niezaleznatelewizja ciekawostki

niezaleznatelewizja ciekawostki

Historia kanału niezaleznatelewizja zaczyna się w dniu 2011-05-26 13:28:19.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 7597 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 111395012 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 204000 użytkowników.

Woda równowaga kwasowo zasadowa Stanisław Olszewski


Transmisja na żywo ze studia NTV w Sobótce. Wspaniali widzowie NTV, Nasz projekt utrzymuje się z darowizn. Drodzy widzowie, wesprzyjcie nas przelewając dowolną kwotę na Fundację Alterpedia nr konta: 05 9585 0007 2014 0220 0625 0004 w PLN, 59 9585 0007 2014 0220 0625 0002 w EUR, 32 9585 0007 2014 0220 0625 0003 w USD. DZIĘKUJEMY :) Muzyka: audionautix.com

Najlepsze komentarze:

jacek38... Pan Olszewski prezentuje ciekawy wyklad na temat wody. Jednakze mam co to jego tresci pewne zastrzezenia.  Sam prowadzacy podkresla ze wraz z ogrzaniem wody tj utraty przez wode temperatury 9 - 4 C do temperature powiedzmy 37 C, nastepuje  rozpad  czasteczek hexagonalnych  wody. W tej sytuacji jakiekolwiek wypicie takiej wody jest bez sensu bo w naszym organizmie  jest struktura ulegnie rozpadowi (nasza temperature ciala jest w granicach 37 C) Po co wiec pic taka wode ???? Ponadto jesli mamy pic taka wode o temperaturze zblizonej do 4 C !!! ryzykujemy ciezkie przeziebienie zoladka. Mozna nabawic sie poprostu kataru zoladka nie mowiac o ciezkim zapaleniu gardla. Prosze wiec wziac pod uwage moje zastrzezenia.Podobne zastrzezenia mam co do oddychania. Organizm sam reguluje rownowage dwutlenku wegla I tlenu we krwi. W momencie gdy zaczynamy ingerowac w naturalny proces oddechu ryzykujemy wlasnie stworzenie imbalansu. Naturalny oddech zawiera spokojny wdech I spokojny wydech. Funamentalnym jest stosownie do prowadzacego "zawieszenie" oddechu po wydechu. Jednorazowo mozna ten cykl wydluzyc do 10 ' (sekund) ale jesli przedluzymy te cykle napotykac zaczniemy zwiekszajacy sie opor przy kazdym "zawieszeniu" oddechu. Jesli oddychanie jako proces ma trwac dluzej naturalnym bedzie - wdech wydech I "zawieszenie" oddechu przez...4-5' (sekund) !!!! Niemoze byc mowy zawieszanie oddechu przez.... 1 minute i dluzej !!!!. Takie wymuszone zawieszanie oddechu moze prowadzic do... odmy powaznego schorzenia pluc. Byc moze sa osoby ktore moga oddychac w taki sposob naturalnie ale sa to to wyjatki. Oddech moim zdaniem powinien byc plynnny I naturalny. Co innego kilka takich oddechow 1 - 3 razy.
Gawrosz... Jeśli jestem w błędzie niech ktoś mnie poprawi. Najlepsza jest woda w 4 stopniach C. Kiedy ma 10 stopni jest już nie taka dobra. Kiedy ma 20 stopni jest jeszcze gorsza. Przecież pijąc tę wodę ogrzewamy ją do temperatury naszego ciała, czyli ona robi się znów niepoukładana. Więc jaki jest sens tego zamrażania?
Maciej ... Kurna...a co to za kosmita...To już przylecieli?
Grander... Zawsze miło tego pana posłuchać.
dorkas ... a ja robie wode jonizowana Pan mówi do ludzi którzy nie muszasie znac anapisac nakartce mozna co sie chce koncówka całkiem NIEROZUMIAŁA prosze o prosty przekaz co z ta sodą ?
Andrzej... Z tą soda wytłumaczę jak chłop krowie na miedzy: Soda zobojętnia kwas w żołądku a że w przyrodzie nic nie ginie (czasem zmienia właściciela) to ta kwasowość wędruje w głąb organizmu i tam zakwasza środowisko. Zabieramy kwasowość z żołądka i przenosimy ją dalej.
Ewa Kob... Perelka na YouTube, jestem niezmiernie Rada, ze trafilam na ten Program.
teresa ... Dziękuję mam pytanie zamrażamy wodę w szklanej butelce czy w plastikowej
Barbara... A woda z szungitem ? Co Pan Stanislaw o niej mysli.
marek b... Piękny wykład ,pozdrawiam
Deseni... Przewspaniały wykład:):)
Marek S... Do jakiej temperatury zamrażamy wodę i o jakiej temperaturze pijemy tę wodę ?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=ZKUq_TkP30A