Allegro ciekawostki

Allegro ciekawostki

Historia kanału Allegro zaczyna się w dniu 2007-11-14 10:53:34.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 181 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 117810662 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 203000 użytkowników.

Fajowe bitwy 30 Włoch jak Polak P.43 bis


▪ Zostań Patronem: ▪ Discord: ▪ STREAM: ▪ Funpage FajaBB: ▪ Fajowi Czołgiści: ▪ mail: ▪ Zagraj w Armored Warfare: ▪ Załóż konto i graj z Fają w World of Warships ▪ Załóż konto i graj z Fają w World of Tanks :) ▪ Załóż konto i graj z Fają w Metina :) ▪ Załóż konto i graj z Fają w War Thunder :) ▪ WIN forum: Aby reflink WoT zadziałał należy wejść przynajmniej raz do gry na zarejestrowanym koncie :)

Najlepsze komentarze:

Adrian ... Faja ciężko być nie kojarzony z wotem jak się gra od początku do teraz i jest się Youtuberem.?
Adrian ... Faja ja ma VK30.01 P i wale po 220 co 5,1 s, a ty walisz po 240 w 6 s i masz gorszą mobilność, a także pancerz.
?ukasz ... co to za song na poczatku
?
Jan Szo... Końcówka wzruszająca, no tylko to „w Twoich sercach” od razu dało banana na twarzy. ?? Jest super Faja, naprawde, dobrą robotę tu robisz. Słowo typu „miękciejszy” zawsze będzie się kojarzyć z Twoim kanałem hahaha. Pozdrowionka ?
Mateusz... Ja teraz wróciłem do wota po 3 latach oraz wróciłem do najlepszego strimera wota :) Nie ogladam innych , od twoich filmików poznałem wota. Mam nadzieje że nigdy nie zakończysz filmików z wota na nawet jeśli to w kuchni też bedę oglądał :)
Mr Max... Jak to sławy nie masz Faja. Przecież i tak jesteś w czołówce wotowych polskich youtuberów. Po prostu nasz yt jest nieco za mały....a wot też nie jest najpopularniejszą grą. W dodatku ta przerwa w nagrywaniu bardzo źle wpłynęła a wcześniej filmiki w których ciągle narzekałeś że już nie grasz w wota. No ale teraz fajnie że filmiki powstają na bieżąco i już takiego narzekania nie ma, no i coś tam grasz i się orientujesz. Myślę że widownia pomału się odbuduje, choć część po prostu wyrosła pewnie z wota, bądź im się zwyczajnie znudził i stąd nie ogląda.
czo?gis... Faja robisz zajebistą robotę pozdrawiam .
Adrian ... Co to za muza w intro
ArcheN3... jaki jest adres email faji?;D
?ukasz ... Czekam na Faję na Siłowni :)
Swidzik... Burdello bum bum...
Magic_T... Jak WoT bedzie dzialal na GTX 1050?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=fa4vuCL1B9k