Moherowe berety.

Moherowe berety.


Najlepsze komentarze:

Marcin ... Dzięki :)
Beata H... Ta TYTA mnie rozbawiała!!!!!!!!!!! <3 <3 <3 Super filmik, uwielbiam jak żartujesz:))))))))***
Ewa Lur... Dzieki takim filmikom dawka radosci na dlugo zapewniona! gratuluje poczucia humoru!wszystkie panie super ale Magdalenka to prawdziwa esencja katolicyzmu! ;-)
Andre T... Jest jeszcze inny rodzaj MB, bardziej wyrafinowany, czyli prawicowi "niezależni" dziennikarze promujący kościół jako jedyną siłę mogącą przeciwstawić się naporowi bolszewizmu. Tych dziennikarzy-katolików ukryty poziom nienawiści do ludzi 60-90%,, jest chyba proporcjonalny do żarliwości w oddawaniu się miłości do bliźniego swego zgodnie z biblią i kościołem. (oczywiście, że nie z Jezusem). Wyjątkiem jest p. Michalkiewicz (>20% nienawiści - fenomen) ale swój stosunek określa bez rozwodzenia się: "Chrześcijanin? Nie ma takiego zwierzęcia"
Zofia O... Janeczku ,wspaniały reżyserze ,ta Helga to wyjątkowy zagorzały moher ,a ten palec pasował do niej ,bo tylko to jej zostało ,pozdrawiam i życzę ci dużo cierpliwości .
Zofia O... Janeczku ,twoja mądrość mi zaimponowała ,ponieważ wszystko jest cuda z Janem ,dzięki Janeczku ,że widzisz ,czujesz i słyszysz ,bo inaczej by tobą wycierali nogi ,człowiek jak naprawdę kocha swoje dziecko ,to słucha rad i wskazówek mądrzejszego od siebie ,Janeczku skoro Marcin Dec znalazł ciebie na videoblogu ,to przecież wie gdzie mieszkasz ,Janeczku ty już wież o co mu chodzi ,sama przebiegłość jego już go zdradziła ,pozdrawiam ciebie bo wiem kim jesteś dziękuje .
Marta K... Mój syn Filip dziś mi powiedział że Pan Bóg mu powiedział że Kościół jest nie potrzebny bo zabiera energię...Uczy go góra?Moj jedyny skarb w domku...?
gabriel... helga ziuta,magdalenka niech ze juz wreszcie odleca wraz z innymi upiornicami na miotlach do watykanu miksowac sie we wzajemnej adoracji z purpuratymi ,a MY SIOSTRY I BRACIA WZRASTAJMY W CODZIENNYM MILOWANIU POWIEKSZAJAC NASZA LICZEBNOSC U BOKU ZBIGNIEWA JANA.
Zof Kly... DZIĘKUJĘ :)
Zof Kly... :)
Wies?aw... Zysiu, a któż tam robi za Ziutę? Dostrzegam pewne podobieństwo do znanej mi postaci :-)
Wies?aw... Wybaczcie mi, że jeszcze dopowiem, ale z katolikami to trzeba, że tak powiem delikatnie, bo jak wyciągamy jakiś arsenał to oni już są gotowi na obronę, a im bardziej są naciskani tym mocniej trwają przy swoim choćby to największa głupota była. My własna postawą możemy zmienić więcej niż można by przypuszczać, musimy być przykładem, postępować cierpliwie, ze zrozumieniem, nie obrażać się i innych, zbudować pancerz przez, który nic nie nie zrobią, wyrażać sobą troskę, opiekę, zachować czystość w myśli słowie i czynie i być pomocnym choć czasem trzeba walnąć pięścią w stół. Taka postawa pozbawia ich argumentów rozbraja a z czasem oni sami ją przyjmują i w ten sposób sami sobą zmieniamy ich. To naprawdę działa. Próbujcie a zobaczycie im bardziej jesteśmy doskonali, tym więcej tej doskonałości wokół nas się tworzy to się dzieje samo. I pamiętajmy o jeszcze jednym że " Naszą walką na dziś jest podanie pomocnej ręki naszemu wrogowi" a wtedy szybko się przekonacie, że wrogów nie ma, a inni to my sami. Z Edeńskim pozdrowieniem :-) - dziękuję!
