Grzechu 40 ciekawostki

Grzechu 40 ciekawostki

Historia kanału Grzechu 40 zaczyna się w dniu 2015-09-22 19:10:39.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1355 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 13474230 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 42815 użytkowników.

Polskie drzewko WOT! 1 z 2


Hej ludziska! Witam serdecznie w kolejnym klipie filmowym na moim kanale. Dziś mam dla was dosyć nietypowy materiał bowiem tyczy się on nowości w grze World of Tanks. Tak, tak wiem co powiecie... Grzechu od kiedy ty tworzysz newsy z owej gry. Odpowiedź brzmi, nie tworzę ale niebawem będziemy świadkami czegoś co nie wydarzyło się nigdy dotąd przez wszystkie lata działania tytułu. Mowa tutaj rzecz jasna o wejściu polskiego drzewka maszyn, biorąc to pod uwagę poczułem się w obowiązku jakkolwiek do owego faktu ustosunkować ( przy czym nie będę ukrywał, że 2 mln komentarzy, w których mnie o to prosiliście również swoje zrobiły :P ). Sytuacja wygląda tak, w tą niedziele nakręciłem audio z owej opowieści, a jako że wyszło mi tego grubo ponad godzinę postanowiłem podzielić je na 2 części. Zatem dziś macie omówienie pierwszych 5 tierów ( nieco bardziej historyczne), a jeśli mi się uda jutro wrzucę omówienie kolejnych 5 maszyn. Przy czym z uwagi na to, że w znacznej mierze historia się ich nie ima, będzie to już monolog mocniej osadzony w grze. Wiem, że obecnie każdy youtuber pokazujący WOT a kręci to samo ale... no taki to news, iż ciężko go olać, natomiast wiedzcie, że sam nie oglądałem klipów innych z tej materii więc może być tak, że maszyny nad którymi się zachwycam zostały skrytykowane przez resztę :D Warto także zaznaczyć, iż całą tą godzinną wypowiedź nagrywałem zanim WG opublikowało informacje o papierowatości topowego pojazdu tak więc nie zdziwcie się, że jestem podjarany tym, że maszyny będą bunkrami na gąsienicach. Niestety nie będą co bardzo mnie zasmuciło :( Tak, czy inaczej, aby nie nagrywać całości od nowa wrzucę to co mam, a do końcówki drugiej części dograłem odpowiednie trzy grosze, które są małym sprostowaniem. Zatem tak jak pisałem dziś część pierwsza, jutro postaram się wrzucić drugą. Życzę miłego oglądania :) A oto link do oficjalnego fanpage kanału: Polskie drzewko

Najlepsze komentarze:

Patryk ...Taaaaaa Abrams ma metr blachy na przodzie wieży XD abrams w najgrubszym miejscu ma 75 mm blachy całą robote robi kompozyt (tego chyba używa ale ręki uciąc niedam) i jak wszędzie miałby 1000mm blachy to był by z kilka razy cięższy od Mausa
Przemal...Zacząłem oglądać z oporami ale wytrwałem do końca i nawet ciekawy materiał.
Trochę za dużo twego pajacowania ale widzę że taki twój styl.
Kristof...Tyle, że złoty międzywojenny był o wiele droższy niż dzisiejszy.
Paciat...12:32 Sherman zapalał się głównie od amunicji. Dlatego Amerykanie zamontowali "mokre" składy amunicji, co spowodowało, że był to najmniej palny czołg w grze. To że miał silnik na benzynę było akurat zaletą, bo jeździł na to samo co ciężarówka 6x6 lub jeep. Co więcej, M4 był jednym z najbardziej bezpiecznych czołgów na świecie (po Churchillu).
Jak umiesz angielski to obejrzyj to Grzechu: https://www.youtube.com/watch?v=bNjp_4jY8pY
krzyszt...Brawo !! Naprawdę świetna lekcja historii?
Pancernej ..świnioki ?
?ukasz ...Ja od początku mówiłem że polskie drzewko będzie w całości składało się z polskich pojazdów a nie z innych krajów.
Cziwoch...10:10 Możesz coś więcej wspomnieć o tej pierwszej piątce/dwójce, jakie to państwa, skąd te dane?
witoldk...czy ktoś wie Ile trzeba będzie mieć kasy (srebra) i ile wolnego expa żeby mieć wszystkie polskie czołgi ?
burkosa...Grzechu z tą palnością ropy to powielasz mity. Z naszymi możliwościami produkcyjnymi też przesadzasz sanacja tak zdewastowała gospodarczo Polskę że ledwo się trzymaliśmy
Jan Sob...Co to za wieża w 7TP ? Heh
Aleksan...Dasz mi numer do swojego dilera :)? A co do czołgów grzechu mówisz że powinni odwzorować historycznie ale oni nie muszą wystarczy spojrzeć na czołgi typu KV2 (R) :)
Bogumi?...Wrócić do wota napiszcie czy da się w niego grać
_Niecen...Szkoda że WOT na Pc umarł :D
Arturow...28:56 nic dodać, nic ująć.
John Do...Ale propaganda większa niż na TVP. Nie ważne ile czołgów byśmy mięli w 39. Nigdy, ale to nigdy, nie bylibyśmy w stanie zatrzymać niemców. Polecam pograć trochę w gry strategiczne typu hearts of iron 4, lub chociaż pooglądać kampanie polską na YT, aby pojąć ogrom tych bzdur. Zobaczcie jaką armię mięli francuzi i jak to się dla nich skończyło.
John Do..."...Polska była w pierwszej piątce najnowocześniechszych armii świata..." - no co za pisowska propaganda. Tak, w szczególności lotnictwo i kawaleria, przodowały w tej dziedzinie LOL
John Do...To się bardzo zdziwisz, bo te czołgi nie mają pancerza wcale. Polska linia ma być mięsem armatnim, na którym ruscy i niemcy będą sobie nabijali expa.
Pino Ki...Polskie drzewko przed hawokiem
Nieźle.
Kodeina...Zapomniałeś grzechu o tym że niemcy po zajęciu czechosłowacji przejęli ich czołgi LT vz 35-38 i wcielili do swojej "panzerwaffe"
gdyby nie przyglądali się biernie swojemu rozbiorowi może by nawet nie doszło do inwazji na Polskę bo czołgi niemieckie były lekko mówiąc "średnie"
LPfan98...Jaka jest geneza pytania "czym się różni kaczka?" :v
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCZXd9fA9CpPUvF1H5Nmi8Qg