callmeblondieee ciekawostki

callmeblondieee ciekawostki

Historia kanału callmeblondieee zaczyna się w dniu 2010-04-21 17:42:52.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 416 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 20784820 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 87500 użytkowników.

Czy wszyscy żyjemy w nieskończenie wielkim hologramie?


Coraz więcej osób zastanawia się nad tym czy nasza rzeczywistość, jest na pewno tak realna jak wydaje się to niektórym z nas. Zdaniem części osób to co wydaje się na stanowić rzeczywisty świat może być wynikiem symulacji komputerowej, w której wszyscy się znajdujemy. Oczywiście podstawowe pytanie jakie zada sobie w takiej sytuacji rozumna istota brzmi: kto byłby w stanie stworzyć tak potężną symulację? ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: LINK DO PATRONAITA: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: LINKI DLA ZAINTERESOWANYCH: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: SOCIAL MEDIA: Facebook główny: Facebook kontaktowy : Twitter: Snapchat: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: MUZYKA: Kevin MacLeod: Dragon and Toast – na licencji Creative Commons Attribution ( Źródło: Wykonawca: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Najlepsze komentarze:

Dominik... Komentujący na poziomie przedszkola. Coś gdzieś usłyszeli i próbują wyjść na mądrych, którzy coś wiedzą a wychodzi jak zwykle.:) Narrator też nie wie o czym mówi bo pewnie czyta tekst z kartki. Hologram i symulacja to dwa różne pojęcia. Hologram to iluzja, a symulacja to mechanizm rzeczywistości. Oczywiste jest, że wszechświat działa na zasadzie symulacji 0-1-owej. to już było dawno udowodnione. Ale co z tego? Jeśli rzeczywistość wirtualna działa na takiej samej zasadzie to czego się kuźwa dziwicie? Niby jak inaczej miałaby działać rzeczywistość wirtualna skoro jest częścią tej samej rzeczywistości, a jednocześnie jej odwzorowaniem? Bóg jest źródłem i to On to zaprojektował. Wszechświat działa z matematyczną dokładnością, a jego językiem jest numerologia. My ludzie też jesteśmy kreatorami na podobieństwo Boga. Myślami możemy kreować naszą rzeczywistość bo to o czym myślimy spotka nas w życiu - prawo przyciągania.
Patrick... A moze wszyscy jestesmy caly czas jedna postacia tylko wcielamy sie za kazdym razem w inne cialo... krzywdzac kogos krzwywdzisz siebie, dlatego szanuj blizniego swego jak siebie samego ;)
?????... Jesteśmy w matrixie XDD
boobbap... Szukamy sensu naszego życia, naszej zjebanej egzystencji. Cała ta gonitwa po prawdę zmienia powoli ludzi w debili. Jest tyle teorii a każdy chce tylko prawdy. Nie jesteśmy w stanie zrozumieć że jednak nasze życie jako tako jest pozbawione sensu prócz samej prokreacji, przetrwania gatunku .. nic poza tym. My jako ludzie uwielbiamy ubarwiać sobie wszystko, stąd te wszystkie teorie mniej lub bardziej prawdopodobne. Nie ma większego sensu w naszym życiu póki sami sobie go nie nadamy. My jako ludzie, nasze ciała, nasze umysły to część jakiejś większej masy energii, sami tą energią jesteśmy. Nasze ciała produkują energie. Reinkarnacja jest najbardziej prawdopodobna a to dlatego, że żadna energia nie umiera, ona dalej krąży. Pis joł
mistrzu... INNE MEDIU co do tego ze powinniśmy być już skolonizowani.... a może po prostu jesteśmy pierwsi.
ey reys... Jesli nawet tak, no i chuj, jest git
Koczist... Żyjemy a ludzki umysł ma wszystkie kody i klucze do programu EGO.
LEO PL... Poproszę niebieską pigułe
szymek ... nieprawda? czy? nic
Szepi S... A dlaczego w Polsce nic takiego się nie dzieje?
Slawomi... Pic na wodę
Decisiv... Nagraj o reinkarnacji lub o dziwnych rzeczach wypowiedzianych przez roboty
Dawid S... mialem wizje ze jestesmy troche innym gatunkiem jakby jestesmy chodowani na mieso i zyjemy tu teraz jakis czas puzniej jestesmy zabijani na mieso. choduja nas muchy takie wielkosci czlowieka
Xgraczk... ciekawe czy npc w wiedzminie tez tak myślą XDD
Mariusz... Nie może być symulacją bo po co by ktoś robił tak ch..... Ą symulacje z taką ilością złych rzeczy
ILikeMe... Moim zdaniem jesteśmy po prostu kolonią. Nasza stara planeta się wyniszczala(nie koniecznie, może być cała) i nasi przodkowie odnaleźli ta planetę, która zwiemy planeta ziemia, po czym nas na nią przewieźli tworząc kolonie i pozostawiając nas samym sobie. I są teraz dwie opcje, albo nasi przodkowie wyginęli albo nas obserwują.
Slawek ... Ta hipoteza jest bardzo, bardzo prawdopodobna.
NywexFo... trójkąt bermudzki to przecież zbugowany odcinek mapy a wszystkie maszyny i ludzie zaginieni w tamtym regionie spadli pod mapę
Patryk ... Tak, to oczywiste spoko że dopiero teraz na to wpadliscie hahah ?
Życie to nieskończone algorytmy które bardzo szybko się przemieszczają.
Norman ... W końcu niezbite dowody na to ze świąt to hologramy. Po tym filmie zabiłem się i wiecie co? Nadal zyje . To dowód. Zróbcie to samo.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=MjKLErzM1IM