RaptorPL ciekawostki

RaptorPL ciekawostki

Historia kanału RaptorPL zaczyna się w dniu 2012-05-07 21:24:55.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 529 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 4673089 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 23032 użytkowników.

Cyberpunk 2077 – Oficjalny zwiastun E3 2018


NO I JEST! Drugi zwiastun do najbardziej wyczekiwanej gry przez nas wielu. Dziś już nic nie zrobię, ale jutro film o Cyberpunku, gdzie dokładnie go sobie omówimy (pewnie pojawi się więcej info) oraz ogólne wrażenia z konferencji Xboxa! Zwiastun należy do CD Projekt RED Cyberpunk 2077 Mój Twitter ► Mój FB ► Mój Instagram ► WorldofXbox ► Mój sprzęt: Xbox One X AverMedia Live Gamer Portable 2 Plus Mikrofon: Behringer C 1U PC: Gigabyte GTX 1070 Intel Core i7 7700K 16GB RAM DDR4 3000 Dysk SSD+HDD ******************************************************************* WAŻNE INFO Zachęcam do zostawienia łapki pod filmem oraz swojej sugestii lub przemyśleń w komentarzach ,ponieważ to motywuje do dalszej pracy :) Zapraszam do subskrybcji Cyberpunk Oficjalny zwiastun

Najlepsze komentarze:

RaptorP... NO I JEST! Drugi zwiastun do najbardziej wyczekiwanej gry przez nas wielu. Dziś już nic nie zrobię, ale jutro film o Cyberpunku, gdzie dokładnie go sobie omówimy (pewnie pojawi się więcej info) oraz ogólne wrażenia z konferencji Xbox'a!
Rafa? U... ale wyświetleń duuuuuuużo :P
Kotek M... No i znów będę czekał nahypowany przez kilka lat, niczym na Wiedźmina 3. Zwłaszcza po ostatnich sukcesach i świetnych grach REDÓW.
Papu Pa... Ludzie oceniający Cuberpunka przez pryzmat Wiedźmina są krótko mówiąc... pojebani. To jest kompletnie inna gra, zamysł i uniwersum są inne. To tak jakby ktoś zaczął gadać że np. zwiastun do wiedźmina jest słaby bo tam potfory zabijajo morderce jebane!
StormRa... O KU**A JAKIE TO DOBRE !!!! JEST HYPE
Combo 7... Włączyłem ten film i na samym początku miałem reklamę cyberpunka 2077 lol
LICZI... Po co dajesz do siebie ten thriller skoro odrazu się pojawił na kanale cyberpunk2077?
Rafa? ?... eO kurna ale spiartolili, cukier się leje na prawo i lewo !
di-menn... najlepszy zwiastun na e3
Arkadiu... Mi się podoba
VenFris... Jednak jest?
?ukasz ... Zajebista grafika (mega m8 się podoba). Mam nadzieję że zrobią wieśka 4 i tam dopiero pokażą klasę :)
Ukasz... GTA 2077 ?
DarKile... Ten zwiastun to dno
Kamil K... Widzę już dużo ludzi którzy są rozczarowani kolorytem zwiastuna. Ludzie liczyli na podstawie wcześniejszych cyberpunkowych produkcji i na podstawie teasera jeszcze z 2013r. na mroczny i brudny świat. Nikt nie powiedział, że takiego nie dostaniemy. Sęk w tym, że Redzi tworzą gre na podstawie Cybeprunka 2020, który nie był znowu wszędzie taki mroczny i brudny.
MsGkm... Niektórzy to się chyba spodziewali androida Geralta dosiadającego robota konia Płotkę, którzy przebiegaliby przez Krzywuchowe Moczary :/
Yonami... Przewidywania sie sprawdzily, redzi działają. Kwestią otwartą jest jak bardzo posunięte prace, i kiedy pierwszy gameplay.

Tak btw. Fajna nuta w tym trailerze ;)
Kruk... OOOOOO KUURWA....
?o?nier... Dziwna ta płotka
MsGkm... "Nie zapominajcie, że świat Wiedźmina w grach to też nie było przygnębienie rodem z Soulsów/BB.

Stylistyka nie wyklucza bardziej brudnych epizodów.
"

W sumie tylko Wiedźmin 1 miał nieco bardziej ponury klimat, pomijając sielankowy rozdział.

Wiedźmin 3 z kolei na pierwszych zwiastunach (np. z VGX) też prezentował się nieco mroczniej, a potem wszyscy wiemy, jak było.

Tu przynajmniej nie próbują mydlić oczu.


Otóż to. "Lajtowy" klimacik zwiastuna może być dla wielu mylący, ale wydaje mi się, że CD Projekt RED po prostu chciał pokazać swoją grę od mało spodziewanej strony. Bo czy ktoś oczekiwał, że Cyberpunk 2077 będzie prezentować się właśnie tak?!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCikr_W17U2tNKxynF7JE8Fw