Były Dziennikarz BBC Nadchodzi Dyktatura NWO i Illuminati

► Seria Teorie Spiskowe ► ► Pozostałe Vlogi (Playlisty) ► (Polityczne) + (Życiowe tematy) + (Lekkie vlogi) ►Fanpage kanału ► ►Fanpage autora filmu ► ►Grupa Facebookowa ► ►Mój Twitter ► ►Mój Instagram► Były Dziennikarz BBC Nadchodzi Dyktatura NWO i IlluminatiSpiskowe Teorie? Czy już coś więcej? Teorie Spiskowe Teorie Ator z Wideoprezentacje wyjaśnia Przepowiednie dla Polski Europy i Świata. ►Powiązane Vlogi ► 1. ► NWO JUŻ JEST DZIAŁA I TRWA ILLUMINATI ZROBILI SWOJE ► 2. ► Wywiad z Illuminati ► 3.► Członek Illuminati Opisuje Organizację i Zdradza Sekrety NWO ► 4. ► Illuminati Wygrali. Oznaki, że NWO to FAKT, a nie Spiskowa Teoria ► ► Kontakt biznesowy (wyłącznie biznesowy) ► ► Czytaj codziennie ► Darowizny (wsparcie dla twórcy) związku z masowym ograniczaniem możliwości zarabiania przez YouTube: Bank (koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu): 85 1560 0013 2243 3952 8000 0006 Paypal (koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu): Kontakt biznesowy: ► Czytaj codziennie ► ► Źródło ► Były Dziennikarz Nadchodzi Dyktatura Illuminati


Najlepsze komentarze:

