CW24tv ciekawostki

CW24tv ciekawostki

Historia kanału CW24tv zaczyna się w dniu 2010-04-03 10:58:00.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 18852 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 62253664 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 95400 użytkowników.

Musisz to wiedzieć316Rosjanie publicznie śmieją się z paniki...


SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ ;) www.youtube.com/channel/UCKmb526PHR_xPCKLXWYY6DQ

Najlepsze komentarze:

Emit Pt... Na tym terenie nie jest potrzebne wojsko. Ani tubylcze ani obce.

Teren już jest zajęty.

Zrobiono to hodując na tym terenie V kolumnę, która wykonała swoje zadanie zgodnie z planem sponsora.

Teraz sponsor musi wyciągnąć kasę wypłacaną tubylczym pracownikom.

Nie zależnie od tego jaka ekipa będzie tu rządzić pełniąc funkcję kapo, nikt nas nie napadnie.

Po co jakiemuś krajowi taki balast.

Wyobraźcie sobie taką sytuację.

Brazylia dokonuje desantu i zajmuje Lidla, Leclerka, jakąś hutę i montownię samochodów, elektrociepłownie w Warszawie i we Wrocławiu. Czy poszkodowani nie użyliby wszelkich dostępnych środków by pozbyć się Brazylijczyków i odzyskać swoje dobro.
donmarc... Ośmieszenie i uczynienie przeciwnika "małym" to też dobry sposób pod przyszłą napaść.
Robert ... Cos na logikę , kontra antyrosyjskiej histerii. Co i ile z majątku narodowego ukradli nam Rosjanie? Co? A teraz przed Rosjanami maja nas bronić ci którzy wydrenowali nas ze wszystkiego. Nawet kasy i złota...
Jan Prz... Ja się z tego śmieje od kilku lat, od kiedy np.GaPol zaczął nas straszyć. Kto głupi - niech się boi
Ryszard... Niech żyje brania Rosja
TheSter... Oczywiście że mają ubaw, tracimy na tym tylko my respektując narzucone nam sankcje gosp względem Rosji, podczas kiedy każdy z nimi handluje. Polecam zapoznać się z literaturą i sztuką rosyjską: S. Rachmaninoff. P. Czajkovski czy F. Dostojewski, prawdziwi mistrzowie! No chyba że ktoś woli twórczość: Stevena Kinga bądź bądź Stevena Segala, nad czym z żalem ubolewam, ale cóż to kwestia estetyki... ;) Pozdrawiam załogę CW24tv!
Theo... bardzo madrze !
marek k... Straszenie Rosją to koło zamachowe dla firm zbrojeniowych,które robia dużą kase.
Elza El... Prawda to nie Rosji się mamy bać.!!! Bójmy się wrogich przekazów robiących społeczeństwu z mózgu wodę.Wróg jest po innej stronie kuli ziemnskiej.
Zbyszek... Polacy naród , który ma przeprane łby przez telewizję i inne obce media
12CzN26... I słusznie, bo paranoja Europy wschodniej trwa i nabiera prędkości .
Bolek L... parchy i gebelsy oraz podle aNGOLE CHCA ZROBIC Z NASZEJ POLSKI AFGANISTAN
Bill De... Moim zdaniem, PANIKA powinna pojawic sie wobec PROB ZCHINCZANIA POLSKI. Film " W IMIE KONFUCJUSZA" porusza ZAGROZENIE INFILTRACJI KOMUNIZMU z CHIN do POLSKI poprzez tzw. Stowarzyszenia Konfucjusza.
Czy wiecie ,ze : w CHINACH lekarze POBIERAJA ORGANY of tzw. WIEZNIOW POLITYCZNYCH ( czyli niewinnych ludzi). Czy chcecie TEN CHORY SYSTEM ( komunistyczna zaraze) sprowadzic do Polski?
Anna
Bill De... Musisz to wiedziec: KOMUNISTYCZNA ROSJA podgrzewala jonosfere w Ameryce pn. poprzez NOWOCZESNA BRON- Przesylania FAL MAGNETYCZNYCHo Niskiej Czestotliwosci ,tzw.RUSSIAN WOODPECKER znacznie wczesniej niz AMERYKANIE zalozyli podobna technologie HAARP na ALASCE w 1994.Ta technologia WOJSKOWA ( bedaca juz w kilku miejscach na swiecie) przyczynia sie prawdopodobnie rowniez do tzw.ZMIAN POGODY( moze I nawet MANIPULACJI POGODA: trzesienia ziemi, wywolywnie suszy , huraganow i deszczy).
Co ciekawe, ostatni Sygnal z Rosyjskiego WOODPECKER zarejestrowano w 1989 Roku, czyli okolo tzw. OKRESU TRANSFORMACJI i PLANU BALCEROWICZA, kiedy to komunizm mial rzekomo ustapic nowemu Systemowi, pytanie tylko czy tak naprawde nowemu? Totalitatyzm jest zawsze Totalitaryzmem.
Anna
NSZ NSZ... Stało się to głównie dzięki polityce USraelskiej agentury jaką jest PiSlam.Bardzo dobry i trafny materiał.
Zaharia... Ale nas politycy od 1990 roku załatwili nie wiem kim oni są i dla kogo służą bo napewno nie dla Polski i Nie dla dobra Narodu Polskiego ?????
Simon S... Oni i tak są wszyscy dogadani nad naszymi głowami, kopią sie tylko po kosstkah a przyjdzie co do czego to razem nas złupiią obrrabują a nawet wymorrduja a swiatu wmowia ze to my ich napadlismy a oni musieli sie bronic, stare zgrane scenariusze, znane dla kazdego kto odrobił lekcje z hisstorii
Stanisl... Tak nasi politycy są zapewne w kieszeniach zachodu i ich wpływów !
Jacek W... Estończycy i Łotysze razem wzięci nie zasiedliliby nawet Petersburga, a były prezydent Estonii - kretyn grozi Rosji utratą tego miasta w wyniku wojny. Niestety w tym doborowym towarzystwie kretynów jest i nasz kraj.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=PSu7vMWFFi4