Telewizja Republika ciekawostki

Telewizja Republika ciekawostki

Historia kanału Telewizja Republika zaczyna się w dniu 2013-10-31 14:02:23.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 32997 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 176764052 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 138069 użytkowników.

SUMA DNIA 11.06.2018


Oglądaj nas i czytaj także na portalu www.telewizjarepublika.pl codziennie nowe wiadomości z Polski i świata!11.06.2018

Najlepsze komentarze:

maja09... Gdzie miejsce w telewizji publicznej miejsce na UROCZYSTOŚĆ ODSŁONIĘCIA POMNIKA - KRZYŻA pamięci ofiar ludobójstwa OUN - UPA na cmentarzu w Zamościu.
Tutaj Juda powinien klękać, a nie przed żydowskimi pomnikami.
I taki Judasz organizuje obchody odzyskania przez Polskę niepodległości, wykluczając narodowców????
WON pasożydy ("we the people") z Polski !!!
Danuta ... Wg mnie to Antoni Dudek politolog, historyk z Uniwersytetu kardynala Stefana Wyszynskiego bezsensownie gada na temat "pozbawiania nieboszczykow stopni wojskowych itd..." a co z tysiacami ofiar tych "nieboszczykow" im sie nic nie nalezy? Z towarzysza Dudka wylazl czerwony komunista. Co rowniez zle swiadczy o  uniwersytecie.
Andrea ... its time for PolExit
per?y z... Do pana dziennikarza:mówimy jedenaścioro dzieci a nie jedenaście dzieci!!
BazzTre... pis to jebane komuchy i zlodzieje jak wszystkie partie psy niemieckie isprzedawczyki zydowskie
i co... 21:34 że Polsce jest w sprawie NIELEGALNYCH NACHODŹCÓW ISLAMSKICH bliżej do OBECNEGO rządu Włoch, niż do Timmetmansa i Junckersa, to politolog prof. Piotr Wawrzyk MA RACJĘ▬dodam od siebie, że bliżej, ale NIE ZA BLISKO▬jak premier makaroniarzY DOMAGA SIĘ wysłania DO NAS części tych NIELEGALNYCH NACHODŹCÓW-NIEROBÓW▬to niech lepiej makaroniarze WYBIJĄ TO SOBIE Z GŁOWY
i co... 19:40 wyszło na to, że Włochy i Malta NIE DALI się wyruc*ać z tymi murzyńskimi INTRUZAMI▬ale Hiszpanie OKAZALI SIĘ cwelami, którzy dali d*py
i co... 12:02 politolog prof. Antoni Dudek PIE*DOLI BZDURY, jak MAŁO KTÓRY▬przez PIERWSZE ĆWIERĆ WIEKU 3-ciej RP(nawet PONAD ćwierć wieku, lata 1989) komucho-OSZUST Jaruzelski będący bardziej sowiecki od sowietów był NIE DO RUSZENIA, bo „stał nad grobem”▬według Dudka TERAZ JEST NIE DO RUSZENIA, bo „wpadł do grobu”
i co... 12:02 Płużański TWIERDZI, ŻE lewackie odchylenie żyda Pawła Śpiewaka jest dla niego szokiem▬A JA, GDY ZOBACZYŁEM tego żyda:pl.wikipedia.org/wiki/Jan_Śpiewak_(działacz_społeczny) na manifie DEWIANTÓW▬oraz USŁYSZAŁEM, że ten żyd startuje razem z LEWAKAMI typu Zandberg JAWNIE przeżywającym orgazm słysząc „Che Gevara”▬WCALE SIĘ NIE ZDZIWIŁEM▬wystarczy sprawdzić przeszłość i teraźniejszość jego ojca, CZYLI TEGO żyda:pl.wikipedia.org/wiki/Paweł_Śpiewak ZWŁASZCZA BIORĄC POD UWAGĘ nienawiść żyda Pawła Śpiewaka do PiS'u
qasz666... uwłacza nagrodzie za bohaterstwo to że taki J(D)uda-sz ją daje
axiom1... Rzady ostanich 29 lat ustawiaja Polske jako zrodlo taniej sily roboczej. Stad przecietny zarobek polakow reprezentuje zaledwie 27% sredniej w Uni. Stad bieda.
Rzad powinien przedstawic strategie poprawy zarobkow polakow i przestac krasc. Kazdy deficyt to zlodziejstwo na dzieciach. Podatki na poziomie 50% zarobkow to zlodziejstwo na podatniku. Rozrost az o 500 tys urzedasow po 89 to rowniez zlodziejstwo.
Los Angeles ma 12 radnych , Warszawa 700 !!!
monika... Jakubiak niestety nie ma racji. Te paczuszki ktoś musi zrobić i tutaj szeroka okazja do korupcji. Ołówek może kosztować 10 zł. a gumka 15 zł. , a ponadto to wszystkie dzieci maja mieć takie same pióra?
Lublin ... 19:25 a skąd wiedzą, że było 11 kobiet w ciąży? Robili im badania prenatalne na statku? Na tym statku kobiety były gwałcone, w ciąży mogą być już wszystkie.
Lublin ... 6:10 pokaż mi gościu biedy powiat. Skoro urzędasy dostają w takim powiecie pensję 12tys miesięcznie, a ci na niższych szczeblach 3-4tys miesięcznie to powiat jest biedny? Bredzisz.
Michal ... Ale bajki, zadnej denuklearyzacji nie bedzie, a poza tym amerykanscy imperlialisci nie respektuja zadnych umow... to zwyczajna klika miedzynarodowych gangsterow, probujacych podporzadkowac sobie caly swiat.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCc282c_TN8xIba_Z6GaDnQw