KinaCzewa ciekawostki

KinaCzewa ciekawostki

Historia kanału KinaCzewa zaczyna się w dniu 2007-08-21 15:02:51.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 5586 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 42409867 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 95271 użytkowników.

Detroit: Become Human Detektyw Kina 4


Kup grę na G2A.COM: FB: Instagram: Twitter: Koszulki: Detroit: Become Human Detektyw

Najlepsze komentarze:

Adrian ... Conor teraz wygląda inaczej niż na początku bo umarł
filczyk... W tym epizodzie ciekawa jest jedna kwestia. Śledczy, aby określić czas zgonu muszą zasięgać opinii lekarza medycyny sądowej, a żeby zbadać substancje znalezione na miejscu zbrodni, wysłać próbki do laboratorium (nawet głośno o tym mówią w dialogach. RK800 wszystkie te dane potrafił przeanalizować i połączyć na miejscu, bez potrzeby angażowania kogokolwiek. Mimo to, po stronie śledczych, postępowanie toczy się dalej w "starym stylu". Niedawno miałem podobną sytuację. Troje ludzi dyskutowało w mojej obecności, jak zmierzyć pewien odcinek drogi do remontu, celem wyceny robocizny. Chcieli się wybrać na miejsce i zmierzyć drogę samochodem lub rowerem z licznikiem ;). Nie minęło 30 sekund, jak bez zbędnego gadania rozwiązałem ich problem przy pomocy smartfona i geoportalu. Niby 2018 rok, a pewne rzeczy są wciąż dla wielu nie tak znowu oczywiste. Podobnie widać jest w Detroit w roku 2039.
MattMat... matko Connor to ciacho
Mako Ki... Ja jestem zakochany jeśli chodzi o motywy śledztwa, a ta muzyka, podczas tego śledztwa bardzo mi wpadła w gust (znów bardzo mi się kojarzy z Zero Escape albo DanganRonpą). Ale szczerze? Android a nie pomyśli, żeby kogoś zawołać, tylko sam wlecze się po poddaszu, na którym ukrywa się morderca.
Kamil K... KINA Ty też masz tak, że wolisz sobie obejżeć coś na YT albo w coś zagrać zamiast obejżeć coś w TV w której są godzinne reklamy a film trwa 5 min , bo ja już tak od 1,5 roku nie oglądam TV jedynie coś sobie nagram ale to żadko. Wolę sobie Ciebie obejźeć niż TV. Też nic nie ma w TV bo są stare filmy-setiale albo powtażają w kułko to samo.
lemon19... Kina zrobisz pod koniec serii taki odcinek w którym przechodzisz te wszystkie nie odkryte 'przejścia'
oliwiam... Gdybys zle odtworzyła wydarzenia to byś nie znalazła defekta i tylko wtedy można dać mu uciec. Moim zdaniem jednak powinien być wybór na strychu.
Himawar... AAA CONNOR ??? humor mi się od razu poprawił
Mateusz... Masz w planach maxować grę po ukończeniu?
Agata P... Kina wiedziałaś że w jesień 2019 wychodzi DMC Devil My Cry 5? Jest już trailer :)
Kuba Bi... Pamiętam, że jak zobaczyłem zwiastun tej gry jakoś 1.5 roku temu byłem nią zachwycony. Teraz jak to wszystko oglądam, jest jeszcze lepiej. Dodatkowo nagrywa to moja ulubiona Youtuberka ?
Konrad ... Kina ma prośbę jak robisz rekąstrukcję to pls po całym odtworzeniu od tyłu pokaż cało a nie przemija tak szybko odrazu
Bartosz... Bardzo przyjemnie mi się tą grę u Ciebie ogłada ?
Kamil K... KINA zrobisz 2 poziomy na raz ??
Kamil K... Cały ten odcinek byłem lekko zestresowany?
Alpaka... 20:34 Wszystko jest dildem, jeżeli jesteś wystarczająco odważna
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC6wEeC0ciuid_9epFcNMoxA