Hallack ciekawostki

Hallack ciekawostki

Historia kanału Hallack zaczyna się w dniu 2013-02-17 22:37:28.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 4480 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 110184751 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 171376 użytkowników.

Polski 60TP Lewandowskiego niestety słaby pancerz? World of...


tutaj film Modele do sklejania Discord Zapraszam do grupy na FB Tutaj fanpage Donacje dla Hallacka jeżeli chcesz wesprzeć mnie i kanał: Powtórki i wszelkie sprawy na adres Udanego dnia! :)Polski Lewandowskiego niestety słaby pancerz? World Tanks

Najlepsze komentarze:

Starbod... celowo nam taki szrot dali...
S?awomi... To jest kpina. Jeżeli tak zostanie to żegnaj WOT!!! :)
Robson... Worki hp do bicia nie robie polskiek linii jezeli bedzie taki miala cienki pancerz
Games20... Szkoda, że znerfili Ob 277. Był ciekawy, a teraz może stracić to miano.
Games20... Fajnie jakby zlikwidowali wszystkie weakpointy w 60TP.
Games20... X z pancerzem na VIII. To chamstwo WG. https://www.youtube.com/watch?v=qWRdZ_c-dao
Golden... Ludzie, co tu dużo mówić, polskie czołgi nie mogą być lepsze od ruskich. Gdyby nie musieli, to by ich nie było. Skoro muszą zrobić, to na pewno nie będą to OP czołgi. Nawet ta premka która ma być, bedzie taka sobie. Tyle w temacie polskich czołgów.
maronno... Hallack05 a co ma powiedzieć na panczerz użytkownik T110E5 i jego wielki garnek na wieży???
Lupo XX... Czołg ciężki pełny weakspotów heh to jakaś kpina.
Priest... Czemu mnie to nie dziwi... Chyba zostawię to domysłowi, bo każdy już wie...
Nicu... Z jednej strony ludzie nie chcą weakspotów, a z drugiej narzekają na sranie goldem. Ahh ta mentalność.
Janusz ... ale fajne te polskie czołgi będę grał nimi
hutnik1... W życiu prywatnym jeśli ktoś nas robi w buca to 6 zmysłem to wyczuwamy .WG robiąc tak ogromne boczne płyty o grubości 70mm w POLSKIM Topowym czołgu szturmowym pluje nam w twarz i jak byłem ogromnie napalony tak dziś straciłem wenę na grind....
Adam Ka... Od dawna wiadomo że jest to gra robiona pod rosjan, ale na pewno teraz to dobitnie pokazano, biorąc pod uwagę nowe czołgi rosyjskie i ta linia to lekka kpina. Ale i tak producent jest pewny sporego zarobku, przy okazji pokazując rosjanom że mogą być spokojni i troche mieć uciechy "z tej polskiej linii" roztrzeliwując "polaczków". Trudno w takiej sytuacji powstrzymać teorie spiskowe. Co do realiów historycznych, to ta gra ma realia historyczne w lekkim poszanowaniu, przecież to gra zręcznościowa i jedynie udaje taką niby historyczną, bo dzięki temu przyciąga ludzi. Jak stwierdzą że zarobią wiecej na mechach to tak ją przerobią :-) Wiec "słabe punkty" mogą być wszędzie i nigdzie według widzimisie twórców, bo i tak jakiś powód znajdą na argumenty. Ale jak napisałem hajs i tak będzie się zgadzać.
Kod Bib... Boczki zbyt słabe :(. Będzie dycha do klepania. Myślałem że to będzie czołg przełamania, a nie 2 linii jak amerykańska 110 czy francuski AMX B. Troszkę można było się tego spodziewać. Rosjanie to dziwna nacja.
Tomasz ... IX tier jest najprzyjemnijeszy do gry ma randomach, X doi was z kasy jak cromwell tygrysa 1 na gąsce ?
Sneakaz... Nerf dla radzieckich maszyn? Proszę bardzo! Wedle życzenia! Aby nie było że nie słuchamy community. Macie topową trójkę z drzewka Polskiego. I wszyscy happy. :) Powodzenia czołgiści!
Dawid K... WG robi wszystko żeby grało jak najmniej graczy, była nadzieja przyciągnięcia większej grupy polskich graczy a tu dupa
malaruk... Nie liczyłem na super np. Polską X ale w miarę porównywalną z innymi nacjami.Co za porażka.Mam nadzieję że coś poprawią i tyle.Pozdrawiam wszystkich czołgistów.
Bulicz ... Zapewne czolg bd dodany bez zadnego buffa aby dalej trzymac polaczkow przy WOT - tak jak kiedys ze wreszcie bd PL drzewko to teraz kiedy PL drzewko dostanie buffa i nie bd takie slabe ;)
zrezta ruski lubia nam robic na zlosc wiec najlepiej miec w to wyjebane
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCBfm21aFzg5e2cwePRLCQhA