Wies?aw... No Zbyszku, doskonale podnosisz poziom radości tego rodzaju wideoblogami. Uśmiałem się co nie miara, chociaż można by rzec, że to śmiech przez łzy, bo niezwykle mi szkoda tych wszystkich ludzi, którzy nawet nie wiedzą w czym siedzą. Ale muszę powiedzieć, że sprawa choć beznadziejnie wygląda to jednak są jaskółki, zmian i można z tym walczyć. Ja sam jestem tego przykładem, niezwykle pomocne narzędzie to Kasowanie oprogramowania religijnego, dzięki temu doprowadziłem do tego, że akceptują u mnie nie chodzenie do kościoła i na cmentarz, dzieci nie są zmuszane do uczestnictwa w mszy a i zatwardziały katolik sam już chodzi tylko od święta. Naprawdę można grunt to nie załamywać się i być konsekwentnym w tym co chcemy osiągnąć! I choć łatwo nie było, to jednak warto podjąć ten wysiłek. Nawet teściową zmieniłem po prostu cud za który bardzo Ci Zbyszku dziękuję i Bogu i sobie.
Ania ma... W Pobierowie hi hi hi.?. Jestem tutaj właśnie na całe lato. Ale się uśmiałam. Prawda .wszystko to prawda. Szkoda , że nie ma tu z kim o tym co mówisz Zbyszku porozmawiać. Chciałby się człowiek tym wszystkim dzielić z innymi, a tu tylko radio Maryja i dzwony kościelne, które nawet na plaży słychać. Pozdrawiam Cię serdecznie.?
Stani L... no i znowu daje 100%,lapka w gore,..
Paulina... Panie Zbysiu - życzę Panu żeby inni dla Pana robili tyle co Pan dla nich. Pozdrawiam ciepło z dobrego miejsca, jest Pan dobry i niezwykły. ??
ROBERT ... :) jeszcze raz dziękuję
Marcin ... Panie Zbyszku trzy tygodnie temu zdiagnozowano u mojej córeczki cukrzycę typu I Teść z teściową ryje beret mojej Żonie że to prze ze mnie, bo nie chodziłem regularnie do kościoła i nie przystępowałem do spowiedzi i komunii świętej.Moja Żona to dobra osoba tylko jest strasznie uzależniona od swoich rodziców i wierzy we wszystko co powiedzą.Teść od jej dzieciństwa zachowywał się jak tyran i lał ją za byle co, do dziś chce wszystkich pod siebie podporządkować, Żona odmawia codziennie jakieś nowenny pompejańskie przywiezione przez teściową, zwariować można.Boje się że przez chorobę córeczki teście przejmą całkowitą kontrolę nad nasza rodziną, żona nie chce słuchać moich argumentów rodzice wbili jej do głowy że jedyny ratunek w katolickich modlitwach.Panie Zbyszku jak mam sobie z tym poradzić ? Czy jest Pan w stanie uzdrowić moją córeczkę z cukrzycy ? Chce żeby była zdrowa żeby jej trzustka odzyskała wszystkie komórki beta i zaczęła produkować insulinę.Zapłacę ile trzeba tylko proszę mi napisać kiedy i jak mógłby Pan to zrobić ?Wystarczy zdjęcie córeczki czy musimy zgłosić się osobiście ?
Mona Li... ?????
Pablo S... Ciężko jest się ogarnąć z tego katolickiego cyrku. Gratulacje dla obudzonych którzy zrobili to bez niczyjej pomocy.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCzZTgx6Awz6-52qkATuY7Lg