DINOZAURY LEPSZE OD VELOCIRAPTORA? JURASSIC WORLD ALIVE PL 7

Event w Jurassic World Alive PL: Pobierz Jurassic World Alive PL Poradnik dla początkującego do gry Jurassic World Alive. Chcesz coś do mnie wysłać? Wyślij na adres: Adrian Zashecky (albo TryDontDie jak kto woli) ul. Asnyka 9 35 959 Rzeszów skr. pocztowa 266 GRUPA LEGENDY TRYDONTDIEA V2► Patronite ► Facebook ► Instagram ► Twitter ► Twitch ► DINOZAURY LEPSZE VELOCIRAPTORA? JURASSIC WORLD ALIVE


Najlepsze komentarze:

I love ... 22:37
I love ... 22:35
Natanie... Nie czyta się utaraptor
sener22... Ja mam dracorx gen 1
Edyta K... Wejś triceratopsa to kozak
Kuben z... lythronax ma kontre i dodatkowo skuj atak
I Screa... Też używam Erlikozaura gen 2, który jest świetny! Gen 1 jest z Epickich, więc pewnie trochę wody w Wiśle upłynie, zanim go dorwę, choć mam już 134/150 DNA
Co do Apatozaura... Często ludzie wystawiają jako pierwszego Velociraptora (albo inne "szklane działo"), a Apatozaur nie dość, że zniesie jego najsilniejszy atak, to obniży raptorowi prędkość - aż o 90%! tak, że po zmianie dino w następnej rundzie to Ty atakujesz przed Velo, cokolwiek byś wybrał (no chyba, że ktoś go zmieni, ale zauważyłem, że ludzie rzadko to robią). Rzecz jasna, trzeba wiedzieć kiedy wymienić Apatozaura na innego...
Lunar R... Kocham twoje odcinki o JWA , ja teraz czekam na hybryde w evencie ?

Nundasuchus szukałem o nim informacji na necie i nigdzie nie pisze jaka jest jego nazwa po polsku , Kaprosuchus to Kaprozuch więc myślałem że będzie to Nandozuch ale nigdzie tego nie pisze a nundasuchus brzmi długo i głupio ?

Tułodziengozaur tak się wymawia XD
W sumie to nie marnuj DNA na ulepszanie powyżej 5 levela commonów, hybrydy np: Einasuchus jest lepszy od Einazaura , chociaż niektóre potrzebują 10 lvl Euloplocefal ?
BENY... Nie jest tak jak mówisz Try odnośnie pierwszeństwa ataku. Nie jest on losowy. Jak są 2 takie same dinozaury to decyduje o pierwszeństwie wyższy level. A jak są identyczne levele to pokazuje się pytajnik przy pierwszeństwie. Wówczas jako pierwsza zaatakuje ta osoba która szybciej kliknie w ikone ataku. Pozdro.
Karol L... siema, z moich obserwacji wynika że niektóre dnio nie warto levelować, ponieważ ich dna używasz do tworzenia hybrydy. np jak w przypadku einosaurus w einasuchus-a czy majungasaura w majundasuchus - w obu przypadkach potrzebujemy ich na 5 poziomie tych dino.
Chyba że zależy Ci na ogólnym levelowaniu (na filmiku widzę że masz 5 poziom) przez co zbiera się od strzała więcej dna. każdy levelowanie dino daje dodatkowe xp, które podwyższa nasz poziom.
Pozdrawiam i mam nadzieje, że info przydatne ;)
Patrycj... A ja mam problem i wiążące się z nim pytanko.Nie widzę niektórych ikonek dinozaurów (jest tylko czarne tło i widać hp).Jest tak tam gdzie są moje dinozaury i tam gdzie mam pojedynek.Czy ma ktoś jakaś radę?
Kurisut... Dzisiaj dostałe 24 godz incubator :)
Przemek... Try dawaj serie zo dinosaurach ale Pamiętaj poki na prerwszym miejscu Pozdro.
piotr n... polecam triceratops jest mocny i jego następna ewolucja jest tez mocna
Wojciec... Skąd masz aż tyle dna do ankylozaura ba 1 evencie nie da sie tyle zrobić dns
Jirachi... "Zuchus" na miłość boską, a nie "suczus"
Marcin ... Siemanko Try, jak zwykle spoko odcinek, w końcu dorwałeś tego pseudo ptaka, ale jego gen 1 to zwykły common i nie jest wart uwagi. Natomiast warto inwestować w EINIASUCHUS'a bo na 10 lvl jest niezłum czołgiem i ciężko go zbić, a na 4 arenie jest wręcz nieoceniony, nie raz mnie z opałów uratował. POZDRAWIAM :)
Krisu... Jest skrzynka 24h mozliwa do trafienia za walki dzisiaj taka mi wypadła :p
Shiny G... Jeśli mają ten sam lvl i to ten sam dinozaur to kto pierwszy nscisnie atak a swoją drogą najpierw pomysł i mopatrz a potem mow
kaszub8... Prawdopodobnie częstotliwość wypadania 8 i 12 godzinnych skrzynek jest z góry ustalona (lecz nie stała) jak ma to miejsce w Clash Royal.
Ps. Tylko mi wywala grę gdy klikam na specjalną ofertę po level up i ona przepada?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCJkOAXIaI3ORTWucguYPwkg