Tomasz Kopyra ciekawostki

Tomasz Kopyra ciekawostki

Historia kanału Tomasz Kopyra zaczyna się w dniu 2009-10-16 23:21:45.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2688 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 46735518 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 115742 użytkowników.

Session Pineapple Ale Mikołaja Pieczyńskiego Jan Olbracht...


Tomasz Kopyra () degustuje piwo Session Pineapple Ale według receptury Mikołaja Pieczyńskiego uwarzone w ramach Kuźni Piwowarów w Browarze Jan Olbracht Rzemieślniczy z Piotrkowa Trybunalskiego. Materiał powstał we współpracy z Browarem Jan Olbracht Rzemieślniczy. Soundtrack: Audionautix Rocker Chicks na licencji Creative Commons Attribution ( Wykonawca: Session Pineapple Mikołaja Pieczyńskiego Olbracht Kuźnia Piwowarów

Najlepsze komentarze:

karpio4...Ciekawostka odnośnie nosa... być może nie wiesz, ja sam dowiedziałem się o tym nie dawno, nasz mózg jest na tyle sprytny, że wykorzystuje pewne zmienne, żeby uzyskać jak najwięcej informacji o tym czego doświadcza za sprawą zmysłu węchu. Jeśli zatkasz najpierw jedną dziurkę od nosa, potem drugą i wykonasz silny, energiczny wdech lub wydech to zauważysz, że jedną dziurką powietrze przeleci bez większego oporu, natomiast drugą zdecydowanie trudniej. Ma to na celu umożliwienie wyłapania większej ilości szczegółów. A co w tym wszystkim jest jeszcze ciekawe, mózg nie chce, żeby nos przyzwyczaił się do takiej zależności, więc wymienia co jakiś czas dziurki w nosie i zmienia intensywność przepływu powietrza, a co za tym idzie, zawartych w nim zapachów. Tak więc jeżeli w tym momencie jesteś w stanie lewą dziurką w nosie szybko wdychać i wydychać powietrze, a prawą nie, to zapewne będziesz zdumiony faktem, że na przestrzeni kilku godzin spotkasz się z odwrotną sytuacją... Takie już są te nasze nosy, no ale zawsze lepsze niż świńskie, nikt nam ładowarki od telefonu nie wpakuje przez pomyłkę ;) Pozdrawiam
Andrzej...Przepływ powietrza przez dziurki w nosie jest regulowana przez organizm. Zmienia się to kilka razy w ciągu dnia. Jedna jest węższa po to aby przepływ był mniejszy a co za tym idzie lepiej jesteśmy w styanie wyłapać zapachy. Zamiana dziurek spowodowana jest tym że przyzwyczajamy się do zapachów i przestajemy je wyczówać.
Polecam zagłębić temat bo to dosyć ciekawy mechanizm.
TheDead...Piłem naprawdę fajne piwko na upał:)
Piwny P..."to była po prostu p-po po po p-po prostu pustka" :D
Uwielbiam to ?
Lee Tig...Gdzie kupie ten pokal ?
Michael...Jeszcze jakby powiedział Pan,jakie to szkło byłoby idealnie. Z góry wielkie dzięki :)
ZEKE...„fajnie jakby Polska słynęła z lekkich piw” NIGDY
ZEKE...„fajnie jakby Polska słynęła z lekkich piw” NIGDY
Kamil C...Tomasz piłeś może Samuela Adamsa?
ryszard...Nosa jednak nie urwało piwo to
Jan Zi?...Nie zgodzę się niestety, dla mnie piwo jest nijakie. Ananas praktycznie niewyczuwalny, do tego pachnie rurą. Za cenę 9zł można kupić naprawdę dobre piwo, lub też 1 na 100(bezalkoholowe) za znacznie mniej.
Jarek N...Hej czy próbował Pan PUNK IPA z brewdog’a ? I jakie wrażenia ewentualnie ?
G?odna ...Jaka kamera?
Bart?om...5:20 do 5:28 na prędkości 0.5 :D
Ojciec ...Z tymi dziurami w nosie to chodzi o zmienność funkcji , jedna ma większy przepływ powietrza (dla lepszego oddychania ) druga ma mniejszy , to reguluje ilość powietrza dostającego się do zatok i wzmacnia powonienie. Co ciekawe zamieniają się co kilka godzin. Polecam sprawdzić zatykając jedną dziurkę , zrobić wdech nosem , potem to samo z drugą i powtórzyć za kilka godzin , prawdopodobnie zamienią się funkcjami.
adrian ...Na popitke będzie dobre
adrian ...Piwo jak nie kopie to nie piwo
Kenorg2...Po tym jak piwo nalewasz widać że jest mega pijalne!
Mi?osz ...Super alternatywa dla 1 na 100, bo już się przepiło.
luckyLu...Nie ma czegoś takiego jak warszawski festiwal dobrego piwa ;)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCLm7DMKc2OAPTihoGQwCWmw