Ajwen Dietetyka Kliniczna ciekawostki

Ajwen Dietetyka Kliniczna ciekawostki

Historia kanału Ajwen Dietetyka Kliniczna zaczyna się w dniu 2011-08-21 09:49:53.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 726 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 8230511 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 54437 użytkowników.

Nietolerancja fruktozy | Joanna Zawadzka | Porady dietetyka...


Czy jedząc owoce zauważasz u siebie problemy gastryczne? Co to jest nietolerancja fruktozy? Oglądaj film! Zapisz się na wykład 10 zasad zdrowego stylu życia: Joanna Zawadzka z wykształcenia jest dietetykiem i psychologiem społecznym. Wiedza, którą zdobyła na studiach w obu tych kierunkach, doskonale uzupełnia się w przypadku pracy z ludźmi chorymi, odchudzającymi się, a także u tych z zaburzeniami odżywiania. Potrzebujesz wsparcia dietetycznego? Oglądaj filmy Joanny! Subskrybuj kanał Ajwen Dietetyka Kliniczna: Umów się do dietetyka Ajwen: Skorzystaj z naszej platformy e learningowej: Polub nas na Facebooku: Nietolerancja fruktozy Joanna Zawadzka Porady dietetyka klinicznego

Najlepsze komentarze:

Barbara... Z ciekawosciä obejrzalam Pani filmik.Od 7 lat mam nietolerancje fruktozy,ta diagnoza mnie bardzo zaskoczyla bo nie mialam typisz objawow o ktorych i Pani wspomina.Po zjedzeniu niedozwolonego owocu dostaje klucia w lewym boku podobnej do kolki,oczy mnie szczypiä i sä zaczerwienione jak przy zapaleniu spojowek i najgorsze to bo wtedy jestem bardzo slaba i bym ino spala.Do tego dochodzä jeszcze bole glowy.Moje zywienie jest bardz biedne bo nie dosc tego mam jeszcze histaminy nietolerancje.Czy jes jakas szansa ze kiedykolwiek to wruci do normy czy do konca zycia a mam 53 lata musze z tym zyc.Z gory bardzo dziekuje za odpowiedz.
Dominik... Raczej to nadmiar cukru w soczku niż nietolerancja. Przelicz ile łyżeczek cukru jest w soczku.
Ania K... Czy pobudzenie u dziecka (nadmierne bieganie) np. po spożyciu soku owocowego z kartonu (gotowego soku, typu mulitivitamina) jest objawem, który powinien skłonić nas do przeprowadzenia testu wodorowego lub dalszej diagnostyki? Z góry dziękuję za pomoc ?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCrJRUuuYFzZH0thFLlNqXbg