Telewizja Republika ciekawostki

Telewizja Republika ciekawostki

Historia kanału Telewizja Republika zaczyna się w dniu 2013-10-31 14:02:23.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 32997 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 176764052 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 138069 użytkowników.

OLAF WOJAK IM MNIEJ PŁACIMY PODATKÓW, TYM LEPIEJ


Oglądaj nas i czytaj także na portalu www.telewizjarepublika.pl codziennie nowe wiadomości z Polski i świata!WOJAK MNIEJ PŁACIMY PODATKÓW, LEPIEJ

Najlepsze komentarze:

Lublin ... Zło trzeba usuwać od korzeni. Podatki to wina ekonomistów a nie związków zawodowych. Zatem jako pierwszych trzeba usunąć ekonomistów z mapy świata. Zresztą ekonomista to w 99% darmozjad żyjący z podatków, więc przeczący sam sobie.
wieslaw... To o czym mowi pan Olaf slyszlam juz bardzo dawno temu w TV Idz Pod Prad.Pozdrawiam pana Olafa
Kris Mi... Wzrost gospodarczy jest odwrotnie proporcjonalny do wysokości podatków. Wiem że niektórych to zaskoczy ale amerykańskie dane wskazują że po obniżeniu podatków wpływy z tych podatków wzrastają (z uwagi na przyspieszony wzrost). To jest prezent dla tych wszystkich statystów co się tutaj wypowiadają (trzeba pieniędzy na drogi itd.) nawet jak jesteś socjalista powinieneś być za niskimi podatkami bo wpływy do budżetu są większe.
Lubansk... jesli VAT ustalony na produkty jest tak wysoki jak w Polsce to to powinno wystarczyc na wszelkie wydatki panstwa.
Thorner... Czy, aby ludzie wiedzą lepiej jak zarządzać swoimi niewielkimi dochodami? W prostych, codziennych sprawach na pewno, ale jeśli w grę wchodzą decyzje polityczne, ekonomiczne, a zwłaszcza pakowania swoich pieniędzy w prywatne fundusze, to grubo bym się zastanowił; bo życie pokazało juz, ze nie istnieje 100% pewność w żadnej dziedzinie.
cz?ek... typowo protestanckie zwodzenia do wyzysku i zaharowania, do dobicia większości rodzin w realu - tak jak to zrobili w koloniach i u siebie wcześniej setki lat temu a teraz głoszą usprawiedliwienie tego.
Tds Sbl... przy tak małych podatkach nie ma z czego spłacać długów, z czego robić infrastrukturę, służby. Nie ma z czego zmniejszać rozchwiania wolnorynkowe dla wielu rodzin pozostawionych na pastwę bez kasy bo nie było skąd ją zdobyć lub ją stracili na poprzednie nieszczęścia. Małe podatki to duża podatność i taniość na zostanie bantustanem i kolonią - tak na gwałt potrzebną ruskim i pruskim i oligarchom tego świata.
Instytu... CIEKAWE CO NA TO MORAWIECKI
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCc282c_TN8xIba_Z6GaDnQw