoprezentacje ciekawostki

wideoprezentacje ciekawostki

Historia kanału wideoprezentacje zaczyna się w dniu 2008-12-05 11:49:28.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 6401 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 206550716 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 414994 użytkowników.

Gwiezdne Wrota Starożytnych Kosmitów Odnalezione w Iraku


► Seria Teorie Spiskowe ► ► Pozostałe Vlogi (Playlisty) ► (Polityczne) + (Życiowe tematy) + (Lekkie vlogi) ►Fanpage kanału ► ►Fanpage autora filmu ► ►Grupa Facebookowa ► ►Mój Twitter ► ►Mój Instagram► Gwiezdne Wrota Starożytnych Kosmitów Odnalezione w IrakuSpiskowe Teorie? Czy już coś więcej? Teorie Spiskowe Teorie Ator z Wideoprezentacje wyjaśnia Przepowiednie dla Polski Europy i Świata. ►Powiązane Vlogi ► 1. ► Starożytni Kosmici Dowody że Ziemię Dawno Temu Odwiedzili Obcy Wpłynęli na Ludzi ► 2. ► Zakazana Archeologia Ukryta Prawdziwa Historia Świata i Polski ► 3.► Anunnaki Starożytni Kosmici i Bogowie Sumeryjscy ► 4. ► Starożytni kosmici / Astronauci / Kosmonauci Dowody! ► ► Kontakt biznesowy (wyłącznie biznesowy) ► ► Czytaj codziennie ► Darowizny (wsparcie dla twórcy) związku z masowym ograniczaniem możliwości zarabiania przez YouTube: Bank (koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu): 85 1560 0013 2243 3952 8000 0006 Paypal (koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu): Kontakt biznesowy: ► Czytaj codziennie ► ► Źródło ► miasto)Gwiezdne Wrota Starożytnych Kosmitów Odnalezione Iraku

Najlepsze komentarze:

D B...Miły Komentarz :-)
Zavic19...Ja poproszę vlogi na oba z wymienionych tematów - o kontakcie akwarelisty z kosmitami i/lub jego okultystycznych praktykach oraz pozaziemskiej genezie NWO! A tak w ogóle to bardzo fajny materiał :).
Bartosz...Chcemy o poza planetarnym podchodzeniu new world's order!!
gytrox...Subuje cię mordeczko
Mariusz...Z tymi drzwiami to tak w filmie animowanym " Potwory i spółka "
Jack Ri...38:50 dokladnie to samo, o teleportacji kwantowej mówił kaczor Duffy, w bajce która widziałem tydzień temu (prawdopodobnie z lat 90tych). Bawił on się tam z królikiem Buggsem w wynalazców i stwierdził, że osoba będzie rozbijana na cząstki i teleportowana, a on wymyślił dla takiego podróżnika plecak... wtf?
Kacper ...Mordo dawaj o Adolfie??
Michal ...Brakuje mi w tym odcinku owej "analizy logicznej", a dokladnie logicznej krytyki. Dlaczego USA nie zrobili zasadzki przez owe wrota? Jaki problem wyslac oddzial marines wrotami do Iraku i zabezpieczyc teren od srodka?
Nowe technologie najszybciej sie rozwijaja wtedy gdy jest wojna badz zagrozenie wojna. Wtedy kwstie etyczne, budzetowe i bezpieczenstwo eksperymentow jest druga rzedne a liczy sie efekt. W trakcie zimnej wojny w wyscigu w kosmos zginelo wielu kosmonautow ale na to byla zgoda spoleczna, teraz jest to nie akceptowalne dlatego idzie wolniej. Innymi slowy w trakcie wojny rozwijamy bron by byc lepszym od przeciwnika i napedza nas strach a w trakcie pokoju rozwijamy to co jest oplacalne i na czym mozna zarobic
Saladyn...MÓWIENIE że "SG Universe był nie udanym serialem" jest błędem.< bo porostu przestali kręcić >
A ja oglądałem cały ten serial i moje podirytowanie było ogromne że to już koniec, nawet wiedziałem co dalej mogło by się zdarzyć, grubasek nie dał rady naprawić hibernatora ale odkrył że w skrzyniach są urządzenia do tworzenia jedzenia tak jak na statku DEDALU po ulepszeniach od Azgardów, a moje przewidywania biorą się stąd że jest taka chwila w tym serialu że Eliot zagląda do skrzyć lecz ktoś mu w tym przeszkodził. Więc jak już wszyscy się obudzą, zobaczą całkiem innego Eliota, szczupłego, wysportowanego oraz starszego o te lata lotu i stąd te tekst "gdzie jest Eliot!!" :)

W SG działanie wrót w skrócie wygląda następująco, jest to rozdrobnienie do atomów i przesłanie tych atomów oraz informacji a następnie złożenie z tej materii ciała w innych wrotach.
ATOR bredzi. XD

A co do skoków technologicznych niemców, jakoś nie uważam że to był wielki skok technologiczny, tylko wydajny system nagradzania i zatrudniania ludzi na odpowiednie miejsca.
filip b..."na kolana przed bogiem"
Tomasz ...mily komentarz
Julian ...Czasami myślę, że te wszystkie książki, filmy czy gry powoli przygotowują nas ludzi do dnia w którym spotkamy się z innymi rasami.
Statki obcych, które widzimy na niebie, lądzie czy pod wodą też mogą mieć swój mały wkład by nas ludzi powoli oswajać z takimi zjawiskami.
Kto wie? Może za 100 lat obcy będą przechodzić obok nas na ulicach :)
Merlin ...Znowu szóstka Lucydmuszka.
Maci3kk...Komentarz dla statystyk.
Chuck N...8 raz ogladam gwiezdne wrota :p
EnigmaS...Minds.com
Baku?...Wariat omów temat: THC na Świecie
Marcin ...Jak ja słucham takich bzdur to aż mi się morda cieszy :D
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCViVL2aOkLWKcFVi0_p6u6g