wRealu24.pl ciekawostki

wRealu24.pl ciekawostki

Historia kanału wRealu24.pl zaczyna się w dniu 2016-01-28 19:07:08.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2520 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 114486203 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 243004 użytkowników.

O. Norkowski u Roli o Paradzie Równości, upadku wartości...


Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę: nr konta: 68 1160 2202 0000 0003 0932 5984 tytułem: darowizna na wRealu24 Darowizna PayPal Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: Zapraszamy na: Subskrybuj Kanał: Facebook: Twitter: Stronę: Norkowski Paradzie Równości, upadku wartości chrześcijańskich, handlu organami!

Najlepsze komentarze:

Lucyna ... Znakomity program! Imponująca wiedza Ojca- jestem pod dużym wrażeniem!
Katarzy... Zauważam od dawna, iż często w katolickich czasopismach, z ust niektórych księży, a może nawet większości pada twierdzenie o "zdegenerowanym" Zachodzie. Myślę, że to dotyczy to oczywiście Europy Zachodniej, chociaż możemy pod to podciągnąć także USA, Kanadę i Australię z Nową Zelandią. Jakoby EZ odwróciła się od chrześcijańskich wartości. Taka sytuacja trwa od lat 60.XX w. Twierdzenie, iż Polska jest ostoją chrześcijaństwa. Może ja się obracam w takim środowisku, może to tylko złudzenie, ale zauważam, że poglądy ateistyczne/agnostyczne/deistyczne/bezwyznaniowe/areligijne/panteistyczne są bardzo powszechne także w Polsce.

Zastanawia mnie pewna rzecz-czyżby Bóg nie kochał Brytyjczyków, Niemców, Francuzów, Holendrów, Szwedów itd.? Czyżby zaprzestał swojej miłości do nich z powodu ateizacji społeczeństw? Czy w Zachodnio-Europejczykach nie ma już żadnego dobra, tylko sama degeneracja?

Bardzo też nie lubię słowa "normalność". Co to w ogóle znaczy: "normalni" wierzący?? To, co jest normalne dla jednego, jest nienormalne dla drugiego i tak dalej. Każdy ma swoją definicję normalności. Może zamiast tego używać określeń "dobre-złe, moralne-niemoralne"?

Nie podoba mi się mówienie o "wartościach rodzinnych" i opisywanie rodziny, jakoby była jedną z najwspanialszych rzeczy w życiu. To nieprawda. W rodzinie można zaznać ogromnego cierpienia, takiego, którego nie zazna się w żadnym innym środowisku (szkole, pracy). Życie rodzinne może być prawdziwym koszmarem. I mam dosyć wysłuchiwania, iż "homoseksualiści chcą zniszczyć rodzinę". Hasło o szkodliwości organizacji LGBT na rodzinę jest powszechne, ale NIGDY, powtarzam: NIGDY nie słyszałam w kościele o tym, iż rodzinę mogą zniszczyć:
-awantury
-drobne sprzeczki, które w pewnym momencie mogą się przemienić w aferę
-nadmiar pieniędzy
-brak pieniędzy
-brak artykułów szkolnych
-brak ubrań
-brak edukacji
-zanik czytelnictwa
-brak hobby, pasji
-brak wiedzy, zaściankowość
-brak utrzymywania relacji z ludźmi spoza rodziny (na przykład kolegami po fachu, kolegami z klubu sportowego)
-brak dbałości o zdrowie psychiczne
-brak dbałości o zdrowie psychiczne
-brak wiedzy o ateizmie
-brak wiedzy o innych religiach i wyznaniach chrześcijańskich
-bezproduktywne rodzinne batalie sądowe
-oczernianie innych członków rodziny
-dewaluowanie wykształcenia innych członków rodziny
-przemoc fizyczna
-arogancja członków rodziny
-brak kontakt między poszczególnymi członkami rodziny

-tępienie pozaszkolnych zainteresowań dziecka
-tępienie wizji, marzeń, planów, ambicji dziecka ("antropologia to nieprzyszłościowy kierunek, idź na inżynierię materiałową!")
-potępianie członka rodziny z powodu odmiennych poglądów politycznych.

