Ajwen Dietetyka Kliniczna ciekawostki

Ajwen Dietetyka Kliniczna ciekawostki

Historia kanału Ajwen Dietetyka Kliniczna zaczyna się w dniu 2011-08-21 09:49:53.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 726 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 8230511 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 54437 użytkowników.

Czy otyłość jest groźna? | Mateusz Ostręga | Porady dietetyka...


Otyłość, niby wszyscy wiedzą, że to choroba. Ale czy na pewno zdajesz sobie z konsekwencji? Poznaj je, oglądaj film! Zapisz się na wykład Mateusza: Jak naprawić hormony: Mateusz Ostręga licencjonowany dietetyk w Ajwen i trener personalny. Wyznaje holistyczne podejście do zdrowia i sylwetki. Temat żywienia uznaje za niezwykle ważny, jednak niewystarczająco skuteczny przy zaniedbaniu kwestii, takich jak odpowiednia higiena snu, kontakt z naturą poprzez uziemianie czy morsowanie. Chcesz dbać o zdrową sylwetkę i samopoczucie? Oglądaj filmy Mateusza! Subskrybuj kanał Ajwen Dietetyka Kliniczna: otyłość groźna? Mateusz Ostręga Porady dietetyka klinicznego

Najlepsze komentarze:

Aga Aga...Dziękuję za cierpliwość. ..udało mi się dodzwonić. ....niestety do końca miesiąca jest nieczynne.
Będę próbować w lipcu.
Pozdrawiam serdecznie
joan xx...Czy podwyzszone OB moze byc z powodu otylosci?
MsQna...mam pytanie, czy możliwe jest to że mam skokowe przyrosty wagi po sytuacjach stresowych, mimo że nie zauważam żeby wtedy zmieniała się moja dieta?
Natalia...I jeszcze propozycja na kolejny film...bo to niestety wielka plaga, mianowicie anoreksja, niedowaga i problemy z tym związanie.
MrWiegu...Jeszcze jedna rzecz, dość powszechna, mianowicie przy rozwiniętym brzuchu z przodu, nienaturalnie wyginany jest kręgosłup co prowadzi do skoliozy, ścierania się wypustek przy kręgach, czasami ucisku na nerwy co może wywoływać bóle w nogach itp. itd. wady postawy i pokrzywione stopy też się pojawiają.
Tiger I...No w UK bycie grubym jest ok właśnie na Polski rynek wkracza Mateusz i też twierdzi że bycie grubym nie jest do końca źle, oczywiście grunt to
,, samoakceptacja " brzmi to jak w bigfarmie najważniejszy jest,, komfort" pacjenta z to solą to pojechałeś nieźle długa droga przed tobą pozdrawiam
Aga Aga...Dzień dobry. ...planuje przejść na dietę ketogeniczna.....wyczytałam że może ona pomóc wyjść z zaburzeń odżywiania. ..
Niestety nie mam zielonego pojęcia jak się do tego zabrać. Czy jest jakaś możliwość, żeby pomógł mi pan ułożyć taką dietę i czy jest możliwość zapłacenia za nią z zagranicy.
Proszę o pomoc?
Natalia...Hej Mateusz w tym momencie odebrałam wynik leptyny, jestem bardzo szczupła i wychodzę z niedowagi. Wynik to 0,77 ng/ml a obok widzę normę 3,7-11,10. Jak to odczytać. Z góry dziękuję ?
Krzyszt...Lecicie ostatnio z tymi filmami jak z,karabinu. Super?
Magdale...Hej ! Ważne moim zdaniem, że poruszyłes te kwestie. Samo akceptacja to dobra rzecz ale są granice ? Granice związane ze zdrowiem właśnie, pozdrawiam i miłego dnia wszystkim słuchaczom i autorowi filmu życzę ☺
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCrJRUuuYFzZH0thFLlNqXbg