karrotkommando ciekawostki

karrotkommando ciekawostki

Historia kanału karrotkommando zaczyna się w dniu 2007-09-04 10:58:36.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 299 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 58066204 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 41900 użytkowników.

Kapela Timingeriu Andre Tire


Zamów album w przedsprzedaży: KAPELA TIMINGERIU w składzie: Katarzyna Kapela Timingeriu   śpiew, skrzypce Ewa Timingeriu śpiew, klarnet Jacek Timingeriu   śpiew, akordeon  Mateusz Rybicki klarnet, śpiew Jakub Kurek trąbka, śpiew Mikołaj Nowicki kontrabas Jędrzej Kuziela tupan, łyżki  "Andre Tire” trad. romani Scenariusz i reżyseria: Aniela Gabryel Zdjęcia: Jakub Burakiewicz Montaż: Anna Garncarczyk Kostiumy: Anna Hul, Kamil Szczepaniak Asystent kamery: Tomasz Bartosik Asystent reżysera: Zbigniew Bodzek Kierownik produkcji: Marianna Wasik Obsada: Benjamin Zylberait ,Wiesław Mąka, Jacek Górecki, Ida Górecka, Irena Pędzikowska, Marianna "Wandzia" Dreślińska, Lidia Cendrowicz Grzebyk, Michał Osiński, Ewelina Drobisz, Janina Wasik Kolor korekcja: Roman Savchenko Dźwięk: Rafał Nowak Napisy końcowe: Tomasz Mistura Produkcja: I Do Production, Koi Studio, Fundacja Voices Film zrealizowano dzięki dofinansowaniu Gminy Wrocław Podziękowania: Anna Zubrzycki, Wiesław i Irena Mąka, Radosław Śniadowski, Iwona Skoczylas, Andrzej Marciniak, Iwona Pióro Bończa Kapela Timingeriu www.kapelatimingeriu.pl Contact / booking : Foliba Management Łukasz Dembiński Email: Tel.: +48 513 378 671

Ostatnio komentowane:


EJ dawaj jak będziesz dzwonił to nie z prywatnego tylko kup nowa kartę i po prostu ze zwykłego numeru bo ludzie jak widzą prywatny to już jest nie pewność że jakieś jaja albo coś xD Zobacz »
2:14 otwieram mrga boxa (6) myślę gadzet a tu gene ja °___° Zobacz »
Nie jestem pewien ale chyba w którymś odcineku ze skrapa była informacia otym ,że pyrogan da się zmontować na samochód jeśli się mylę to przepraszam Zobacz »
Bądźmy szczerzy odcinek zrobiony tylko po to aby zareklamować ten laptop , więc pewno następnych nie będzie Zobacz »
No nareszcie szaman dobry, mam u niego wszystkie legendy w standardzie i średnio było gdzie je wkładać. Zobacz »
Bóg zapłać za wspólną modlitwę? szkoda, że jutro Ojca Tomasza nie będzie, ale za to może będzie od Niego jakiś filmik z Kielc? Dziękuję za naukę o Duchu Świętym ? Zobacz »
Dziękuję uzdrowienie chorych proszę za tatę i teściową którzy w sędziwym wieku i przy chorobach swoich potrzebują modlitwy szczęść Boże ?♥️ Zobacz »
Nawet najlepsze książki i rady są bezużyteczne w przypadku chorej matczynej miłości
Piszę to jako córka która tego doświadczyła...
Zobacz »
Siema może ktoś wejdzie https://youtu.be/DwStS92LuDU Zobacz »
@Hunter ty nie potrzebujesz żadnego kontentu, wystarczy Ci Suzi i materiały same się robią??Złoto❤ Zobacz »
5:57 Bez urazy ale z tego co wiem to Purposz jest od Ciebie starszy. Xdd Zobacz »
0:36 to już ten czas przemiany mefju w kosmite xD

/tradeoffer/new/?partner=408493863&token=1zQ_sGIf
Zobacz »
Ale nostalgia, coś pięknego. Mordor na kanele w czystej postaci. Swoją drogą ale to zleciało, tyle lat już tutaj jestem. Zobacz »
Zagrasz z hunterem w deathrun jak będziesz mieć czas bo stare czasy były piękne do dziś oglądam stare twoje odcinki po kilka raxy Zobacz »
Mógłbyś nagrać film jakiego macbooka kupić w 2020? Uwzględniając przy tym czy warto jest zainwestować w stare, używane modele dla osób z niewysokimi oczekiwaniami ? Zobacz »
Przecież widać że to ustawka, a ten oszust tanajno współpracuje z policją...to pionek kupiony obecnie przez PiS.. Zobacz »
Wież że Agnieszka Grzelak nominowała Cię do #hot16chalenge ? Zobacz »
Uwielbiam twoje filmy zwłaszcza o okresie. Według mnie okres nie jest tabu. Najgorzej jest jak dostanie się okres w szkole i jest jeszcze większy stres że coś przecieknie. Zobacz »
Bardzo Pania lubię naprawdę jest Pani mega super i wogole ale ta fryzura nie!!! wolę Pania w naturalnej sforsowanej i cudownie artystycznej ta poukładana i poprawna nie pasuje do takiego twórczego temperamentu ;) Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=U6OaqiJRW1w