CW24tv ciekawostki

CW24tv ciekawostki

Historia kanału CW24tv zaczyna się w dniu 2010-04-03 10:58:00.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 18852 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 62253664 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 95400 użytkowników.

Wypełnij wniosek i otrzymaj 300zł na wyprawkę szkolną


SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ ;) www.youtube.com/channel/UCKmb526PHR_xPCKLXWYY6DQ

Najlepsze komentarze:

Kasia S... Rozdawnictwo kosztem ciężko pracujących ludzi i miejsca pracy dla kolejnych kolesi i rodzinek w urzędach.
Pani Ju... PiS - to nie jest prawica to czysta SOCJALISTYCZNA partia... Sami powiedzieli, że chcą budować państwo opiekuńcze. Czyli nieroby, patola itp. będzie zadowolona. JAK pytam się JAK można płacić ludziom za to, że nic nie robią! Nie pracują , a tylko pobierają zasiłki!!!!! Stanowcze NIE!
andre s... Za duzo socialu zabija socjal Powinno to byc tylko dla rodzin o zarobkach ponizej minimalnej krajowej jak to robia kraje Zachodnie
Sia Sos... szabasowa kiełbasa przedwyborcza ..,dlaczego polskojęzyczny rzad płaci na ukra 800zł a Polskie Dziecko dostaje ochłapy ?
DEO OPT... To się nazywa socjalizm czyli system oparty na kradzieży i hodowli pasożytów polegający na usprawiedliwianiu kradzieży jakiej dokonuje państwo pod pretekstem rozdania ochłapów ludziom z mocno rozwiniętym genem niewolniczym, którzy nie potrafią pracować i gospodarować pieniędzmi, ile by ich nie zarabiali i kochają mięć " pana " no bo przecież ktoś wie lepiej od nich co dla nich samych jest najlepsze.
Eryk Dz... Srać na ten dodatek jednorazowy. Najniższa krajowa powinna być min. 2500/3000 tys.zł. NETTO!!!. Precz z okupantem,wystarczająco od 1935 czy 1939 r.niszczył i niszczy Polaków i Polskę. Pytam,jak długo będziemy jeszcze kolonią?!!! Na żadne "wybory" już nie pójdę,i dużo jest takich ludzi.
Z Polsk... Łapówka wyborcza,jedyna jaką dostanę od PIS-u.500 plus nie dostaję,mieszkania plus też nie,podwyżkę pensji zjadła inflacja,miało być 8 tys kwoty wolnej od podatku,a jest tak samo jak za PO czyli PIS nas w konia zrobił....trochę za mało aby na tych Żydów z PIS-u zagłosować....
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Opb0QaUTXl0