Karo Canal ciekawostki

Karo Canal ciekawostki

Historia kanału Karo Canal zaczyna się w dniu 2016-07-24 15:18:57.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 266 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 2717531 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 23716 użytkowników.

VLOG SOPOT 2 KONCERT POLSATU, GRAM W KARTY GIGANTY, MATMA NA PLAŻY


VLOG SOPOT #2 KONCERT POLSATU, GRAM W KARTY GIGANTY, MATMA NA PLAŻY Drugi vlog z wyjazdu do Sopotu. Co kupiłam w Tigerze, drugi dzień koncertu Polsat Superhit Festiwal 2018. Jak to jest na żywo? Jak wygląda Opera Leśna? Zobaczcie sami. KOCHANI, WARTO ZOBACZYĆ I SKOMENTOWAĆ MÓJ FILMIK W DNIU OPUBLIKOWANIA, PONIEWAŻ WTEDY WŁAŚNIE ROZDAJĘ SERDUSZKA ZOBACZ MOJE ODLICZANIE DO WAKACJI 2018 TUTAJ ODLICZANIE DO WAKACJI 2017 __ O MNIE: Imię: Karolina Lat: 14 lat Klasa: 7 Telefon: iPhone 7 Plus Czym nagrywam: Canon EOS 750D, iPhone 7 Plus, Samsung Galaxy Note 8 Czym montuję: telefonem w programach Edytor Wideo, Splice, Quik, Vlogit Gdzie mieszkam: w Poznaniu ___ Będzie mi miło, jeśli dasz łapkę w górę, zasubskrybujesz mój kanał i naciśniesz dzwoneczek, żeby otrzymywać powiadomienia o moich nowych filmach. __ JESTEM RÓWNIEŻ NA: Snapchat: Karo.Canal Instagram: Karika125 Musical.ly: Oficjalna grupka na musical.ly: Facebook: Konto na MSP: @KaroCanal __ KONTAKT/WSPÓŁPRACA: CHCESZ MI COŚ WYSŁAĆ? Karo Canal skr. pocztowa 35 os. B. Śmiałego 104 60 969 POZNAŃ 60 __ UWAGA! Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie moich filmików oraz miniaturek, w całości lub w części, bez mojej zgody jest zabronione! Nazwy, marki handlowe, loga oraz utwory muzyczne pojawiające się w moich materiałach są wykorzystywane w celach informacyjnych. TEN FILM NIE JEST SPONSOROWANY!SOPOT KONCERT POLSATU, KARTY GIGANTY, MATMA PLAŻY

Najlepsze komentarze:

Marlena... Ja byłam na MOLO w Sopocie na Zielonej Szkole?♥️
Agata G... Odpiszesz na komentarze
Agata G... Dzisiaj mialam pizze w szkole. ♥
Agata G... Moze nagrywasz filmik obserwatorzy z instagrama kontroluja mój dzień?
Agata G... Gratulacje Pani Danusiu ?
Agata G... 5:53 mam takie same laczki i moja mama też. ♥
Agata G... WAZNEUwielbiam twoje filmiki odliczam do wakacji. Bal gimnazjalny mam w czwartek a w piątek bardzo stresujacy dzień- wyniki egzaminu gimnazjalnego, boje się ? ?. Staram się bardzo. ♥ Extra filmik widzialam cb w telewizji jak oglądalam polsat super hit festival. Mam nadzieję że odpiszesz kochana pozdrowionka
Zosia D... Wy macie jeszcze zadawane prace domowe I naukę? U mnie w szkole od tygodnia się nic nie dzieje ?
Mini Na... 6:11 sekundzie tam jest u góry apartament i tam przez tydzień mieszkałam tak gdzie jest otwarty drzwi balkonowe ?
Mar Tyn... Mam nadzieje ze ci się podobały koncerty!! Pozdrawiam ❤️?
Malwi 2... Super vlog!Ogl to w TV i Cię wypatrywałam ale nie mogłam Cię znaleść.Widziałam na insta że koncert Katy Perry był udany.Bardzo się cieszę.
Pozdrawiam??
zebra w... Poprawisz tamtą część bo mega zcina?
Py nia... Karo dlaczego w aucie siedzisz po steonie kierowcy ? Albo ja coś mam z mózgiem czy ty masz odwrotnie kiedrownice ?
Py nia... Ja tam w TV oglądałam ?
Poliviq... Polecam iść do Starbucksa na plaży koło wejścia nr.22❤
Korneli... terz na koncercie tam byłam
purplec... Obejrzałam calutki! ? Świetny film
Ilona G... Na 20000 subów mama się pokazuje panikować żeby wiedziała
Imi? Na... Jaka piękna ty jesteś??? tak chciałabym cię kiedyś spotkać na żywo ?? zrobisz kiedyś spotkanie w Wawie?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCGPDxTgRZzka6TquAW-F8Ww