Adventurer ciekawostki

Adventurer ciekawostki

Historia kanału Adventurer zaczyna się w dniu 2014-05-28 17:27:19.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 71 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 1213095 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 14600 użytkowników.

OPUSZCZONY BROWAR wspinaczka na komin | Test Orllo Xpro Shark


Pamiętajcie, że Wasze łapy i komentarze napędzają ten kanał. Dzięki! Kamera Orllo Xpro Shark 4k► Latarka czołowa Fenix HP30R► latarka diodowa fenix hp30r czolowka szara PATRONITE► OBOZY SURVIVALOWE► GRUPA NA FB► FACEBOOK► INSTAGRAM► BLOG►

Najlepsze komentarze:

Adventu... Dołączajcie do grupy na Fb: https://www.facebook.com/groups/282336508961947 Powoli zaczynamy planować dwudniową wyprawę 18+. Grupa to też wcześniejsze odcinki oraz możliwość promowania własnych treści (zgodnych z tematyką urbex/survival).
Gabrysi... Czołgiem ;-)
bklis 2... Może teraz survival w podziemiach?
Brachio... W sumie to taki topowy youtuber to sobie napełni wannę kulkami ma wyświetlenia, niebezpieczne w kij, a taki to się na komin co się chwieję wchodzi i nie jest pewny czy dostanie nowe suby.
profklo... Bardzo dobra, spontaniczna produkcja. Szacunek za to, że opowiadasz przy okazji historię miejsca!
DiceCub... Dam ci pewne rady, sam się kiedyś urbexem parałem ;)
1. Warto mieć w EDC ZAWSZE przy sobie cokolwiek do odkażenia i zabandażowania. Przy Urbexie o urazy nietrudno, a zwłaszcza, że mówimy tu o - co tu dużo ukrywać - menelniach. Dla mnie pójście na zwiedzanie tego typu bez apteczki w edc jest niedopuszczalne.
2. Warto zaopatrzyć się w rękawiczki. Zwykłe robocze wystarczą, ale jakieś są potrzebne, zwłaszcza przy wchodzeniu NA górę jakiegoś zwisu - może się okazać, że jest tam rozbite szkło, a ty rzucisz się całym ciężarem nie widząc z dołu, co leży na krawędzi.
3. Maseczka filtrująca, choćby zwykła, bo w starym budownictwie jest masa azbestu, a np gołębie gUnwa też są pełne cholerstwa.
Sam też popełniałem takie gafy, ale to na początku, wiesz. Potem dwa, trzy razy się nadziałem, dwa trzy razy kaszlałem przez parę dni, kilka razy życie nauczyło mnie że lepiej mieć bandaż by nie sączyło się, niż wracać bo krew cieknie jak przy menstruacji walenia... że jednak dla mnie to teraz podstawa. A odcinek zajefajny :)
Maluna ... A rzeczywiście, to ten "niedydaktyczny odcinek bardzo" i karny dupoklap od razu ;)
w?adca ... Seria super
Franek ... super filmik uwielbiam twoje filmy !!! ??☺
Gabwil ... Dobry pomysł.
Damian ... Super przygoda! Poprosimy więcej takich filmów! super ze wrzuciłeś w 4K, jakość nagrań elegancka!
Hispano... Jakbyś wybierał się w jakieś bunkry to z chęcią porobię chociaż za szofera :D jestem z Opola, więc prawie rzut beretem :D
op urbe... Extra leci łapa mi sie podoba forma tego filmiku, pozdrawiamy
Kris91... *somsiad się mówi po Polskiemu :))
madmax8... Oglądając czułem się jak bym sam wchodził na ten komin.
From Po... jakość filmu spoko, ale wydaje mi się, że cena kamery za wysoka, za połowę tej kwoty można coś wynaleźć u "Chnczyka" ;) natomiast latarka świeci elegancko!
Backfli... Klasyczna forma odcinków bardzie mi pasuje, choć ta też nie jest zła
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=DmKxt5iQrOk