Langusta na palmie ciekawostki

Langusta na palmie ciekawostki

Historia kanału Langusta na palmie zaczyna się w dniu 2012-12-03 09:01:35.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2700 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 224283445 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 503100 użytkowników.

Nowenna pompejańska dzień 11


Zapraszamy do wspólnego odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Więcej nagrań o. Adama znajdziesz na: Można nas również znaleźć na: Facebooku: Twitterze: Instagramie: Zapraszamy.Nowenna pompejańska dzień

Najlepsze komentarze:

Kasia K... Modlę się o przemianę serca dla mojego męża i.... Oświadczył mi dziś, że składa papiery rozwodowe... Wyzywa mnie, obraża... Oj... Zły walczy o niego mocno...i tylko dzięki Duchowi Świętemu daję radę... Bez Niego nic...
Kasia B... Jeśli ktoś dalby radę to prosilabym o modlitwę dla mnie... zbliża się mój egzamin koncowy na studiach i staram dużo się uczyć, mam jeszcze praktyki i nie wiem czy zdolam codziennie trzy tajemnice odmówić... dajcie mi siły i wiary swoją modlitwą że wytrwam w modlitwie i zdam egzamin i ukończe moje piekne studia :)
Karolin... Jestem i będę trwać w modlitwie !! Z całego serca proszę o modlitwie o coś co wydaje mi się nie możliwe a jest najważniejsze w życiu .pozdrawiam Was wszystkich, trwajmy w modlitwie:))
pale lu... Rozpoczęłam dzisiaj kolejną Nowennę Pompejańską. Tym razem za kapłanów i osoby konsekrowane oraz o nowe i dobre powołania do stanu zakonnego i kapłańskiego. Dziękuję za ich posługę. ?❤ Wytrwałości wszystkim życzę w rozważaniu tajemnic różańca św. ????? Pozdrawiam serdecznie.??
Grzegor... jestem :) trwam, czasami jest ciężko. Pod wiatr, ale do przodu !
mariola... Jestem. Trwam.
Sylwia ... Odmawiam Nowennę w pewnej intencji ale dzis czuje ze potrzebuje wsparcia modlitewnego. Prosze Was o to ? od kilku mcy cieszylam sie na pewna decyzję modlilam sie tez co zrobic a kiedy zrobilam pewna rzecz czuje sie źle, mam poczucie ze zawiodłam Pana Boga
Tutoria... Dziś za sprawą, pod natchnieniem ducha świętego wykonałem podpłomyki ale przesoliłem. To nic bo mamy być solą ziemi. Z tym, że mogą wystąpić reperkusje zdrowotne ale nie na zawsze.
Ola RIC... Duchu Święty prowadź moją Rodzinkę ?
Pawe? K... O, serduszka.
Mówią że Bogu Ojcu pękło serce w raju, kiedy Jego dzieci zjadły owoc poznania dobra i zła, wypowiedziały posłuszeństwo oraz odrzuciły Jego Miłość.

Maryi pękło serce wtedy, gdy wraz z Józefem zagubili 12-letniego Jezusa, wtedy gdy On wypowiedział im posłuszeństwo, oddając jednak swoje serce Woli Ojca, w wierności pamiętając skąd pochodzi. Maryja dostąpiła ogromnej łaski poznania choćby śladowego zrozumienia tego, co stało się jej Ojcu w raju.

Jednak razem, wszystkim, serca zatrzymały się podczas gdy Jezus na krzyżu wyzionął ducha, gdy skatowane Jego ciało nie mogło złamać Jego i Ojca Woli, którą wyrażał aż do samego końca mówiąc "pragnę", z rękoma otulającymi cały świat, przybitymi do krzyża tak, że nawet śmierć nie mogła przełamać tego uścisku. Serce pękło ostatnie, gdy już wszystkich w sobie objęło. Podobnie jak u Maryi - jeszcze przed śmiercią Syna przyjęła testament z krzyża, zawarła nas wszystkich w swoim sercu, zanim przeszył je miecz.

O, Baranku Boży. Ty w Hostii Najświętszej.... sercem złamanym na pół... przychodzisz do nas każdego dnia.
Owieczko Boża, Matko Pięknej Miłości, do Ciebie, do Twojego serca ogromnego tulimy się, aby godnie przyjąć Ciebie Jezu, by nasze serca nie pękły zanim nie zbudujemy cywilizacji miłości, wiernie odpowiadając na Twoje i Ojca pragnienie, w jedności Ducha Świętego...
Anna Ku... Jestem, trwam z nami Wszystkimi, pamietam o Was w modl i prosze o modl
Magdale... Modlę się 2. nowennami naraz, intencje są dla mnie bardzo ważne, jedna z nich dotyczny nawrócenia pewnej osoby. Ktoś z Was chce pochwalić się świadectwem? :)
Proszę Was też o modlitewne wsparcie. :)
Bernade... Tchnij Duchu Święty w moją córkę proszę..
Modrasz... Dziękuję ? Trwam ? Duchu Święty przenikaj te wszystkie nawet najbardziej przyziemne rzeczy ? Jak zawsze proszę Cię o to całym swoim sercem w nadziei i pokorze...
Adriana... Szczęść ?Boże ?pozdrawiam ??
Katarzy... Próbuję się nie lenić :-) tylko się modlić
Paaaa
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCme4ZOv65uzGADXuvtHkSvA