Łączy nas piłka ciekawostki

Łączy nas piłka ciekawostki

Historia kanału Łączy nas piłka zaczyna się w dniu 2011-04-16 23:20:02.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2499 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 205739042 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 635543 użytkowników.

Konferencja prasowa przed meczem z Litwą Poznań, 11.06.2018


Na pytania dziennikarzy odpowiadali selekcjoner reprezentacji Adam Nawałka oraz piłkarze Arkadiusz Milik, Kamil Grosicki i Artur Jędrzejczyk. Subskrybuj kanał Łączy nas piłka Oficjalny kanał Polskiego Związku Piłki Nożnej materiały filmowe ze zgrupowań reprezentacji Polski: kulisy, reportaże, relacje, skróty meczów, bramki, treningi, wywiady, konferencje prasowe, Videoblog Błyskawiczny, magazyn Łączy Nas Futsal, wydarzenia na żywo / Official channel of the Polish Football Association footages from the Polish National Teams training camps: behind the scenes, coverages, recaps, goals, training sessions, interviews, press conferences and more. Oficjalna strona Polskiego Związku Piłki Nożnej Portal internetowy Facebook Twitter Instagram Konferencja prasowa przed meczem Litwą Poznań, 11.06.2018

Najlepsze komentarze:

Polak20... Dziennikarz który pod koniec konferencji zadał Arturowi Jędrzejczykowi to chyba jakiś niedouczony , jak cała jego stacja telewizyjna . Wy tam w tej waszej stacji telewizyjnej zawsze się mylicie i jesteście jacyś tacy pomyleni . Ręce opadają :(
XertMV... Pamiętam jak parę lat temu na stadionach krzyczeli je... PZPN dużo się zmieniło od czasu gdy Boniek przejął stery 10000 biletów dla dzieci kto by o tym wtedy myślał liczyło się wypchanie swoich kieszeni ;d
krystia... Oczywiście rozumiem, że tego typu konferencje, to nie jest wymysł zawodników czy trenera, bardziej sponsorów, pewnej grupy społeczeństwa i innych środowisk. Uważam jednak, że przed tak istotnymi wydarzeniami, wszelkie kontakty z "dziennikarzami" są po prostu szkodliwe. Nie wiem jak zawodnicy radzą sobie z presją, dziwnymi docinkami, itp ale mnie by to gdzieś podświadomie ograniczało. Robert Lewandowski jest zawodnikiem światowej klasy ale jak może, dziennikarz, komentator powiedzieć, że "Teodorczyk jest cieniem (!!!) Lewandowskiego". Taką uwagę słyszałem dziś, podczas meczu z Litwą. Przecież to się w pale nie mieści. Doceniajmy zawodników ale nie kosztem innych. Takiemu typowi, to tylko z bani w nos. Albo "Lewandowski i reszta", przecież to nie Lewy pracuje na gole "reszty", tylko "reszta" na gole Lewego. To jest nr 9. Typowy napastnik. Nie odpowiada za kreowanie gry. A teraz to na tej konferencji. Dziennikarzyna wyszedł pewnie z założenia, że takiego typa z Legiuni, to można olać, bo jest randomem i szkoda czasu na zbieranie informacji na jego temat.
W zimie, znowu popisywali się w wywiadach ze Stochem. Typ łapie skoczka w przerwie pomiędzy seriami i wylicza mu jak dalece spadną jego szanse w całym turnieju, gdy nie odda perfekcyjnego 2. skoku.
Jak dla mnie, wszelkie kontakty dziennikarskie powinny się ograniczać do "Łączy nas piłka", tu widać, że jest luz i atmosfera. Prowadzący zawsze może podać pytania od widzów i przynajmniej mielibyśmy pewność, że nikt nie poświęci 20 pytań o bark Glika, gdy Bednarek przechodzi swój "chrzest bojowy" w reprezentacji,(w kontekście do minionych zdarzeń).
siz... JA PIER DO LE
1985pza... te pytania to nie wiem kurwa czemu mają służyć. Co robiłeś jak miałeś wolny dzień. A kupę kurwa
Robert ... kuba liga mistrzow wywiad
Milo Lo... 16:30 czy 17:50 ? Który się bardziej skompromitował?
Lucjan ... Ciągle w kółko to sam bla bla po co konferecjie jak ja juz z gory wiem co nawalka i reszta
memphis... Jędza jaki uhahany, rozglądał się za kimś kto podzieli jego entuzjazm :)
Be Zet... Czego wymagać od kogoś kto nadał sobie pseudo Boski Adrian Mielnik ;)
Zbieram... Myślałem że trener jebnie dziennikarzowi za pytanie w 16:50min xd
MrDrygl... Dzieci na spotkaniu z kadrą zadawały ciekawsze pytania niż Ci eksperci :D
damiano... Nie znudziło Wam się jeszcze co każdą konferencję krytykować tych dziennikarzy? Nie to, że ich bronię, bo pytania są rzeczywiście denne, ale ja już się z tym pogodziłem po 2-3 konferencjach. Każdy o tym wie i nabijanie sobie lajków komentarzem o poziomie ich pytań jest równie słabe ;)
Nikodem... Glik pojedzie na euro 2018
Lukas... Borczuch zagiął trenera. Te dwa ostatnie pytania to jakiś kabaret. Większość dziennikarzy nie ma pojęcia o piłce nożnej. Śmiech na sali!
BlackEa... Ile taki dziennikarz zarabia?
DUSZEKP... Brawo PZPN za akcje dla dzieci !
Tajemni... Dziś Gramy z Litwa o 18 ???
Polopho... poziom gościa z TVN na wysokim poziomie...
Karolin... Nie mogę z Jędzy. Musiał mieć po tym pytaniu niezłą beke :D
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCFlGSuyqfui9DwttuET8MzQ