Komfortowe życie za 50 złotych, Santa Cruz Bolivia 1


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Da3ukG5O7cYNajlepsze komentarze:

John Sz... Hey bardzo dziękuje za piękny interesujący film
Swiss l... ten kawałek drewienka jak mówisz to chyba Patyczak. Pozdrawiam krec dalej:) Saludos !
grzesie... jechałem podobnym autobusem w Ekwadorze,kierowca zapierdalał jak pojebany az zakonnice zaczęły sie modlic i wkoncu poszli z nim pogadać hehee w La paz tez widziałem poloneza fso 1.5:)
jacek k... Za słowa od 14:25 do 14:35 masz od mnie 500 lejków...A reszta jak zwykle świetna.Gdybym tam był też bym to tak skomentował...Ok może bez dłubania w nosie ale i tak jesteś super????????????????????????????????????????????????????????????????????+476
kynjah... Bardzo dobry odcinek. Nigdy Boliwii nie brałam jako jednego z głównych państw, do których chciałabym się wybrać ale twój odcinek to zmienił. Również bardzo cenię sobie przyrodę i ludzi (wiem, w Boliwii średnio patrzą na turystów no ale cóż), a ten ostatni fragment wydm, który pokazałeś, kontrast pomiędzy niebem i piaskiem jest nie z tego świata. Jak obraz. Przepięknie! Dużym twoim plusem jest to, że mówisz o cenach. Nie wiem czy niektórzy się tego boją, że o nich nie mówią ale to przecież nic złego i, jak widać, przydaje się innym ludziom. Bardzo szybko można sobie zrobić kalkulacje czy stać nas na jakiś wyjazd. Tu każdego stać, nie oszukujmy się :) Oglądam cię!
pedro c... Спасибо, что посетили мою страну в Боливии. Я также был во многих странах Европы и Карибского бассейна, но до сих пор мне никогда не приходило в голову делать видео из всего моего опыта. Еще раз спасибо за посещение моей любимой Боливии.
criollo... La música que pones no es típica de la parte oriental de Bolivia, es música
Andina de Bolivia, atrevido polaco, que tú gente robó en toda Europa y América en busca de trabajo.
criollo... The music they play is not typical of the eastern part of Bolivia, it's music
Andean from Bolivia, audacious Polish, who stole all over Europe and America in search of work.
criollo... Ciudad de Santa Cruz - Bolivia 2018    https://www.youtube.com/watch?v=1MUmIx_JUc4&t=100s
Reda de... cóż to za programista który ma czas na podróże, jakiś farbowaniec...
milena ... Taki fajny chlopak a luzem chodzi. Pawel co z dziewczyna?!
Anka & ... Nie żartuj,że Revolut tak w kulki leci, ja właśnie sobie zamówiłam i mam zamiar ją testować w najbliższym czasie.Jaką kartą w końcu udało Ci się wybrać kasę?
Joseph ... Hey tak naprawdę to piękne miasto lepiej wyglada niż niejedno w Polsce
Joseph ... Hey fantastyczny film bardzo się mnie podoba dziękuje i pozdrawiam na razie
bolo 19... Zanim zaczniesz opowiadać bzdury że Bóg nie straszy to przeczytaj sobie nauki Jezusa. On straszył ale tylko ludzie mądrzy mogli to zrozumieć a ciemnota uważała go za dziwaka.
iamtobi... Uwielbiam Boliwie!
Jerzy C... Musisz pomyśleć nad jakąś reklamą swojego kanału, bo 10 tys sub przy tylu fajnych filmach i to z miejsc ,gdzie niewielu dociera to stanowczo za mało.
Bogdan ... jaka cena taki autobus..