PrawicowyInternet ciekawostki

PrawicowyInternet ciekawostki

Historia kanału PrawicowyInternet zaczyna się w dniu 2008-11-16 01:23:41.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 4772 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 71853614 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 98793 użytkowników.

dr Bawer Aondo Akaa MOCNO o prawie do życia dla dzieci...


dr Bawer Aondo Akaa: "Prawo do życia to nie prawo stricte związane z jakąkolwiek wiarą, religią czy światopoglądałem a z ogólnoludzkimi wartościami, zasadami" #ProLIFE PrawicowyInternet: ➡️Facebook : ➡️YouTube: ➡️Twitter: ➡️Minds: ➡️Blog: ➡️Google+: PrawicowyinternetPl Dariusz Matecki: ➡️Facebook: ➡️Twitter: ➡️YouTube: Bawer Aondo MOCNO prawie życia dzieci niepełnosprawnych!

Najlepsze komentarze:

Zofia C... Wielki szacunek dla Pana.Serdecznie pozdrawiam!
Dorota ... Jesteś niesamowity, bronisz praw człowieka,Ojczyzny, jesteś patriota, nasz prawdziwy bracie Polaku!Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego!?
Hussar ... Jest dr Bawer jest bicek -Brawo!
Pani Kr... Bardzo mądry człowiek ❤Szkoda, że taki chory .Wiele mógłby zrobić dla Polaków, a przynajmniej zmienić ich myślenie na wiele tematów! ?❤?
Tomcio ... Super Facet! Konkretny i PRAWDZIWY! Polska musi być Polską! Zero marksizmu i inżynierii społecznej! (Którą i tak nam zafundują)
Z Polsk... Panie Bawer,wielki szacunek dla Pana,gorąco pozdrawiam
Piotr Z... Można mieć normalne wykształcenie , te ćwoki z kodu powinni lekcję wziąć u pana doktora .
krzyszt... Wielu POLAKOW....moze pocalowac W STOPY.....doktora. ...za jego MILOSC DO POLSKI....
niech Polacy Ucza sie ...CZYM JEST MILOSC I PATRIOTYZM.
georgio... Doktorku mówisz że jesteś nie pełnosprawny ... ja tu nikogo takiego nie widzę
Ruszard... Kończę kiciusie !! Często podnasze ,,, czemu Jezus nie stąpa po ziemi na obrazie ,,Jezu ufam tobie !!?????? Gdyż biedronka posiada ,prawo do życia , jako dzieło Stwórcy!! Różnica pomiędzy mrówka a człowiekiem !! Jest od miejsca powstawania słowa mówionego i pisanego !! W piśmie świętym początek człowieka tompoczatek ,,,odpowiedzi na Boże , pytanie,,,,, to jest bardzo istotne !! Początek człowieka miał miejsce ,,w momencie zrzucenia winy na ,,kobietę ! Pomimo że była piękna ! I potrzebna!!!!
Ruszard... Po stronie !! Tej nieznanej !! Pozostanie twoja świadomość ,,upodobania ,,, charakter!! Ty będziesz taki jakim jesteś tutaj !! Będziesz żył ! Warto zabiegać !!!
Ruszard... A wiesz Doktorze ! Prawo do życia może zaprzeczać Bogu ! Gdyż Bóg ! Jest tobą ! I z tobą ! Bezwzględny zakaz zabijania !! Osoby bezbronnej itp. to pole broni obwisłe mocniej ! W ten sposób powstaje płaszczyzna ,,grzechu,,, ciekawe !!!
Jewarsz... Niestety niewiele zrozumiałem. Mam słaby słuch.?
Ruszard... Tak na prawdę !! To nie chodzi o ,,bezwzględne prawo do życia ,, śmierć jest życiem !!! ,,,Chodzi o bezwzględny zakaz ,,zabijania!!!! Prawo Boże podstawowe!! Czyli ochrona życia !! To kuriozalne !! Ale bezwzględnie pierwsze !! Pozdrowienia doktorze !!
Adam K... Brawo ,kłaniam się panu i pana intelektowi . Pozdrawiam serdecznie:)
Patryk... Mówi ładniej, składniej i mądrzej niż 90% zasiadających w parlamencje. Wieczny szacunek Doktorze.
Janusz ... Konkretny GOŚĆ widział bym go euro parlamencie .
Juliusz... "Prawo do życia to nie prawo stricte związane z jakąkolwiek wiarą, religią czy światopoglądałem a z ogólnoludzkimi wartościami, zasadami" nie ma czegoś takiego jak ogólnoludzkie zasady, było mnóstwo kultur które miały życie za nic
Juliusz... Ciekawi mnie to, ci wszyscy którzy uznają że kolor skóry nie jest ważny bardzo ochoczo komentują właśnie kolor skóry tegoż pana :->
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCvsuGPIEIzRam2GfUPiY_Cg