THE DIVISION 2 WIDEO Z ROZGRYWKI E3 2018 4K

Zarejestruj się do Bety: Zanurz się w świecie The Division 2 i Waszyngtonu po transformacji i oczyść ulice z okrutnych frakcji, które próbują przejąć kontrolę nad miastem. Tom Clancys The Division 2 to strzelanka akcji RPG w otwartym świecie. Dostępny 15 marca 2019 na Xbox One, PS4 i PC Dołącz do nas: Strona: Facebook: Twitter : DIVISION WIDEO ROZGRYWKI


Najlepsze komentarze:

Q36BN... Lol, taki sam trailer jak w jedynce. Czy oni mają nas za głupków? Wszyscy już teraz wiedzą, że finalna gra będzie inna.
Marlues... Czy tylko ja się jaram the division nowym?
MatGG... Już widzę te bany za to, że ludzie sobie modami doprowadzą grę do stanu w jakim miała wyglądać. Dlaczego EA to najgorsza firma w Stanach Zjednoczonych ? Bo Ubisoft jest z Francji. Nie czekam, są lepsze gry, od lepszych wydawców.
Amadeus... Czyzby batalion przejął Waszyngton
Pawel D... Nadal czekam na nowego Splinter Cella :D
Mariu T... Ta, fajnie i ładnie, reklama jak w 1 części aż do zderzenia z realna gra czyli co z zabezpieczeniem przed czitami i gliczami??????
Le Park... just do update in the division (1) to travel new map
Le Park... its lie. its same game. only new map and HUD.
Rafa? R... Kupuje w ciemno :) W jedynkę do dzisiaj gram.
JohnHan... Dlaczego gameply z konserwy? grafika spoko choc rewolucji nie bedzie, nie jest zle ale liczylem na wiecej mam nadzieje sie nei zawiesc.Moze w koncu wykorzystacie system osoln zgodnie z przeznaczeniem czy dalej na pvp wszyscy beda biegac jak pojebani walac do siebie z 5m?
adam666... XD tak samo jak na pierwszym pokazowym gameplayu z jedynki xD
Sztuczne gadanie, grafika i efekty których w grze nie będzie. Ciekawe czy z mapą będzie tak samo
GitMajo... Nikt tak nie gada w coopie
America... No i nie wiadomo czy to jedynka czy dwójka, żadnej różnicy :/
Furno22... 2 bronie główne i jedna specjalistyczna typu granatnik lub kusza spoko. Jednak nie rozumiem jak to będzie wyglądało coś jak far cry 5 czy znowu ulepszanie bazy , sama końcówka pewnie będzie opierała się na odbicie kapitolu. Jednak 20 mm działo z A10 warthoga będzie wkurzało. Plus mam nadzieję że modele broni będą widoczne w ekwipunku oraz wygląd equ. Oraz mam nadzieję że coś w stylu dark zone też tu będzie.
Gry i i... Mi się tam nie podoba
Dracul... Na 1000% nie będzie to tak wyglądać, nawet nie będzie blisko.
ThePatr... Hura!
To-KRYO... To to samo tylko Nowe umiejętności inne otoczenie i wrogowie maja więcej słabych punktów
Minefag... Kuurna, lato?
Korcik... W koncu
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCLTNz2wcl5mOabhFRjgXTsA