Vampyr PL 11 Proszę mi mówić Elisabeth Gameplay PL

Vampyr (PL) się podoba? Pamiętaj o kciuku w górę i ! Vampyr (PL) kup TANIO na (3% zwrotu z kodem KAFTANN) Zostań Patronem: Facebook: Moje social media: Tu gram na żywo z widzami: FAQ, Mój PC: Vampyr (PL) to nowa gra o wampirach twórców Life is Strange. Premiera Vampyr (PL) ma miejsce 5 czerwca 2018 roku. Vampyr (PL) został wydany w wersji kinowej, z polskimi napisami. W ramach tej serii prowadzę konkurs (giveaway), w którym do wygrania jest kopia gry Vampyr (PL). Vampyr Recenzja (PL): Seria Zagrajmy w Vampyr: Utwór w outro: Tę serię znajdziesz wyszukując: Vampyr PL Vampyr Gameplay PL Vampyr po polsku Vampyr Lets Play PL Vampyr Recenzja Zagrajmy w Vampyr Vampyr Gra Vampyr Premiera Vampyr Giveaway Vampyr KonkursVampyr Proszę mówić Elisabeth Gameplay


Najlepsze komentarze:

Klaudia... Niestety jestem trochę do tyłu z tą serią :D Muszę przyznać, że na początku fabuła mnie nie wciągnęła aż tak jak teraz, gra się rozkręca :)
Vithar ... Odcinek 11, i nagle znaczniki zaczęły mieć sens
NeverBu... kocham to uczucie gdy wchodze na yt po jednodniowej przerwie i widze 5 nowych filmow u Ciebie .
Karyvle... Ale żeś przyćpał! Takie czerwone oczyska...
Bia?y W... Fajny odcinek
Mero... Dłuższe odcinki !!!!!!!
Mero... Zrób z tymi domami tak że je zabijesz zniszczysz rozpadniesz
Pawe? K... Tak Ci spadło w dzielnicy bo filar czyli główny Nic zniknął
Harley ... Taaa spotkanie z bogatymi i mającymi się za elitę wśród wampirów bogaczami mam przeczucie że to nie będzie przyjemne i że będą z tego kłopoty. ? ?
Luminai... Kaftann, słyszałeś może o grze Darwin Project? Jest to gra Battle Royale, która jest dość inna. Fakt jest to Battle Royal ale ma w sobie elementy survivalu, co może i ciebie zaciekawi. Mam nadzieję, że gra ciebie zainteresuje i zrobisz z niej odcinek ;D
czesiek... Witam witam łapy w górę ????
Orfax 2... Uwaga! Poniżej znajduje się informacja co by się stało gdybyś odblokował wskazówkę dotyczącą "Świetego Smutasa".Gdybyś wypytał podajrze Elizabeth o to jak stworzyc Ekona to drugą opcją byłoby przerobienie Seana na swojego potomka. A to że go zostawiłeś samemu sobie pewnie spowodowało że oszalał i zniknął
Remik T... Rób więcej odcinków z realm royale
michal ... te oczy to chyba alergia tyle pyli że musi cierpieć
szymon ... kurde fajne były te 1,5h odcinki a nie 30 minutowe ale i tak warto czekać
Nefreti... Kurcze, nie spodziewałam się że fabuła mnie zaciekawi a jednak. Chyba zdążyłam się już przyzwyczaić do niedoskonałości tej gry. Łapka w górę i pozostaje czekać na następny odcinek.
Czukapa... Wątek miłosny z tym manekinem był nieunikniony, blech.
A to nie jest tak, że trzeba regularnie latać po tych dzielnicach, czyścić ją z wrogów i gadać z ludźmi żeby utrzymywać ich poziom? Jak na grę, która skupia się na leczeniu mieszkańców LUB zabijaniu ich to słabo i podzielam Twoją frustrację, bo równie dobrze mogłeś ich sobie pożreć.
A oczy Jonathana wyglądają tak od poprzedniego odcinka (widać je najbardziej, gdy rozdajesz skille) i kojarzą mi się z systemem karmy jak np. w Mass Effect, więc bardzo możliwe, że to wina złej sytuacji w dzielnicy. Gdyby to był element fabuły, to chyba ktoś by je w końcu zauważył i mu powiedział, że coś z nim nie tak.
Piotr K... Tylko smutek że taki krótki ten odcinek :/
Moni?ko... Spędziłam niedzielę wraz z Twoim kanałem ;) Nawet nadrobiłam stare serie, jak: "Die young". Dziękuję, że jesteś, Konradzie ;)
Jack... 11:47 - Przechodząc grę doszedłem do wniosków, że poziom przeciwników rośnie wraz z postępem fabuły i zatrzymuje się w okolicach 35/38. Wszystko po to, żebyś zaczął się zastanawiać czy nie chciałbyś czegoś przegryźć ;D , ale jak ulepszysz broń do ostatniego poziomu to nie będzie to tak odczuwalne.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCm8Yrm3BQLZ39pvC5BIaJtw