MASAKRACJA ciekawostki

MASAKRACJA ciekawostki

Historia kanału MASAKRACJA zaczyna się w dniu 2014-09-28 02:00:17.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 1122018 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 105000 użytkowników.

Niesamowite! Donald Trump zabiera wodę ze stołu


Donald Trump i Mike Pence zabrali butelki wody ze stołu na spotkaniu FEMA, June 6, 2018, in Washington. ► UWAGA wulgarne komentarze prawdopodobnie zostaną usunięte (proszę używać *) SUBSKRYBUJ na YouTube: Kliknij DZWONEK aby być na bieżąco! Twitter: Facebook: MASAKRACJA to odKODowany kanał dla tych, którzy chcą być na bieżąco z wydarzeniami politycznymi w Polsce. Subskrybuj i zabierz głos w dyskusji, pamiętaj aby przestrzegać regulaminu YouTube (wulgarne komentarze będą automatycznie kasowane). CZOŁEM WIELKIEJ POLSCE ================================================= Adres e mail mojego konta PayPal dla osób, które chcą mnie wesprzeć finansowo: Dziękuję za wsparcie!

Najlepsze komentarze:

SegaNib... No rzeczywiście niesamowite...dajcie spokój z takimi podpisami bo pomyślę że ten kanał prowadzi półmózg.
Wojciec... woda na calej ziemi nalzey do niego ,wiec o co loko?
malin14... Za darmo to i ocet słodki. ..
pszczó... chyba cło na plastik wprowadzi
Pepino... Na 100% ukradł wodę...żenujące.
Janek B... haha, zeby go nie kusila
Eld51... Jego żona nie ogarnia xd
Anna... Nie podpindala tylko usunal ze stolu butelke z woda bo mu przeszkadzala - ja tez tak czasami robie!
Gra?yna... Wcale nie postawił pod stałem butli żeby nie zalać papierów WCALE!
szpulas... :)ostatnio Biały Dom zamówił cztery tiry wody ,,krystynka,, z Ciechocinka. Zobaczył, że to nie ta i poszła pod stół.
damian ... I CO MOZE MU PRZESZKADZALA
Mrówko... Miał niebieski kapselek,podejrzane.
artem20... Akcja ma na celu sprawdzenie zawartości butelki, możliwe że chciał sprawdzić czy nie chcieli mu "przekazać" czegoś pijąc wodę.
Teresa ... Zwyczajnie zwrócił uwagę, że nie jest kulturalnie pić z butelki, a nawet, żeby stały na stole butelki. A z całego stołu trudno żeby sprzątał.
Ewa Lip... jeśli dobrze widzę znaki, od rządzących, to było to spotkanie organizacji FEMA i śmiem twierdzić, że to, że dwóch obecnych schowało wodę, co miało znaczyć, żeby oni schowali się z tym ich projektem FEMA, z którym oni się nie zgadzają... więc musicie pewne rzeczy zrozumieć jako znaki ukryte od rządzących... to jest tylko gra... nie wiem czy wiecie jakie niedaleko idące plany ma FEMA... oni chcą depopulacji ludności, więc prezydent Donald Tramp wraz z siedzącym obok niego schowali wodę, tak jak powyżej napisałam aby pokazać ludziom, że oni są z nami i takiej depopulacji nie będzie... Pozdrawiam Tarantulla Ewa lipka...
Daarek... melania ma chyba ochotę na rurkę z kremem :D
Zawaprz... Myslalem, ze jestescie mądrzejszym kanałem... PEWNIE CHCIAL UKRASC, CO? (nie macie sie czym zajmowac? nowy brukowiec???)... dajcie na luz.
Wladymi... Poprostu te butelki pasowały do całości jak ordery Jankowskiego do sutanny jego ...:) a Trump (znany kapitalista) z pewnością na budowaniu wizerunku zna się lepiej niż domoroścli "politycy komentatorzy" z PC w swoim pokoju
zdzisla... Co za pierduly!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=YDEDjnRVLw0