Takie właśnie zjawiska mogą doprowadzić rodzinę do prawdziwej ruiny. Wymienione przeze mnie czynniki są milion razy bardziej szkodliwe niż homoseksualizm.
Swoją drogą, ciekawe po co Bóg stworzył homoseksualistów? Przecież nie jest to zjawisko nowe, znane było już w starożytności.
Anna Za... Witam , Szczesc Boze
Latami spoleczenstwo zatracalo sie w jakies nicosci , zatracalo kulture i zycie w rodzinie i pozorna wolnosc w niewoli ( czasy dopalaczy ...) idiotyczne seriale ciagnace sie latami , kolorowe gazety plociucharskie , plytkie i prymitywne co doprawadzalo do plytkiego myslenia , a do kosciola powinny wrocic wzorce K. Wyszynskiego , a parada rownosci nie bez powodu naglosniona , to Swoboda ?? a narod jest wolny ?
PSZCZOL... slub to uroczysta przysiega zlozona w obecnosci BOGA lub przywolujaca Boga naswiadka tej umowy.
Kontrakt cywilny to rodzaj umowy dwustronnej.Bez przywolania Boga. mowmy w sposob uporzadkowany
slub w kosciele w obecnosci ksiedza ajko swiadka Koscila. Kontrakt cywilny to umowa podpisana w obecnosci przedstawiciela wladzy swieckiej.Niestety nawet duchowni na skroty posluguja sie slowem slub nie rozumiejac co to slowa znaczy smutne to.
Mogrimu... Kto to rucha?
???????... Ojcze Kościół jest potrzebny ludziom do zbawienia i ratunku przed wiecznym potępieniem .
Arkadiu... Najlepszy żart jakie usłyszałem z mojej ulubionej telewizji to ten że kościół zawsze utrzymywał się z tego co sam zarobił Pozdrawiam serdecznie ojca dominikanina
artur b... ten hallowin itd itp to jest po PROSTU .... zydowskie OGLUPiANiE NaS !! ....przeciez to proste zydzi robia to aby PRZEJAC NasZ kraj NasZ kawaleK podlogi na planecie ZiemiA !!
Zygfryd... Kurde Panie a tak pana szanowalem i suskrybowalem ale po tym programie juz przykro mi nie bede ogladal chociaz forma byla przednia .Ci ludzie w tych sukienkach sa bardzo cwani a Pan daje sie na to nabierac
Reytan ... Nie ma czegos takiego jak wywiad watykanski.
Trzeba byc idiota,zeby sie nabrac na propagande antykatolicka.
Krys Ku... Ludzie w razie konfliku zbrojnego l kto nas bedzie bronic?? Pedaly? Lisbijki? Wsadzic w samoloty te cholote I do Arabi Saudyjskiej tam ich przywitaja
Ma Rysi... Co program wpada ciekawa lektura do nadrobienia. Dziękuję za program.
Mateusz... Zbrodniarz.
Mark P... Panie Marcinie prosze zaprosic ksiedza Natanka, niech powie co sie wyprawia w vatykanie. Cale zlo przez 2000tys lat wychodzi z Rzymu i Vatykanu. Wracajmy do naszej prawdziwej Slowianskiej religii.
Sellica... Trzeba miec wiare, to nas poprowadzi do zwyciestwa.
Reytan ... Pierduly komunistyczne o wywiadzie watykanskim swiadcza tylko o inteligencji.
A w to,ze Rola jest katolikiem,a nie protestantem,to mozecie mi dlugo wmawiac,ale bezskutecznie.
Sadzic kazdego nalezy tylko po uczynkach !!!
A Rola katolikiem w swych programach NIGDY nie jest !
Milan S... Odzielić ziarno od plew. Jeśli kościół katolicki wyspowiada się ze swoich grzechów - nawracanie mieczemi, pedofilia i komunizm w szeregach to wtedy będę szczęśliwym członkiem wspólnoty gdzie pasteże są uczciwi i prawdziwi i bez grzechu.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