Błąd pamięci karty MicroSD podróbka lub uszkodzenie = ten sam...


Nigdy nie kupuj karty pamięci z aukcji internetowych bez faktury/paragonu, bo często możesz kupić podróbkę, której reklamacji nikt Ci nie uzna, a producent nie pomoże. Kupuj karty pamięci zgodne z wymaganiami urządzenia docelowego np. Micro SD z prędkością zapisu Class 10 i oznaczeniem U1 lub U3, ale tylko ze sklepów, które gwarantują oryginalność produktu oraz wystawiają paragon zakupu lub fakturę VAT, by w razie problemu móc skierować reklamację do sklepu lub producenta. Podróbki, nikt Ci nie przyjmie. Inne karty pamięci jakie mam działają z kamerą bez problemu, ta jedna niestety ma jakiś feler i nie nadaje się do używania. Jeżeli jest paragon/faktura, to bez problemu wymienimy na nową u producenta / w sklepie. Jeśli nie ma, to mamy problem. Jeśli miałeś ciekawe historie ze swoją kartą pamięci, opisz w komentarzu... Polub film. Subskrybuj kanał z poradnikami.Błąd pamięci karty MicroSD podróbka uszkodzenie efekt problem

Najlepsze komentarze:

Atr3ju... Jakoś rok temu kupiłem 64 GB pendriva można by rzec że markowej firmy Medion (która należy chyba do Asusa czy Acera) za 60 pare zł. Podziałał rok i pare miesięcy. Pendrive obecnie działa ale pokazuje 0 bajtów.
Robert ... może zablokowana ? przed zapisem ? bo uszkodzona tak czy siak powinna coś wgrać a tu nic ? hmmm
paulusp... Typowe uszkodzenie karty na wskutek wkładania/wyciągania przy włączonym urządzeniu. Zawartość można odzyskać Resolutem.
Mapingu... Ja bym spróbował wrzucić kartę do komputera i spróbował format, oraz ewentualnie jakieś testy odpowiednimi programami.
Peter... Może karta ma za niską prędkość zapisu na 4K?
lol3k85... Też kupiłem na znanym portalu aukcyjnym kartę i niestety nie da się na niej nic zapisać ani z niej usunąć, mam na niej prywatne zdjęcia więc nawet nie ma jak na reklamacje odesłać.
Atr3ju... Jaka marka tej zepsutej karty pamięci ?
PiotrK1... Tak się właśnie kończy kupowie kart 32gb za 20 zł...
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCvzc6D369XQ5aba5q4npWwQ


ForumWiedzy.pl ciekawostki

ForumWiedzy.pl ciekawostki

Historia kanału ForumWiedzy.pl zaczyna się w dniu 2010-11-22 21:43:29.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 4269 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 102735789 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 168724 użytkowników.