Królewski ciekawostki

Królewski ciekawostki

Historia kanału Królewski zaczyna się w dniu 2014-10-23 17:25:27.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 0 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 0 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 26433 użytkowników.

NA ŻYWO! Żydzi chcą wykluczenia Argentyny z mundialu... Przegląd...Przedsprzedaż mojej książki już trwa. Wejdźcie na Wsparcie finansowe: BLUZY, KOSZULKI, KALENDARZE I CZAPKI: Kanał na CDA: Portal: Blog: Twitter: ŻYWO! Żydzi chcą wykluczenia Argentyny mundialu... Przegląd

Najlepsze komentarze:

Jacek M... Dziękuję za udział w relacji live :-). To pytanie o sponsoring Braun to chyba nie chodziło o GB ale firmę maszynek ;-). Zrozumiałem po czasie ???.
Zapraszam do kupna mojej książki na https://sklep-wprawo.pl
Dominik... Od 97 r. Ganiam lysy (no 3mm) I dobrze sie z tym czuje
Anna ga... Mądry, inteligentny, wesoły i jaki przystojniacha ?
Asia Zu... Jacku,wklejam temat kompletnie przemilczany w mediach -dziejący sie holokaust białych afrykanerów w RPA.Modrowane są całe wioski tak jak nasze na Wołyniu.A w mediach ciągle słyszymy o czarnych czasach apartchaidu.Jak był apartchaid to RPA było bezpiecznym i bogatym krajem a teraz .Czarne władze zachęcaja do wymordowania całej białej populacji .https://www.youtube.com/watch?v=5RHwI5fISTo
Marcin ... Jacek. maszynkę dostałeś. czy kupiłeś?
A A... PASOŻYDY CHCĄ KOGOŚ WYKLUCZYĆ ? TRZEBA ICH EGZORCYZMOWAĆ OGNIEM I MIECZEM !
Henryk ... Jeżeli bez Boga nie możemy wygrać sprawy Polski, to dlaczego nie wypełniamy woli Boga ?..Może dlatego jesteśmy przez Boga przeklęci i nie możęmy się wyzwolić z ucsku ?..
MrOjgyn... Panie Jacku, lubię Pana ale powiem szczerze ładnie Pan wyglądał ale teraz Pan nie ładnie wygląda, i niech Pan zapanuje nad sobą !
Bo wygląd tez jest ważny !
MrOjgyn... To jest dyktatura pod płaszczem demokracji tak jak wytworzono stalinizm i hitleryzm a teraz komunę spinellego (unię) !
Blighth... kreska, czy zioło?
Urs S... DZISIAJ LEGALNY PREZYDENT POLSKI JAN ZBIGNIEW POTOCKI ZAWITA DO LUBLINA
ZAPRASZAMY NA III-cią OGÓLNOPOLSKĄ KONFERENCJĘ
PARTII II RZECZPOSPOLITA POLSKA
sobota 16 czerwca 2018
PZM-ot
Lublin ul. Prusa 8
2O-120 Lublin
Koszt udziału w konferencji: 40 zł za salę obrad, w tym obiad + serwis kawowy.Rejestracja uczestników od 9.30. Konferencja rozpoczyna się o 10.30 i trwać będzie do 18.00 z przerwą na obiad od 14.00 do 15.20.
https://www.druga-rzeczpospolitapolska.pl
Marek S... u mnie to juz kolejna audycja ,ze kompletnie brak glosu
Danuta ... Do darek tomek Ks.Jacek bedzie zawsze kaplanem gdyz Pan Bog go nie suspendwal.Prosze wlaczyc myslenie.
Majka M... Witaj Jacku?Troszke mnie nie było ale już jestem?Świetna fryzura! W wolnej chwili zamawiam Twoją książkę(już nie mogę się doczekać)
KS się nie przejmuj to tak zwany żołnierzyk pastora?Zmykam do pracy Pozdrawiam
Joanna ... Koszerni zaczynaja się bać. Dzięki internetowi coraz więcej ludzi naokoło świata wie o szatanizmie tych stworów.
jan cam... Prosze ustawic sie w roli pasywnego obserwatora mistrzostw pilki noznej w rosji.
Uwazam ze mozna zastosowac powiedzenie odnosnie tych mistrzostw jak w Polsce podczas okupacji... same swinie siedza w kinie.
Otoz popierac happening w rosji, ktora prowadzi wojne przeciw Narodowi Ukrainskiemu z zajeciem Doniecka, Luganska i Krymu.
10000 zabitych ukraincow niemcow holendrow i innych- jest ludobojstwem rosyjskim. Zatem bandycki kraj nie mozna popierac na zadnej niwie. Podobnie jak w niemieckich kinach na terenie Polski podczas agresji na Polske. Zreszta i rosja napadla na Polske jako sztylet w plecy 18 wrzesnia 1939.
Jezeli ktos ma swiadomosc ma mozliwosc okazac swoj stosunek do bandyckiego kraju. Zastrzegam, ze laczy mnie ludzka zyczliwosc wobec Rosjan na plaszczyznie osobistej, ludzkiej. Ludnosc generalnie jest pokojowo nastawiona wobec obywateli Polski i czuja respekt i przyjazn.
enka 84... Tylko prawda nas wyzwoli !!!
enka 84... Fajna fryzura:). Przynajmniej gorąco nie będzie po głowie w upalne dni ;)
Pan Fla... Jacku, co się dziwić światopoglądowi Całka? Przecież to ŻYD! Pozdrawiam serdecznie.
Jagoda ... 09 czerwiec moje urodziny żydzi i muzułmanie ZydoPIS to największa zaraza świata
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCxOqelhdkXRpxEA8_q2F5mg