MASAKRACJA ciekawostki

MASAKRACJA ciekawostki

Historia kanału MASAKRACJA zaczyna się w dniu 2014-09-28 02:00:17.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 1122018 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 105000 użytkowników.

Wiadomości z dzisiaj 19:30 Główne Wydanie 11 06 18


Wiadomości z dzisiaj 19:30 Główne Wydanie 11 06 18

Ostatnio komentowane:


jak się im teraz bastiony skończyły to ciekawe co dalej zrobią... Hurr durr nowe nieodkryte przez ludzi lądy czy może rozwiną jakieś starsze tereny np ankh albo darashie? Zobacz »
Kiedy mówisz dla Makuły, że Star Citizen nigdy nie wyjdzie.

Widzowie: Wonziu its not possible
Wonziu: no, its necessary
Zobacz »
Ja polecam "Spiskowców rozkoszy" Jana Švankmajera, to jest kwintesencja SENSUALNOŚCI :D ale moim ulubionym czeskim twórcą wszystkiego jest oczywiście Jára Cimrman ;) Zobacz »
Blaszka, proszę nie złość się, ale muszę to napisać.
System operacyjny mrBlaszka.exe ciągle przestaje działać. ???
Zobacz »
Masakra.......po prostu masakra....i dalej uważacie że Wiesiek jest lepszy? Bo zaczynam się zastanawiać czy aby na pewno.... Zobacz »
@KONDZIO PLAYER gdy w ekwipunku najedziesz kursorem na zaklętą broń jest opcja rozbij i tam ci wraca punkty zaklęć wydane na tą broń. Zobacz »
wielkie dzięki za wyróżnienie mojego kom pod ostatnim postem kc nie zapomnij złożyć życzeń mamie Zobacz »
My do normy a córka przylatuje z drugiego pokoju ,krew jej z nosa leci, ta to wszystko zgarnia nawet jak nie bierze udziału, dziękuję Zbysiuniu,jak zwykle... Zobacz »
Czy jeśli już były przerabiane te pierwsze videoblogi czyli m.in.Zatopiona Dolina to teraz też trzeba czy tylko te z cz.2 co zajmują 2.5 godziny? Zobacz »
Towarzysz Trzaskowski jest przedłużeniem linii PRL i postkomuny która przepotwarzyła się wykorzystując nowe barwy do sytuacji.Polacy ?? otwórzcie oczy.? Zobacz »
Bardzo dobra decyzja nie uginać się przed szarańczą z P 0 niech się wściekają bo tylko tyle mogą Zobacz »
PAN ANTONI MACIEREWICZ NIECH WEŹMIE SIĘ ZA TO BYDŁO PEOWSKIE. KRÓTKO I NA TEMAT. WARIANT TURECKI I ZA DWA DNI PORZĄDEK I SPOKÓJ W POLSCE. Zobacz »
Ten imbecyl niema pojęcia o pracy jak cała Opozcja autoktońskobolszewicka narodzie Polski weżmy się za tą fałszywą bandę i bądźmy razem pozdrawiam Zobacz »
Panie Trzaskowski więcej skromności , Pis to duda tamto, to jest po prostu nuda ,donosicie tylko Niemcom i do Brukseli policja bije ludzi, Kaczyński czołgiem rozjeżdża ludzi , fałszywce, zdrajcy. Zobacz »
Towarzysz Bandyta Xi Jinping z Komitetu Centralnego Komunistycznej Parti Chińskiej Republiki Ludowej w Pekinie pozdrawia kamrata Michała Kamińskiego oraz kamrata Libickiego.
???KungFluCovid19???
Zobacz »
https://youtu.be/xFy6v9zYX0w Sanepid jako organizacja przestępcza ! Zobacz »
Wy szmaciarze zawsze znajdziecie temat zastepczy dla waszego stada baranow tzn elektoratu.WYBORY TUSK WYBORY TUSK WYBORY TUSK WYBORY TUSK i tak do zajebania Zobacz »
Przekop do miękkiego podbrzusza Kaliningradu.Tylna furtka pupy Putina:)
Litoralne działania desantowe
???Anarchiści 2020???
Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=_wDDf3NDelo