Marcin ... Jesteś jedynym blogerem któremu nie przewijam reklam. Oby tak DALEJ
WhiteEa... Esperanto zostalo wymyslone przez Ludwika Zamenhofa - Zyda z Bialegostoku. Pochodzenie etniczne tworcy nie zostawia watpliwosci jakie byly jego intencje
ROWERt... pozdro
LORD DA... Jak wy małe robale chcecie powstrzymać NWO skoro już jesteście jego niewolnikami,każdy pracujący bez wyjątku debile przyczynia się do umacniania tego co jest tworzone od dobrych 20 lat.Możecie pisać durne trole całymi dniami debilne komentarze nie mające się jak do rzeczywistości.Wkrótce upadną mocarstwa jak kiedyś imperia przy których wasz malutki kraj to pyłek i nie zmieni tego faktu mędrkowanie Atora który zaklina rzeczywistość i jest ślepy na fakty.Nie macie przyszłościi i to cała prawda,kiedy zacznie się to co przepowiedziane i nieuniknione będziecie jednymi z pierwszych NWO nie można powstrzymać.Jesteśmy wszędzie,kontrolujemy wszystko,cały internet jest w naszych rękach,jak mogłoby być inaczej skoro został przez nas stworzony.Każde urządzenie służące do komunikacji to my,mamy monopol na każdą nową technologię,możecie oczywiście zrezygnować z wszystkiego co ona wan oferuje i spowolnić nadejście NOW jednak nie zrobicie tego.Nic o nas bez nas☣️
Kamil C... juz jest AI wszystko co jest pod prąd kontroluje i jest w nie bieskej komunie tez i Na wschodzie
David D... Kosmici to upadli aniolowie, nie komplikuj sobie
m1984 m... W koranie masz sure, która mówi, że Al-Mahdi da znak aby znaczyć prawdziwych muzułmanów na czole magicznym kijkiem (strzykawka). Ze znamieniem jest związane zniesienie dżizja specjalnego podatku, który płacisz jeśli żyjesz na terenie islamu ale nie jesteś muzułmaninem. Podatek zostanie zniesiony przez Isę islamskiego Jezusa. Celem jest to że nie będzie już wyboru islam jest jedyną religią. Bestią z apokalipsy jest islam.
http://przyjdzpaniejezu.pl/antychryst-islamski-mesjasz/
m1984 m... Ponad 77k wyświetleń i zero lajków??? YouTube hate you!!!
Patryk ... noooo posłuchałem posłuchałem Krzysiu i kurde doszedłem do wniosku ,ze te osoby ,które popełniają i popełniać będą samobuje to to nie przerywy a wyrywy ,które nie doświadczą ciemięży kompletnego zniewolenia. przyszłość zapowiada się STRASZNA!
Patryk ... módlmy się by gotówka nie znikła... te chipy rfid itd przecież to jest nasza apokalipsa.
Mlotecz... "Chodź do pracy, weź ślub, miej dzieci, płać podatki, płać rachunki, oglądaj telewizję, podążaj za modą, zachowuj się normalnie, przestrzegaj prawa i powtarzaj za mną: JESTEM WOLNY"
Andrzej... Kds
Tomasz ... A taki był ciekawy i dobrze, merytorycznie, przygotowany wlog. A tu bach... Dokładnie a propos "kserowania" myślenia... Naturalną jest rzeczą, że jeśli zawłaszcza się miejsce przeznaczone do dyskusji to kręgi opozycyjne przenoszą się gdzie indziej. Nie wiem co i jak mówiła wspomniana dziewczyna ale ... ale miała możliwość się wypowiedzieć. I miała możliwość skonfrontować swoją wypowiedź ze zdaniem innych. Mówisz zatem o tym, że reakcja Ci się nie spodobała - bo nie po Twojemu... Sedno sprawy jest natomiast zupełnie w innym miejscu,.. Parafrazując znaną myśl; można się z kimś nie zgadzać ale należy zawsze być za tym aby mógł mieć inne zdanie. W sejmie już nie można... Wolnomyślicielstwo polega na odnajdowaniu zdroworozsądkowego środka i widzeniu niejako spoza wdrukowanych środowiskowo wzorców. To wielka sztuka, zwłaszcza w naszej rzeczywistości, gdzie można być już tylko albo pro KK prawicowcem albo tak zwanym lewakiem. Zdrowy rozsądek, środek został niejako wykluczony... Pozdro. P.S.W pewnej chwili odnosisz się do dylematu opisanego w jednym z opowiadań przez Isaac'a Asimov'a. Mianowicie mówisz o dylemacie/ paradoksie związanym z progiem osiągnięcia przez IA stanu w którym musi/ może sobie odpowiedzieć sobie na pytanie, sam musi określić co jest dla ludzkości dobre. Tak zwane trzy prawa robotyki - polecam ciekawy temat do rozwinięcia.
Cristin... a na co my zaslugujemy jako ludzie: smieci ,przemoc, rozpusta i cala reszta, proby edukacji i przekonanie nic nie daly
wiec przepraszam zaslugujemy na to co nam sie przygotowuje
D B... Miły Komentarz :-)
Jakub R... NIby nie wierzy w teorie spiskowe xD A jak go słucham odnoszę inne wrażenie xD szczególnie co chwile "i to nie jest teoria spiskowa"
Almarre... kds :)
bolek l... Ale mnie nie interesują dosłownie żadne reklamy.Żadne,żadne ,żadne. 99% jest to chłam którego nikt nie chce lecz za to zatruwają życie dosłownie każdemu bez jego woli. Gdyż zgoda jest wymuszona .Wręcz jest to reklamowy terroryzm.
Ator ma rację w tym co mówi.Gdyż to co kombinuje UE z wdrożeniem NWO jest zasłaniane uchodźcami a w Polsce Żydami.Za tą zasłona jest produkowane 10 tyś stron rocznie nowych ustaw UE ,kto o tym wie,kto to czyta ? Nikt ,pewnego dnia wejdzie do każdego parlamentu w państwach UE i zlikwiduje obecne rządy jak i państwa.
Cel jest jeden ,odebrać wybór a wprowadzić nakaz przyjęcia wszystkiego co ustali światowy rząd. Dlaczego ,dlatego że Oni już wiedzą że są przegrani więc muszą wprowadzić zamordyzm i brak wyboru .Ustawiając na szczycie tylko siebie.
Wyjście z UE jest jedynym wyjściem aby odsunąć to co ma przyjść w czasie. A przyjdzie i skończy się wojną totalną .
Pozdrawiam.
BETON B... kds
nutell3... "Kto nie jest z nami, jest przeciwko nam" to związek frazeologiczny powstały jako parafraza słow Jezusa Chrystusa z Ewangelii.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCViVL2aOkLWKcFVi0_p6u6g