Onet News ciekawostki

Onet News ciekawostki

Historia kanału Onet News zaczyna się w dniu 2014-08-26 16:33:31.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 4658 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 42425338 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 50857 użytkowników.

Rusza akcja billboardowa PO. Krzysztof Brejza: To kolektura PiS...Niepotrzebne są kupony Lotto, żeby wygrać miliony złotych. Kupony Lotto są zastępowane przez legitymacje PiS powiedział poseł PO Krzysztof Brejza, inaugurując kampanię billboardową swojej partii, której celem jest informowanie o zarobkach działaczy Prawa i Sprawiedliwości w spółkach Skarbu Państwa. To system oligarchizacji na wzór Rosji putinowskiej powiedział Brejza, komentując sytuację w spółkach. Subskrybuj kanał: Facebook Onet Wiadomości: Aby śledzić więcej informacji, zapraszamy: www.onet.plRusza akcja billboardowa Krzysztof Brejza: kolektura OnetNews

Najlepsze komentarze:

Janusz ...brejza ty stary pedofilu zdechnij i cale kurewskie peo
grzegor...1 000 000 :24 miesiace = 41.6 tys miesiecznie. Jak ise to poprzelicza to nagle sie okazuje ze to zadna fortuna a zwykla pensja bo idac tokiem rozumowania carycy PO panie komisarz z UE kto by chial pracowac za 6 tysi - nikt wiec chyba 41 to wg was z PO normalna wyplata ? Wiec czemu sie posel brejza tak awanturuje ?
Krzyszt...Każda władza zatrudnia swoich , ale nie w taki sposób jak PiS który aby ich człowiek w nagrodę miał niemałe profity zlikwidował konkursy . Zarzuca się ze były ustawiane to i tak nie mogły być wszystkie ze względów na konieczność fachowości w niektórych branżach oraz wykształcenia i praktyki . PiS nawet stopień wykształcenia zniósł aby wsadzić swoich .Np. Emeryt fryzjer na prezesa spółki energetycznej , bibliotekarka do zarządu itd . Czy to jest normalne ???!!!
Edmund ...Żałosne, bo za ich czasów ludzie w spółkach skarbu państwa nikt nie zarabiał.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC_vMDcmkuEvw0N-gaP35wTA