NAJLEPSZE KSIĄŻKI 2018 do tej pory WielkiBuk.com

Mówiłam, że tak będzie! Pół roku minęło jak z bicza strzelił! Specjalnie dla Was NAJLEPSZE KSIĄŻKI 2018 (do tej pory) według Wielkiego Buka! ❤️ Nie zapomnijcie zajrzeć na: Blog: Facebook: Twitter: Instagram: Snapchat: @wielkibuk Muzyka: "Carefree" Kevin McLeod (incompetech.com) Tło: "Amazing Volcanic Particles Background Movie Effect Animation" Footage Island ❗ Wszystkie recenzje i teksty publikowane na stronie WielkiBuk.com, jak również filmiki publikowane na niniejszym kanale YouTube, są moim tworem i zastrzeżoną własnością. Chcesz użyć lub wykorzystać w dowolny sposób zapytaj.NAJLEPSZE KSIĄŻKI WielkiBuk.com


Najlepsze komentarze:

Justyna... Chciałabym przeczytać Macoche
CaronLO... "Hex" T.O. Heuvelta kupił mnie w całości. Oprócz tego "Pandora" M.R Careya, 'Daleka droga do małej, gniewnej planety' oraz 'Kosodom" Shustermana :)
Asjja... Latawiec z betonu - jak na razie wygrywa :)
Brunon ... Wspaniale, odkryłem dzisiaj Wielki Buk. Chcę się kolegować. A dzisiaj spotkamy się w Gdyni. Cieszę się, bo będzie duuużo czytania. (Ciekawa dykcja. Jak Polka, która biegle mówi po angielsku).
Joanna ... Ja bym jeszcze dodała "Błoto". Jak dla mnie bardzo dobra powieść, świetnie skonstruowana. A "Dżozef" jest absolutorium. Jak zwykle Kuba zaskakuje. Pozdrawiam
bahamon... W kategorii [największe zaskoczenie półrocza]: mój pierwszy komiks w dorosłym życiu: "Maus". Rewelacja! Mam już plan na dwa następne, tylko niech mi emocje po myszach opadną :)

Top 5 nazwisk tego roku: Vonnegut, Steinbeck, McCarthy, Dukaj, Pratchett.

Specjalne wyróżnienie dla: "Ludzi z bagien" Edwarda Lee. Pierwszy porządny horror, jaki czytałam.
Agniesz... Nie miałam za wiele czasu na czytanie i niestety nie mam na koncie wielu książek, ale z tych które przeczytałam za najlepsze uważam " Kobietę w oknie" oraz tak polecaną przez Ciebie "Dallas 63" ?
zuza no... Dla mnie najlepsze książki tego półrocza to Historia pszczół Linde i Córka Eleny Ferante. Coś wspaniałego. Czytam teraz Atticusa ?. must read jest dlugaśna. Czy starczy mi życia?
Martyna... Czytałam "Czwartą małpę", podobało mi się, ale nie aż tak, by umieścić ją między moimi ulubionymi książkami :)
Aga... Kurcze, a mnie Czwarta Małpa nie zachwyciła, a nawet lekko rozczarowała :( Odniosłam wrażenie, że autor tak bardzo skupił się na wykreowaniu postaci zabójcy, który miał szokować za wszelką cenę, że olał innych bohaterów i poszedł (świadomie bądź nie) na łatwiznę używając do tworzenia ich postaci z uproszczeń i schematów. Trochę smutne, bo po tylu zachwyconych recenzjach spodziewałam się czegoś więcej :(
Nisha S... Gdzie znajdę info o tym kto wygrał konkursy na WB? Na FB i Insta nigdy nie widziałam :)
wenka77... "To, co zostawiła" ???
Justyna... Kusi mnie "Następne życie" i ten Paul Auster, ale on przeraża mnie swoimi rozmiarami. Najlepsze książki tego roku? "Na wodach północy", "Syn" i "Cień rycerza".
Iwa Be... Tez nie wiem kiedy to się stało!! Moja książka półrocza to rdza :)
Wojtek ... Czerwony śnieg. No słyszałem że super od znajomego muszę kupić
le chat... Świetne zestawienie! <3 Z wymienionych przez Ciebie książek jak na razie czytałam tylko "4 3 2 1", ale większość mam na swojej niekończącej się liście must read ;) Póki co zabieram się za "Czerwony śnieg", a w dalszej kolejności planuję przeczytać "Dżozefa", bo wstyd się przyznać, ale stare wydanie tej książki od kilku lat zalega na jednej z moich półeczek ;)
Veronik... Czas jest pociąg ekspresowy i
z tego powodu jest bardzo drogocenny ?. Interesujące tituly.
Paulina... Czytam właśnie „Między Falami”. Jedna z lepszych książek tego roku również dla mnie. Właśnie dzięki perfekcyjnie skonstruowanemu językowi. Cudo!
Natalia... Uwielbiam Twoje filmy m.in. za to, że mówisz nie tylko o książkach, o których jest bardzo głośno, ale też o tych trochę "cichszych" pozycjach i dzięki temu można odkryć dużo perełek?❤
Sebasti... Hej, hej! W ten parny czerwcowy dzień wita Was Sebastian bez bloga.

Z Twojej listy mam w planach aż 7 pozycji. Trochę szok bo często się różnimy literacko. „Macochę” chyba zaraz zamówię .Dołączam się do prośby o cichszą muzykę w następnym filmie.

Serdeczności jak zawsze
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCGwb0HDls_iDidD4ku5fMsw