Historyk Jan Bodakowski: Aborcja to MORDERSTWO i NAZIZM


Jan Bodakowski na Marszu dla Życia i Rodziny ,10 czerwca 2018 r. PrawicowyInternet: ➡️Facebook : ➡️YouTube: ➡️Twitter: ➡️Minds: ➡️Blog: ➡️Google+: PrawicowyinternetPl Dariusz Matecki: ➡️Facebook: ➡️Twitter: ➡️YouTube: Historyk Bodakowski: Aborcja MORDERSTWO NAZIZM

Najlepsze komentarze:

Troy Wh...To morderstwo i komunizm.
nikoGor...Co za debilizm. Jakie pisma gejowskie w Rzeszy? Nazizm uwzględniał wybicie wszystkich gejów. Każdy ma prawo do swoich opinii, ale ten gość musiał się z choinki urwać. Jakie dowody ma na to, że SA było kierowane przez jakichś gejów? Z resztą Hitler się pozbył przywództwa SA tak czy inaczej.

Hitler był zagorzałym katolikiem i nienawidził gejów. Rzadko się zdarzało, że naziści zabijali aryjczyków- nawet pół aryjczyk jeszcze był respektowany, ale gej rasy aryjskiej szedł do obozu.
gall an...Ja popieram aborcje z prostego powodu , na kogo by wychowała ta hołota z czarnych marszów swoje dzieci ? Powinna być pełno płatna i niech się hołota skrobie nie roznosząc swoich uszkodzonych genów , ja bym jeszcze dla nich wprowadził obowiązkową eutanazje .
Arwial ...Proszę ubierać koszulki UE IS BAD. Pozdrawiam.
Jewarsz...Ciekawa historia. Znam się na historii ale o tych gejach w NSDAP to nie słyszałem.
With No...Niestety to przeszło tydzień temu w referendum w Irlandii, ku radości lewacko, gejowskiego społeczeństwa. Od teraz czy dziecko z zespołem Downa czy poprostu niechciane bo mieszkanie za małe będzie wyskrobane z łona i wyrzucone do kosza na śmieci. W myśl lewackiej logiki: GoVegan bo zwierząt zasługują na szacunek i miłość , zabijaj dziecko skoro go nie chcesz. To tylko człowiek. „Nowoczesność”. Ja pierdole.
Kacper ...O ile wiem to te pogłoski o powiązaniu ruchów homoseksualnych z nazistami to nie prawda.

Ale i tak ich nie lubię.
Tds Sbl...Być może jesteśmy ostatnim z państw pierwszego świata w którym za takie słowa nie trafia się obligatoryjnie do więzienia.
Tds Sbl...aborcja była legalna przed wojną w Polsce (i sowietach) ale z ograniczeniami i praktycznie zniesiona. Hitler obiecał na 8 marca, że da nowe prezenty, w tym oprócz aborcji i wczesnej eutanazji dał gratis też różne ograniczenia dla rodzin polskich, utrudnienia przeróżne utrudnienia od narzeczonych i elementarnych potrzeb po grób i jeszcze bezkarność lekarzom. Z rodzinami niemieckimi i aborcją zrobił odwrotnie niż polskimi.
Michal ...Cieszy mnie, że są ludzie, którzy tak fajnie potrafią merytorycznie poskładać zboczencow i impotentow intelektualnych z tęczowej, lewackiej rodzinki...
Michael...Matka która wie że urodzi niepełnosprawne dziecko powinna mieć wybór.
Bo jeśli matka nie będzie chciała się opiekować takim dzieckiem to nikt obcy też tego nie zrobi a dziecko będzie cierpiało całe życie
Donald ...Janek i Darek doceniam waszą pracę !
883hhgf...BANDA zjebów.
Floki93...Co on wygaduje za brednie? Interesuję się historią ale jeszcze nigdy nie słyszałem takich głupot. Naziści byli tęczowi hahaha nie wytrzymam. Ten człowiek jest kretynem.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCvsuGPIEIzRam2GfUPiY_Cg


PrawicowyInternet ciekawostki

PrawicowyInternet ciekawostki

Historia kanału PrawicowyInternet zaczyna się w dniu 2008-11-16 01:23:41.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 4810 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 73538119 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 101850 użytkowników.