Królewski ciekawostki

Królewski ciekawostki

Historia kanału Królewski zaczyna się w dniu 2014-10-23 17:25:27.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 0 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 0 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 26433 użytkowników.

Na żywo! Pytania i odp. oraz przegląd tyg. PREMIERA MOJEJ...Wsparcie finansowe: BLUZY, KOSZULKI, KALENDARZE I CZAPKI: Kanał na CDA: Portal: Blog: Twitter: żywo! Pytania przegląd PREMIERA MOJEJ KSIĄŻKI 2.06.2018 Międlar

Najlepsze komentarze:

Anna ga... Jest ksiądz świetny ?okładka najlepsza pod słońcem, bardzo patriotyczna
Artur X... polecam minute 34:39s :)
pozdrawiam myslacych
Kelowna... tak, Szanujmy sie, Bog jest z nami i zwyciestwo jest po naszej stronie
Kelowna... #RESPECTUS
No Thx... Witam, czy można zamienić słowo w sferze prywatnej?
Darius ... Panie Jacku. Wedlug definicji polskiej sluzby zdrowia (powinno byc "sluzby chorobie") kazdy produkt ktory uzywany jest w medycynie krajowej oraz po zastosowaniu ktorego moga wystapic powazne objawy zdrowotne, JEST LEKIEM.
B.Maria... Slychac bardzo dobrze .
henryk ... Ks. Jacku prosze mi napisac jak ks. ocenia i czy ma kontakt z ojcem Natankiem ?
Andreas... wez brzytwe i obetnij ten prymitywny jezyk
Andreas... jakim prawem chcesz rozgrzeszac? jeremiasz 43/2543/25 albo 25/43 ....i odpusc nam nasze winy jako i my... tego uczy Jezus jestes ciekawy co ludzie robia? te czasy minely Luter uratowal Chrzescijanstwo
piotr p... def. szczepionka- rodzaj broni biologicznej działającej z opóznieniem pierwszy raz zastosowanej w Europie przez Amerykę a jejskutki dla zmylenia nazwano hiszpanką.
weles13... A tak miałem zapytać... skoro wylali cię z cechu kapłańskiego i przestałeś być druidem ... to czy masz jaką laskę i sobie elegancko ciupciasz czy nadal jak to mają w zwyczaju księża uważasz,że najlepsza baba to własna graba?
weles13... Biedna chłopczyna z rzeszowskich slamsów na Baranówce ... z czego się chłopczyno utrzymujesz? Wziąłeś się do roboty uczciwej czy dalej opowiadasz głupoty jak kiedyś z ambony?
katarzy... Ziemia jest plaska,P.Jezus powiedzial w oredziach do Cypriana Polaka...
iwona b... Jacku dlaczego nie odpowiedziałeś na wielokrotnie zadane pytanie przez Kamila Rzeszutko , a mianowicie co myślisz o braku ciągłości z II RP ?
Arti... Panie Jacku piszę #RespectUs bo jestem kierowcą zawodowym i bardzo przydałaby mi się taka tablica. Na pewno umieszczę ją na samym środku szyby, żeby lewacka Europa widziała, że Polacy się nie poddają. Fajny Q&A. Pozdrawiam.
Marcin ... Tak ja mam:-)
Piotr M... Czy na koronie jest krzyż? Bo słabo widać.
Piotr M... Co do szczepionek to trzeba szczepić każdego żyda w naszym kraju i na wszystkich lotniskach w Polsce co przyjeżdżają do nas żydzi to szczepić bo poniekąd to ich sprawka , nie dość że nas okradają to na koniec chcą z islamistami nas wyrżnąć.
Hanna W... jest wszystko dobrze.....
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCxOqelhdkXRpxEA8_q2F5mg