Marcin Malczynski ciekawostki

Marcin Malczynski ciekawostki

Historia kanału Marcin Malczynski zaczyna się w dniu 2007-08-18 22:16:27.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 346 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 447179585 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 1830000 użytkowników.

Koniec gamingu


✔ Oceń ✎ Skomentuj ❤ Subskrybuj! Koniec :( Dołącz do grupy Brodaczy! Poznaj innych spoko streamerów :) MyBrodacze: Banach: Giti: ✔ Moje najpopularniejsze filmy: PORADNIK OBS STUDIO: ROZWAŁKA MONITORÓW NOOBÓW: OBS NA SŁABY KOMPUTER: TYPOWY GRACZ WARFACE: WARFACE RECENZJA 2016: GTA V ONLINE SZYBKI HAJS: GTA V ONLINE PUBLICZNA SESJA SOLO: Donejty jak zawsze mile widziane: sms i inne nie masz na donejty? Nic nie szkodzi! Zostaw po sobie łapkę, suba, komentarz lub pokaż film/stream znajomemu! dostępny jest też darmowy donejt z wiadomością na streamie: Top 10 donejtorów: 1. Oddany 250zł 2. Sweety Marry 240 zł 3. Green 180 zł 4. OliwierTheGame 160zł 5. Mateo 85zł 6. Cezaryyy 50zł 7. Sid0r 21zł 8. Misiek 20zł 9. Marek Tarsa 18zł 10. Luuksoon 16zł =================================================== Regulamin Chatu na lajwie: 1. Zakaz szerzenia nienawiści i rasizmu 2. Zakaz reklamowania swojego kanału bez zgody 3. Zakaz przeklinania tworzymy kulturalną grupę 4. Zakaz spamowania prośbą o moda lub suba 5. Baw się dobrze i nie bój się czatu :) Nieprzestrzeganie regulaminu będzie karane wyciszeniem czasowym lub banem. nie zapoznanie się z regulaminem timeout, nagminne lub chamskie łamanie go = ban. Nadużywanie władzy moderatora: "wklejanie linków znajomych itp bez mojej zgody" "banowanie bez powodu" "brak kultury wobec widzów" oraz inne nieprzyzwoite zachowania będą owocowały odebraniem moda lub nawet banem. Wszystko po to, aby żyło się lepiej :) =================================================== Poznaj innych graczy na nowym komunikatorze głosowym: Discord "Maniacy Gier POLSKA": Discord Gajowego na którym jestem: =================================================== Nasz grupa Steam: ► Kupuj gry tanio i bezpiecznie polecam ten sklep: Instagram Gajowy! Instagram Nokami: Zapraszam na fanpage: ⓕ Możecie również followować mnie na twitterze: ►

Najlepsze komentarze:

Leshu... Jak tak możesz nie po to modowałem te gry nie no spoczko rób co chcesz ale więcej live'ów ps to ja panda Jason
veedix... Taki wiek głupoty gadasz za tydzien ci przejdzie i bedzie warface a jak nie to
powiem zaklecie dostaniesz 1mln i zaczniesz znowu gaming
veedix... Nie nie nie nie koncz tak fajnie mi sie z tb gralo w warface
Shepard... Kurła walony yt i jego powiadomienia ... ueee, mordo, a żeś tera dowalił tym filmem ... no nic, powodzenia w przyszłych pomysłach :)
Szymko ... A wrócisz kiedyś nie? Gajowy
Dionizy... A tam głupoty gadasz
Powro... czemu nie możesz przecież jesteś najlepszym gamingowym yotuberem ale to twój wybór szkoda?
Kotekk... Gajowy dasz konto w WarFace??
Polski_... ?❤twoje filmiki były są i może kiedyś będą genialne dzięki, tobie popszednie wakacje nie były nudne oglądałem twoje live grając w gry i nie raz zdążyło mi się przegrać mecz w cs albo zginąć w mc bo zapatrzyłem się na twój let's Play. fajnie że zostaniesz na yt i będziesz robił poradniki. DZIĘKI ZA WSZYSTKIE MIŁO SPĘDZINE CHWILE SPĘDZONE NA OGLĄDANIU TWOICH FILMÓW ?


sorki za wszystkie błędy ortograficzne itd (byłem słaby z Polaka).
Hare... [*] gaming gajowy
wyder z... o kurcza blaszka
KONIU... Stary ja od dawa nie gram w nic ale nie mogę się przygotować jakoś do nagrania filmy i wytłumaczenia dlaczego? ?

Teraz widzę że najlepiej robić to co się kocha dlatego utworzyłem kanał z grafiką ??

Stary rób to co lubisz
Giti... Pomysł z naciskiem na poradniki wydaje się jak najbardziej w porządku :)
TrixMur... Dlaczego???????????????
1G0R... Wspieram cały czas
Kronim... Smutełke ;(
Hasajon... Ty chory jesteś ? 15 min filmu i mam to pisać ? za mało mi płacisz...
Makler... A Misja Kurczak ???
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Oe4SU4HOyyQ